Jak kupić VIPa - klik

Ustaw naszą tapetę! (Nowa tapeta świąteczna) - klik

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Dziś
 2. @Karoleu bocie nie znasz się ustawić odpowiednią maksymalną rozdzielczość i tyle.
 3. Ale co on ma tobie udowadniać? To, że była promocja na H1H1 i ciężarówki? Chyba żartujesz. Inna sprawa. Skoro nie kupujesz na takich stronach to logiczne, że jeszcze tego nie widziałeś. Dla mnie dyskusja bez sensu. Chcesz sobie sprzedawać konto, to proszę. Ja się nie będę mieszać. Pozdrawiam.
 4. @aktualizacja dodano 8 nowych map
 5. $$$

  Ta stronka uświadomiła mi że ze swoim życiem robię coś nie tak
 6. No a widzisz ja nie widziałem, bo nie kupuje na bundlach, a jak widziałeś to udowodnij, bo takie słowa są wiesz co warte.
 7. A ja widziałem H1z1 i American Truck Simulator na bundlu
 8. No widzisz. Mówiłem ogólnie o promocjach. Źle się wyraziłem określając to mianem bundla. Co nie zmienia faktu że kupowania takiego konta, przynamniej dla mnie jest mało sensowne. Jednak każdy zrobi jak uważa. Ja znam aplikacje która podbija odznaki. Są też inne sposoby, nie mówię, że nie. Dla mnie większą frajdę daje odblokowanie takich rzeczy samemu niż podbijanie wszystkiego za pomocą jakichś stron.
 9. $$$

  XDD Edit: Sprawdzalem sobie z ciekawosci konto mojego kumpla i oto co mu wyszło : $349 — $1716 lul
 10. Wczoraj
 11. Najlepiej to nic nie ustawiać
 12. $$$

  Stronka--> https://steamdb.info/calculator/ Ktoś chętny
 13. Nawet gdyby była to aplikacja, to jest ona legalna VAC'a za to nie ma. Nie widziałem jeszcze na Bundlach CS, H1Z1 ani American Truck Simulator.
 14. To powinno być ograniczone a nie napisane w regulaminie
 15. No to widzę, że bardzo ładnie i konsekwentnie trzymamy się regulaminu... Od wszystkich graczy tego oczekujemy, a na forum nikt się nie przejmuje.. :/
 16. Jeżeli widać kropkę na radarze, to znaczy, że jest tam przeciwnik, więc skanuje. Rozumiem to, że idealne wcelowania mogą sugerować, że ktoś używa wspomagaczy, ale właśnie - sugerować. Powinieneś dłużej poobserwować moją grę, zobaczyć więcej zagrań i potwierdzić, bądź wykluczyć to, czy ktoś ma wh. Podjąłeś decyzję nieco zbyt pochopnie. Nie musisz mnie przepraszać, jesteśmy ludźmi, popełniamy błędy na których się uczymy. Sam byłem adminem i nie raz zbanowałem kogoś nie mając 100% dowodów, ale z czasem nauczyłem się bardzo wnikliwie badać niektóre przypadki. Pozdrawiam.
 17. @Kubox Ale takie coś już jest: 2. Sygnatura nie może przekraczać 350kb (358400 bajtów) oraz rozmiarów 400x200px.
 18. Zgodzę się z tobą @Kubox strasznie to wkurza gdy musisz tak dużo scrollować
 19. xD no faktycznie przydało by się coś takiego jak limit. Właśnie zastanawiałem się czy czasem nie za duże to zdjęcie. Podpis naturalnie zaraz zmienię
 20. W smoke-u dwa razy idealnie wycelowane na kolesia wyglądało jak wh mimo faktu że jest radar to zwróciło moją uwagę to właśnie że dwa razy prosto w niego nacelowałeś jeżeli się mylę to dostaniesz ub i przeproszę .
 21. Kubox jakich nielegalnych aplikacji? Do tego są specjalne serwery z botami i wcale nie jest to nielegalne
 22. Trochę fakt. Choć nie wiem czy aż tak się pali, nie wydaje mi się, żeby dużo ostatnio się działo :v Zuba. Dlatego, że za pierwszym razem nie zauważyłem R i tak zostało.
 23. Czekaj, na kogo to jest skarga? Ktoś wbił na serwer z adminów? Zastosuj się do wzoru, który dość nieczytelnie zamieścił kolega Szaman i napisz ponownie. Tu masz wzór lepiej widoczny na domyślnym motywie. Jak nie masz screenów, to napisz, że nie masz. Sprawa na pewno się wyjaśni. Pozdrawiam! Nick oskarżonego admina: Mapa, na której miało zajście: Czas i data zajścia: Demka/Screeny: Minuta mapy: Treść skargi:
 24. Witam, dzisiaj zarzucę kolejnym pomysłem. Tak jak w temacie, chciałbym wywalczyć zmniejszenie dopuszczalnej wielkości sygnatury. Nie wiem czy aktualnie istnieje jakikolwiek limit. Jednak jak widzę coś takiego, to mnie szlag trafia. Najpierw trzeba scrollować przez pół tematu, aby zobaczyć dalsze posty. Jest jeszcze kilku innych kandydatów, ale nie będę pokazywać wszystkich. Co myślicie? Wprowadzamy limit, dla większej przejrzystości, oraz estetyki forum?
 25. Nick: Stif MakKłin SteamID: STEAM_0:0:70407112 Admin który cię zbanował: AxieR Powód bana: Wallhack Długość bana: Permanent Godzina o której dostałeś bana: 20:25 Mapa na jakiej dostałeś bana: Cache Demko z mapy: Nie posiadam, nie nagrywam demek z ffa (Zapomniałem dodać, że stronka z demkami, której link podaliście nie istnieje) Wszedłem sobie spokojnie na serwer, pograć, rozgrzać się przed matchmakingiem. Sytuacja na bombsite A, zabijam bodajże Poro$a przez smoke'a (był widoczny na radarze). Nagle dostaje powiadomienie o banie. Nie wiedziałem, że ban za wallhack jest dawany na podstawie jednej akcji, nie sprawdzając nawet czy ta osoba rzeczywiście go posiada. Gram czysto, pluje na wszelkich cheaterów, a zabicie kogoś przez smoke'a (tym bardziej widocznego na radarze i strzelającego) nie jest chyba podstawą do posiadania wallhacka. Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji.
 26. Witam, chciałbym zgłosić skaczące sv oraz var na serwerze. Nie powoduje to jakiś większych lagów ale skąde że warto to zgłosić
 27. Z tego co mi wiadomo. To dostałeś bana za ignorowanie admina , więc trochę naciągasz fakty kumplu Poza tym skarga źle napisana PS: nie było mnie wtedy na serwerze więc nwm dokładnie jak to było, więc mogę sie mylić
 1. Pokaż więcej aktywności