Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Dzagu

   Nowe forum   2018.03.08

   Jak podoba wam się nowe forum? Propozycje poprawek proszę zgłaszać w temacie:   

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 2018.03.20 uwzględniając wszystkie działy

 1. 7 punktów
  Uwaga, jeśli jeszcze raz ktoś będzie pisać do Ewel w sprawie innej niż związanej z JB dostanie degrada. Do kontaktu ze mną macie steam, jeśli offline to temat, pw na forum! Z degradem mówie serio!
 2. 6 punktów
  Comfti

  [FFA] Degradacje

  Z dniem dzisiejszym jestem zmuszony zakończyć współpracę z @furzy @LanT0ke @Grabarz445 z powodu zerowej aktywności przez bardzo długi okres. Dzięki za czas poświęcony serwerowni.
 3. 6 punktów
  Dzagu

  Bot do tworzenia kanałów

  Siemanko, właśnie dodałem bota do tworzenia kanałów. http://ts.globalelite.pl Aby utworzyć kanał potrzebna jest ranga Zarejestrowany, Zarejestrowana.
 4. 5 punktów
  DaWiD112233

  Pytanie o opiekuna

 5. 5 punktów
  noskillPL

  Pytanie o opiekuna

  Oj, ale ta pisownia to aż w oczy boli. Polecam najpierw się w języku polskim podszkolić kolego, potem startować na admina a następnie na opiekuna, bo tak to raczej nie ma szans xD
 6. 5 punktów
  Dante

  [Rozpatrzone] Propozycja

  @BarcaGaming - a co? Gracze nie mogą wypowiedzieć się pod propozycją, która będzie na serwerze, na którym również oni grają? Ja się Ciebie pytam kim Ty jesteś, żeby mówić kto może się wypowiadać, a kto nie. Co do propozycji niestety się nie wypowiem, bo to nie ja będę z takimi adminami współpracować. Piszę tylko po to, żeby napisać, że z Tobą bym nie chciał, skoro olewasz innych graczy.
 7. 4 punkty
  Dzagu

  Aktualizacje JB

  8. Proponuję usunąć możliwość odbanowywania/odmutowywania adminom, a jedynie zostawić możliwość im odbanowywania na CT [Usunięcie możliwości odbanowania/odmutowania zablokuje możliwość dodawania banów permanentnych, zostanie chyba tylko maks 2tyg] Dodałem nowy plugin na Bany CT: Lista banów będzie tutaj: http://globalelite.pl/bans/banyct.php Nowe komendy: !ctban lub sm_ctban(w konsoli) [!ctban gracz czas powód] sm_removectban gracz | sm_unctban gracz !rageban - menu osób które niedawno wyszły, a chcemy je zbanować na CT sm_ctban_offline steamID - banuje na steamid daną osobę sm_removectban_offline - odbanuje steamID danej osoby sm_change_ctban_time gracz czas - zmienia czas bana danej osoby sm_ctbanlist - menu z listą banów sm_forcect | !forcect gracz - pozwala danej osobie która ma blokadę na CT tymczasowo wejść do CT, umożliwi to przetestowanie danej osoby sm_unforcect - odwraca powyższą komendę Powód bana jest wymagany!
 8. 4 punkty
  Alvin

  Ub Aweczek

  Nie będę się nawet wypowiadał i marnował czasu dla Ciebie... Konkurencja już i tak to zrobiła... Zawsze masz te same dowody, które tak naprawdę nie są dowodami.... Soplica Cie przeczyściła z tymi kontami z VACiem, a Ty i tak dalej brniesz w to gówno.. Grasz dziwnie i tyle... Ban zostaje Uciekaj na inne sieci o ile jeszcze jakieś Ci zostały i zmień śpiewkę
 9. 3 punkty
  noskillPL

  Reklamy

  Proponowałbym zmodyfikować jeden punkt w regulaminie a mianowice: Reklama stron internetowych innych niż globalelite.pl i reklamowanie serwerów, tyczy się to również ruletek - Kick, Ban na 7 dni do perma. Moim zdaniem ludzie mający reklamę w nicku typu cs.money są nieszkodliwi dla naszego serwera i tutaj nawet mogę zaryzykować stwierdzenie, że przez wyrzucanie takich osób z reklamą można stracić paru graczy, którzy podzielają moje zdanie, iż jest to bezsensowny punkt Wiadomo, że za reklamy obcych serwerowni kara się należy, ale za takie gamblingowe strony nie ma sensu karać w żaden sposób.
 10. 3 punkty
  Chinczyk

  Urlop DrunK

  Degradacja . Trzymaj się i wypoczywaj
 11. 3 punkty
  DaWiD112233

  Prosba

  Witam Wiem nie ma rekrutacji na opiekuna ale chciałbym chociasz sprubowac. Informacje o mnie. Nick: DaWiD Wiek: 15 Coś o Sobie: Mam na imie Dawid. Mieszkam w wśi Tuchorza. Znajomość SM: Jakies Wiem ale nie wszystkie. Doświadczenie: Coś umiem ale sie poducze. LINK DO GT: Moge Podac ale mam cos zepsutego. Kontakt: Steam-https://steamcommunity.com/profiles/76561198401100207/
 12. 3 punkty
  Ewel♡

  [JB] Zmiany/Propozycje

  Tutaj lista dla @Dzagu zmian/propozycji, które chciałabym, żeby były wprowadzone na JB. Dodać skiny do kos - wielu graczom się to spodoba i dzięki temu przybędzie sporo nowych, Naprawić "Złotą kosę" (lub usunąć to), Zwiększyć trochę ceny w sklepie, bo za bardzo łatwo idzie się buntować, (Jeśli to możliwe) Dodać taką 'blokadę' na sklep. Czyli, że 1 osoba może skorzystać z niego ok. 5 razy na mapę, Usunąć z ruletki backwards i noktowizor (nie pamiętam, czy już to usunąłeś, więc piszę), Usunąć/naprawić wampiryzm ze sklepu, bo można mieć z nim nieskończenie wiele HP, Dodać blokadę na CT dla nowych graczy(np 30 rund), Proponuję usunąć możliwość odbanowywania/odmutowywania adminom, a jedynie zostawić możliwość im odbanowywania na CT, Naprawić "Zeus Day", bo gracze się w sobie bugują kilka sekund po możliwości ruchu, Skiny postaci? Są cały czas takie same dla vipów od września(tak, wiem, to nie takie ważne), Można by dodać to co jest na innych serverach, z tym, że pokazuje się na czacie taki odnośnik, do innych naszych serverów. W końcu jesteśmy jedną społecznością Naprawić regenerację HP z respektu, bo respi się stanowczo za szybko, Naprawić strażnikowi vipa, bo aktualnie ma tylko 2x skok i !dice Jeśli ktoś ma jeszcze jakąś istotną propozycję, można tutaj się wypowiedzieć(nie piszcie o mapach, ani o regulaminie, tylko o sprawach technicznych).
 13. 3 punkty
  Comfti

  Awans - Ewel

  Ten nie zręczny moment kiedy jest 01.04, a ty już w nic nie wierzysz bo dales sie zbejtowac dosłownie 5 minut po północy ( dzięki @gajos.), wiec nie wiem czy to zarciki czy nie, ale gz XD
 14. 3 punkty
 15. 3 punkty
  Laminos

  Darmowe, to biorę!

  The Darkness II na humblebundle https://www.humblebundle.com/store/the-darkness-ii?mcID=102%3A5ab59393ecc760f335cada9b%3Aot%3A59b18f4866d5d92055b2f7ba%3A1&utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=2018_03_26_thedarkness2_storefront&utm_content=Banner
 16. 3 punkty
  SoLUffKa

  [Rozpatrzone] Sorufka podanie

  Nick na serwerze: SoLUffKa e-Mail (może być prywatnie podany): pw Ilość przegranych godzin na serverze(link do gametrackera[wszystkie nicki]): 310h, https://www.gametracker.com/player/SoLUffKa/185.11.102.164:27016/ Wiek: 16 Steam ID: STEAM_1:0:63853394 Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 1-5H Miałeś kiedyś u nas bana: Yes Doświadczenie w adminowaniu: (Admin JB + Admin DD2, na tej serverowni) + Admin Surf RPG. Umiejętność obsługi komend SourceMod: 8-9/10 Dlaczego miałbyś dostać admina: Cierpie przyjemnosc w pomaganiu graczom na serverze oraz jestem aktywny, wbijam od paru tygodni codziennie i jestem czesto jak innych adminow nie ma na serverze. W ten sposob moge zapobiec w psuciu rozgrywki mnie jak i innym graczom, np przy nie ogarniajacych osobach w ct lub ludziach ktorzy buguja mape. Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nope Znajomość Regulaminu: 2/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Drobna pomoc pieniężna: Moze jak bedzie potrzebna..
 17. 3 punkty
  Inga

  [Rozpatrzone] Propozycja

  Od Admina wymaga się sprawnego mikrofonu. Ciebie na serwerze jeszcze nie słyszałam Dodatkowo na serwerze średnia wieku jest 14 lat i wiem, że nie ty jeden chciałbyś startować na Admina znowu pojawił by się spam podaniami. Polecam zrobić tak jak Kazimier, cytuje "jeszcze 3 lata i będę mógł składać podanie na admina".
 18. 3 punkty
  -WoooW-

  [Rozpatrzone] Sorufka podanie

  Polecam tego gracza. Jego doświadczenie w grze jak i na serwerze pozwala na swobodnym uczestnictwie w prowadzeniu i wydawaniu rozkazów więźniom. Jego rozgrywka na serwerze zaczęła się dawno temu przez co mógł przeżyć wiele różnych sporów ,nauczył się je rozwiązywać. Nie no generalnie polecam
 19. 2 punkty
  noskillPL

  [Zbanowany] Skarga

  Szanuję za podanie dokładnego czasu zajścia oraz link do demka :> Jeszcze tylko powiedz, jakie dokładnie masz podejrzenia wobec oskarżonego gracza. @LuKK nie chodziło Ci o gracza o nicku TytaaN Klik? Jeśli tak, to został nałożony przeze mnie ban na niego przez steamID. W pierwszej rundzie, w której wszedł na serwer, o ile się nie mylę 25 pokazał w perfidny sposób WH. Nie chce mi się już dokładnie analizować dema pod kontem wspomagania celowania, tyle na bana wystarczy.
 20. 2 punkty
  Sarchez

  Krótki urlop

  Ja sie ucze na testy gimbazjebalne ._. Powodzonka!
 21. 2 punkty
  BobPixel

  [AWP] | Propozycje

  Moje podpunkty zrobione!
 22. 2 punkty
  Dzagu

  Aktualizacje JB

  1. Dodam niebawem 2. Niestety aktualnie nie mogę poprawić tej kosy, postanowiliśmy zwiększyć cenę i uznać ten bug jako dodatkowy profit, cena została zwiększona o 200. 3. Postanowiliśmy że nie zwiększymy cen w sklepie, tylko zmniejszymy ilość zdobywanych kredytów o ok 30-40%. 4. Chwilowo nie do zrobienia. 5. Nowa komenda, zamiast dice !rultetka. Noktowizor i klawisze usunięte. 6. Wampiryzm został 'znerfiony' z 10% do 3% dodatkowego HP 7. Od teraz dojście do CT będzie możliwe od 10h rozegranych w TT, spect się nie liczy. (Będzie aktywne od 21.04) 12. Powinno być już 2x wolniej Zmiany jakie dokonałem od siebie: - aktualnie podczas zabawy zostaną wyłączone wszelkie dodatki z gangu - do menu pod !menu lub , dodano nowe pozycje gangi regulamin modele rangi info o vipie sklepsms kolor drużyny czas na serwerze - regulamin już nie wyświetla się z forum, aktualnie będzie czytelniej - usunąłem wiadomości z informacjami o punktach respektu, niepotrzebnie zaśmiecały czat - nowe komendy związane z poczekalnią na ct !ct, !straznik - dojscie do ct !poczekalnia - lista osób które czekają na ct !opusc - opuszcza poczekalnie - komenda !czas - wyłączyłem wyświetlanie menu co rundę - aktualnie każdą zabawę można zacząć w aktualnej rundzie zamiast czekania do kolejnej - 3 nowe zabawy - nowa zakładka bany ct w banach http://globalelite.pl/bans Jeśli chcecie więcej to poproszę pod postem.
 23. 2 punkty
  Dzagu

  Nowy wzór podania o admina

  Siemanko, właśnie pojawił się nowy wzór podania na serwerach AWP, FFA, DD2, 1v1. Niebawem pojawi się również na pozostałych. Wygląda to tak: Wzór nie będzie w temacie tylko w dziale z podaniami: http://globalelite.pl/forum/131-on-podanie-o-admina/ Niebawem pojawi się również ujednolicony regulamin obowiązujący na wszystkich serwerach.
 24. 2 punkty
  Dzagu

  [Awans] Comfti

  Gratulacje dla @Comfti, zostaje nowym opiekunem serwera FFA. Powodzenia!
 25. 2 punkty
  Comfti

  Prosba

  Jestem na Tak
 26. 2 punkty
  MasaSkilli

  Hejka wariaciki

  Siemanko, polecam serwerek DR
 27. 2 punkty
  BobPixel

  Awans.

  @Aryan awansuje na administratora HNS @TobiSiO awansuje na administratora DR Powodzenia
 28. 2 punkty
  NomakPPL

  :thinkingface:

  Powiem tyle: XDDDDDDD
 29. 2 punkty
  BobPixel

  [Rozpatrzone] Podanie

  Pamiętaj, że posiadasz admina na JB i jeśli będziesz mało aktywny i tam to opiekun tutaj @Ewel ma prawo cię zdegradować / ostrzeżenie tobie przyznać itp.
 30. 2 punkty
  Kubox

  Awans - Ewel

  Na razie to będzie zamknięty ten temat, ze względu na spam. @Ewel dziękujemy za współpracę i życzymy dalszych sukcesów
 31. 2 punkty
  Alvin

  Awans - Ewel

  Gratki! Kolejna osoba, której będę mógł tyłek truć Może odpiszę xD
 32. 2 punkty
  Dante

  [Rozpatrzone] Podanie.

  No to @Comfti pisz podanie na opiekuna i załatwione :v
 33. 2 punkty
  Dr.Panic

  [Rozpatrzone] Podanie.

  Z tego co jest napisane na forum wynika,że podania są off,zgadza się?
 34. 2 punkty
  noskillPL

  Degradacja Saurafel

  No i elegancko, nie ma opier******* się!
 35. 2 punkty
  Unnamed

  Darmowe, to biorę!

  Spec ops the line https://www.humblebundle.com/store/spec-ops-the-line
 36. 2 punkty
  Dawid mam do ciebie pytanie co trzeba zrobić by dać punkty reputacji bo chciałem ci dać a nie mogłem
 37. 2 punkty
  Unnamed

  [Rozpatrzone] Podanie by TiFi

  Takich nam tu brakowało! Kultura na wysokim poziomie, atutem tej honorowej jednostki jest.. . *UWAGA* *UWAGA* brak wulgaryzmów! Regulamin w małym palcu, czego tu więcej chcieć? GROMKIE BRAWA DLA KANDYDATA!!!11oneone
 38. 2 punkty
  gajos.

  Awans

  Graty!
 39. 2 punkty
  SloW

  [Rozpatrzone] Podanie by Retard

  No nie wiem nie wiem :/.
 40. 2 punkty
  SloW

  [Rozpatrzone] Sorufka podanie

  Na NIE -Nie dajesz dobrego przykładu graczom -Który ty już raz wracasz? 4-5?
 41. 2 punkty
  gajos.

  [Rozpatrzone] Podanie o admina

  Jestem na DUŻE Tak. Plusy : + Godziny na serwerze + Doświadczenie + SM + Aktywność (ponad 12h w ciągu 7dni) Minusy : - przechodzi mutacje *Dojcież mu admina chopok się staro na serwerze siedzi, prowodzić potrofi, rygulamin zno ogólnie masno fest* PS. @Unnamed ty też
 42. 2 punkty
  Unnamed

  [Rozpatrzone] Propozycja

  Co ty pierdolisz? @BarcaGaming Sam napisałeś: Wyraził on swoją opinię na ten temat i **** ci do tego. Pewność mam, że gra dłużej na tym serwerze, niż ty. Się już nie ośmieszaj. Masz ode mnie NIE na wstępie przyszłego podania.
 43. 2 punkty
  DawidS

  [Rozpatrzone] Propozycja

  O ile się nie mylę to (chyba) nieasz mikrofonu, więc admin tak średnio, a co do zmiany wieku to na tak ale jak już to do 15 lat
 44. 2 punkty
  Areczek80

  [Rozpatrzone] Podanie ChinaTałn

  Chinczyk to generalnie dobry Admin jest
 45. 2 punkty
  Ewel♡

  [Rozpatrzone] Sorufka podanie

  @Dante Zerknęłam do GT i ani razu nie byłeś na naszym JB, a wypowiadasz się pod czyimś podaniem na admina? Nie chciałabym takich sytuacji. Przestań nabijać posty. @Dante Hm, okej - w GT to nie widnieje. No chyba, że grałeś pod innym nickiem. Co do podania; Jestem dość neutralna(z niewielkim nastawieniem na tak) z uwagi na rezygnację i długą przerwę, po której piszesz podanie. Chciałabym zaznaczyć na początek, że to na pewno Twoje ostatnie podanie. Potem robi się bajzel, jak ktoś ciągle odchodzi i wraca - stanowisko admina traci wtedy na wartości. Poczekam na resztę opinii i wydam werdykt.
 46. 2 punkty
  Unnamed

  [Rozpatrzone] Podanie o admina

  Chciałem tu bardzo ładnie rozpisać, dlaczego polecam gracza i człowieka. Najpełniej jednak będzie jedno wielkie TAK DAWIDEK NA ADMINA~~! PS. Masz małego pindola
 47. 2 punkty
  Glikus11

  [Rozpatrzone] Sorufka podanie

  Ok będąc adminem można się buntować oczywiście ale powinno się dawać przykład by na serwerze dobrze się bawić a nie buntować. Czyi to 2/10 nic nie oznacza nw po co jest ale ok. Tak ja mówiłem czekam na posty może zmienię zdanie.
 48. 2 punkty
  TobiSiO

  [Zaakceptowano] Ankieta STREFA NIE LICZACA CZAS (SPAWN)

  Teraz wystarczy rozpędzić się na spawnie i masz dobry czas a wcześniej, aby mieć ten dobry czas trzeba było pokazać trochę skilla w bh'opie
 49. 2 punkty
  Dante

  Ban DrunK tekstury

  Nick oskarżonego gracza: @DrunK Mapa, na której miało zajście: awp_lego_2011 Czas i data zajścia: ok. 18:20 Demka/Screeny: sprawdziłem Minuta mapy: tak (muszę zmienić wzór, bo kto normalny patrzy na minuty? :v ) Treść skargi: DrunK dostaje bana na 3 dni za nadużywanie przywilejów VIPa i wchodzenie na tekstury mapy. Ułatwianie sobie rozgrywki w ten sposób jest nie w porządku i na AWP jest karane permem (z możliwością odwołania ). Double jump nie jest po to byś mógł wskakiwać w miejsca niedostępne (jak ściany mapy). EDIT: Bana skracam na 1 dzień, @DrunK mam nadzieję, że dostałeś nauczkę
 50. 2 punkty
  Enzo

  [Rozpatrzone] Kumbek iz ril?

  - Nick: Enzo - Wiek (min. 15 bez wyjątków, preferowane 18): 30 - Steam ID (numeryczny): STEAM_0:0:100874068 - E-mail (konieczny, można priv):Prywatnie- Ilość godzin w tygodniu, którą przeznaczysz na grę (min. 5): 10-15 - Ilość godzin na serwerze (100, wyjątkowo można mniej): 175 - Ilość godzin w CS:GO (min. 300): 3343 - Ranga (minimum MG1): G4 ale raczej gram trochę lepiej - Znajomość regulaminu (przeczytaj kilka razy ): Dobra- Opis doświadczenia: Ponad rok adminowania na serwerze dd2. - Dlaczego właśnie ja?: Raczej każdy wie co i jak, nie będę się powtarzał z poprzedniego podania. W chwili obecnej adminów brakuje jak wody w Afryce, więc postanowiłem wrócić. - Obowiązek posiadania TeamSpeak3:Posiadam
×