Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant CKEDITOR_PLUGINROOT - assumed 'CKEDITOR_PLUGINROOT' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 17 - File: inc/plugins/ckeditor.php PHP 7.2.28-4+0~20200224.38+debian9~1.gbp1ca010 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/ckeditor.php 17 errorHandler->error
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 239 pluginSystem->load
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0

[-]
Tags
bana odwołanie od

Odwołanie od bana
Nick:︻芫=3
UNBAN/UNMUTE:unban
STEAM_ID:
STEAM_1:1:107652127
Mapa:seek_MIX_backyard_PL
Data (razem z godziną):03-24-20 13:00
Admin który cie zbanował:insane
Powód Bana:
przyznawanie sie do wspolpracy/ghostowania/35 pkt regulaminu
Wyjaśnienie: Dostałem bana na mapie na której nic nie powiedziałem nawet.
Na wcześniejszych mapach mój kolega wiele razy  żartował, że info dostaje i było to perfidnie widać, że to żart. Natomiast ja nie powiedziałem ani razu że info dostaję. Chyba że raz w żarcie mi się wymsknęło, ale to dosłownie raz. I ban na 1 tydzień po dwóch mapach.

BobPixel#DJ#Back 
Rufus [HNS]
Na seek townie próbowałeś razem z lisem wmówić mi ,że dostawanie info nie jest łamaniem regulaminu ,ponieważ Ty go nikomu nie podajesz a tylko z niego korzystasz. Kolejną sprawą jest wyśmiewanie sie ze mnie też na seek townie. Od kilku dni starasz się pokazać jaki to nie jesteś mocny i na każdym kroku mnie prowokujesz , więc jestem za tym żeby ten ban został to może się czegoś nauczysz przez te 7 dni ( może w dziedzinie chemii nawiązując do tego Twojego nie śmiesznego żarciku).

Nie pozdrawiam
Nie zgadzam się z tym co napisałeś, ale z tego wynika, że nie miałeś za co dać bana więc dałeś za coś czego nie zrobiłem.
Proszę ostatni raz o nie oznaczanie mnie bez sensu w odwołaniach/prośbach itd. jeżeli nie ma takiej potrzeby... Zobacze jak znajdę czas. 
Ban na tydzień ze względu na to, że ludzie na HNS znowu się czują bez karni i wydaje im się, że mogą robić co chcą, a administracja może im latać koło chuja za przeproszeniem. Poza tym mówienie "ja tylko czytam info od kogoś, ale go nie podaje, a wregulaminie jest zakaz DAWANIA info, a nie czytania", w regulaminie jest również punkt 35., który mówi o zakazie przeinaczania regulaminu na własną korzyść. Poza tym nie ważne jest na jakiej mapie dostałeś bana :v Insane musiał coś akurat w danym momencie zrobić i nie mógł zbanować odrazu. Co do ub jestem na NIE wydaje mi się, że tydzień to jest odpowiedni czas, żeby zrozumieć, że nie możesz nagle wszytskiego, bo skończyłeś 18 lat lub zaczęła Ci się mutacja i nagle jesteś "dorosły". Chciałbym usłyszeć zdanie seb3k3321 [PRÓBNY] (Siwy).
[Obrazek: b20bc4daa166293ea5cb2b837766a21855f5c345...it=320,200]
"I have no name; I am but two days old..." Just kidding. You can call me "V".

Powód bana jest nieodpowiedni więc złożyłem odwołanie.Admin raczej powinien dawać przykład a nie mówić w taki prześmiewczy sposób jak ty
Cytat: bo skończyłeś 18 lat lub zaczęła Ci się mutacja i nagle jesteś "dorosły"

Mutację mam od pięciu lat

Jeżeli adminowi nie odpowiada dyskusja wystraczy powiedzieć, żeby gracz przestał dyskutować, bo on (admin) ma rację a nie gracz. Bardzo proste rozwiązanie. 
Moim zdaniem Admin Insane zrobił prawidłowo wczoraj dostałes x razy mute prowokowales caly dzień więc nie dziw się że dostałeś na tak długi czas blokade dziś zapewne robiłeś to samo czując sie bezkarny a tu proszę taka niespodzianka Tak jak napisał Rufus Odrzucił Twoją prośbe o Ub Także prosiłbym o niekomentowanie Zbędne i nie nabijanie postów z góry pozdrawiam i widzimy sie po usunięciu blokady
SebaSmile
Prześmiewcze była Twoja wypowiedź mówiąca o dziedzinie chemii nawiązująca do mojej pracy,którą zajmuję się na codzień. Nie jesteśmy kolegami i nie będę pozwalać sobie na takie wypowiedzi z Twojej strony. Powód bana był odpowiedni,bo przyznałeś sie do współpracy razem z Lisem oraz wmawiałeś mi ,że dostawanie info i korzystanie nie jest łamaniem regulaminu a własnie to łamie punkt 35 regulaminu ,który brzmi "zakaz przeinaczania regulaminu na swoją korzyść". Dziękuję ,to chyba wystarczy.
Z mutacją chodziło mi o kogo innego Wink Poza tym powód bana jest jak najbardziej zgodny z regulaminem, wystarczy, że go przeczytasz dokładnie.
Tyle mam do powiedzenia z 3 głosów administracji wynika, że ban był słuszny, poza tym twoje ostatnie zachowanie na serwerze również to potwierdza. Ban zostaje i mija za 7 dni (31.03.2020).

[Obrazek: 6.png]
[Obrazek: b20bc4daa166293ea5cb2b837766a21855f5c345...it=320,200]
"I have no name; I am but two days old..." Just kidding. You can call me "V".

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości