Jak kupić VIPa - klik

Ustaw naszą tapetę! (Nowa tapeta świąteczna) - klik

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną w 2018.01.19 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Kubox

  Unban - lavish

  Ludzie. Kończcie ze spamem. Powiem wam jedna rzecz. Zanim zaczniecie kogoś bronić, upewnijcie się, że dana osoba na pewno była w danym momencie czysta. To, że lavish ma Admina, oznacza tylko tyle......, że ma Admina. Jest takim samym graczem jak każdy inny. Nie ma specjalnego komputera, który zapobiega instalacji haksów. Mógłby się w każdej chwili odpalić. Nic mu nie zarzucam, ale jeżeli inny Admin go zbanował, to w 99% przypadków miał odpowiedni powód. Uznał, że ma wh, więc należy to sprawdzić. Jeseli będzie czysty, na co liczę, Drunk przeprosi za nieporozumienie i na tym się kończy dyskusja. Posty w stylu, jak on mógł, przecież to też admin, teraz swoi swoich banują, są trochę nie w porządku. Drunk miał prawo go zbanować i tak uczynił. Lavish się odwołał, więc trzeba to wyjaśnić. W domu również zobaczę demo. Pozdrawiam!
 2. 2 punkty
  BobPixel

  [Rozpatrzone] Mapka

  Autorska mapka z nudow zrobiona :V http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1269442660
 3. 1 punkt
  Dante_PL

  Unban - lavish

  Nie wiem czy porównanie tego do realnej sytuacji jest dobrym pomysłem. Lavish nie ucieknie. Wg mnie tymczasowy UB jest dobrą decyzją. Jeśli administracja stwierdzi, że definitywnie miał haxy, to na pewno dostanie bana, a w międzyczasie niech wykonuje swoje obowiązki.
 4. 1 punkt
  Dante_PL

  Unban - lavish

  Cóż, zdarza się, nikt nie jest nieomylny To, że "jeden ze swoich" nie znaczy też, że ma immunitet Raczej większą szansę na to, że nic nie ma, ale nie nigdy nie wiadomo Dobra, ale chyba na temat lavisha nie ma co dyskutować. Perm się należy P. S. Dobra, może jednak UB
 5. 1 punkt
  Yary

  Unban - lavish

  Również mam nadzieje że to zwykłe nieporozumienie i kolega @DrunK sprostuje dlaczego postąpił tak a nie inaczej. Od siebie mogę dodać że @lavish należy do grona graczy którzy mają pojęcie o grze co nie znaczy że musi być za to karany w taki sposób .
 6. 1 punkt
  Dr.Panic

  Unban - lavish

  To niezła telenowela, admini banują innych adminów. Na dodatek to tak no Mam nadzieję,że to zwykłe nieporozumienie i @DrunK odbanuje jednego z moich najlepszych adminów na arenach Oczywiście z racji tego,że @lavish jest adminem na Arenach 1v1 i teraz nie może wykonywać przydzielonej mu funkcji zdejmę mu tego bana aczkolwiek wątek pozostawimy do wypowiedzi @DrunK'a Obejrzałem demko i nie uważam,żeby jego gra jakkolwiek podchodziła pod WH - akcja na longu 4k skilled i na dodatek jak wychylał to był pewien,że jest tylko jeden gracz bo zrobił to pewnie. Gdyby był odpalony to by doskonale wiedział,że stoi jeszcze jeden chłop wcelowany i nie zrobiłby takiej "cocky" akcji. Akcja za którą dostał bana - smoke schodzi i widać model przeciwnika + jeżeli dobrze widziałem był nick na czerwono napisany,że stoi tam przeciwnik. Tyle z mojej strony.