Jak kupić VIPa - klik

Ustaw naszą tapetę! (Nowa tapeta świąteczna) - klik

Kubox

Opiekun Serwera
 • Zawartość

  346
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  23

Ostatnia wygrana Kubox w Rankingu w dniu 20 Styczeń

Kubox posiada najczęściej lubianą zawartość!

Media społecznościowe

2 obserwujących

O Kubox

 • Tytuł
  Admin DD2

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Berlin

Ostatnie wizyty

615 wyświetleń profilu
 1. Ale co on ma tobie udowadniać? To, że była promocja na H1H1 i ciężarówki? Chyba żartujesz. Inna sprawa. Skoro nie kupujesz na takich stronach to logiczne, że jeszcze tego nie widziałeś. Dla mnie dyskusja bez sensu. Chcesz sobie sprzedawać konto, to proszę. Ja się nie będę mieszać. Pozdrawiam.
 2. No widzisz. Mówiłem ogólnie o promocjach. Źle się wyraziłem określając to mianem bundla. Co nie zmienia faktu że kupowania takiego konta, przynamniej dla mnie jest mało sensowne. Jednak każdy zrobi jak uważa. Ja znam aplikacje która podbija odznaki. Są też inne sposoby, nie mówię, że nie. Dla mnie większą frajdę daje odblokowanie takich rzeczy samemu niż podbijanie wszystkiego za pomocą jakichś stron.
 3. Witam, dzisiaj zarzucę kolejnym pomysłem. Tak jak w temacie, chciałbym wywalczyć zmniejszenie dopuszczalnej wielkości sygnatury. Nie wiem czy aktualnie istnieje jakikolwiek limit. Jednak jak widzę coś takiego, to mnie szlag trafia. Najpierw trzeba scrollować przez pół tematu, aby zobaczyć dalsze posty. Jest jeszcze kilku innych kandydatów, ale nie będę pokazywać wszystkich. Co myślicie? Wprowadzamy limit, dla większej przejrzystości, oraz estetyki forum?
 4. To, że nie ma opiekuna nie znaczy, że nikt nie przyjmie. Zawsze jest jeszcze Head Admin oraz właściciel @Dzagu. Potrzebujecie Adminów, więc może dzagu wszystko ogarnie.
 5. Dostał bana. Dałem mu na jeden dzień, ponieważ nie wiem kiedy wejdzie. Pozdrawiam.
 6. 1 konto - cs boostowany za pomocą nielegalnych aplikacji. Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że sam wbiłeś wszystkie odznaki w 300h? Czy może się mylę? 2,3 - jak masz zamiar kupować gry na bundlach i potem sprzedawać konta z zerowym lvl, to życzę powodzenia. Nie opłaca się bra takich kont. Kompletnie nic nie oferują.
 7. Również jestem tego zdania, że to małe nieporozumienie. Temat zamykam.
 8. Ludzie. Kończcie ze spamem. Powiem wam jedna rzecz. Zanim zaczniecie kogoś bronić, upewnijcie się, że dana osoba na pewno była w danym momencie czysta. To, że lavish ma Admina, oznacza tylko tyle......, że ma Admina. Jest takim samym graczem jak każdy inny. Nie ma specjalnego komputera, który zapobiega instalacji haksów. Mógłby się w każdej chwili odpalić. Nic mu nie zarzucam, ale jeżeli inny Admin go zbanował, to w 99% przypadków miał odpowiedni powód. Uznał, że ma wh, więc należy to sprawdzić. Jeseli będzie czysty, na co liczę, Drunk przeprosi za nieporozumienie i na tym się kończy dyskusja. Posty w stylu, jak on mógł, przecież to też admin, teraz swoi swoich banują, są trochę nie w porządku. Drunk miał prawo go zbanować i tak uczynił. Lavish się odwołał, więc trzeba to wyjaśnić. W domu również zobaczę demo. Pozdrawiam!
 9. Najpierw, aby w ogóle zostało wzięte pod uwagę, należy zastosować się do wzoru. Pozdrawiam! WZÓR: Nick: Wiek: Coś o Sobie: Znajomość SM Doświadczenie: LINK DO GT: Kontakt:
 10. Pracuj pracuj. Będziesz miał z czego się dorzucić do serwera @Dzagu z przyjemnością przyjmie jakiegoś donejta. Miłych ferii.
 11. Czyli aktualnie olewasz regulamin i nie potrafisz się powstrzymać, jednak jak dostaniesz wielki "tytuł" Admina, to wszystko się zmieni, tak? Tylko ze względu na to, że będziesz nazywać Adminem, nagle zmienisz swoje zachowanie, no bo Adminowi nie wypada?
 12. admin

  Polecam tego użytkownika. Na TAK.