Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant CKEDITOR_PLUGINROOT - assumed 'CKEDITOR_PLUGINROOT' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 17 - File: inc/plugins/ckeditor.php PHP 7.2.28-4+0~20200224.38+debian9~1.gbp1ca010 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/ckeditor.php 17 errorHandler->error
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 239 pluginSystem->load
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0

[-]
Tags
automatycznie wymiana zamknięty

[Zamknięty automatycznie] Wymiana

I wouldlike to trade Ak-47 Vulcan for M4A1-s Master Piece MW or M4A1-s golden coil FN, AK-47 casehardened BS,WW or AK-47 Frontside Misty FN, AWP Neo Noir MW, Awp Redline ST,FT, Awp Hyper Beast MW, Awp Oni Taji Ww

Or other skins with similar final price

Trade url https://steamcommunity.com/tradeoffer/ne...n=pjNoh7Z1

Click my ref codes on profile

Nie polecam tradów z nim strata czasu jedynie [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/99_smile.gif[/img]/emoticons/99_smile@2x.gif 2x" title=":))" width="20" />

Po 1.pod moim profilem miałes napisane że nie przyjmuje random zaproszeń i masz napisać powód dla którego dodajesz,zrobiłeś to po tym jak napisałem ci pod profilem .. 

2.dodałeś z powodem trade'a 

3. Zaakceptowałem po czym gdy pisze "siema co chciałbyś wytradować" piszesz "please speak english" XD dajesz koma pod profilem po polsku,dodajesz post na forum że szukasz drużyny po polsku ale za to jak mamy dyskutować o tradzie chcesz po angielsku XD jeszcze gdybyś nie udawał że nie znasz polskiego bym pisał po angielsku żeby ci zrobić tą przyjemność ale ogółem strata czasu i pajecerka [img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/12_slight_smile.png[/img]/emoticons/12_slight_smile@2x.png 2x" title=":)" width="20" />[img]<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/default_pozdro600.png[/img]/emoticons/default_pozdro600@2x.png 2x" title="Pozdro600" width="40" /> 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości