Jak kupić VIPa - klik

Ustaw naszą tapetę! (Nowa tapeta świąteczna) - klik

Kubox

Opiekun Serwera
 • Zawartość

  336
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  21

Zawartość dodana przez Kubox

 1. Pracuj pracuj. Będziesz miał z czego się dorzucić do serwera @Dzagu z przyjemnością przyjmie jakiegoś donejta. Miłych ferii.
 2. Czyli aktualnie olewasz regulamin i nie potrafisz się powstrzymać, jednak jak dostaniesz wielki "tytuł" Admina, to wszystko się zmieni, tak? Tylko ze względu na to, że będziesz nazywać Adminem, nagle zmienisz swoje zachowanie, no bo Adminowi nie wypada?
 3. admin

  Polecam tego użytkownika. Na TAK.
 4. Doczekałeś się Gratulacje kumplu.
 5. Co ma jedno z drugim wspólnego? Nic. Na Esea masz pierwszy lvl, więc co ty mi wciskasz za kity, że jesteś jakimś super graczem. Myślisz, że w tej lidze nie ma cziterów? Że każdy mecz jest obserwowany przez 100 proplayerów, którzy stwierdzają, czy ktoś gra czysto czy nie? Widziałem swoje i jestem siebie pewny.
 6. Zastosuj się do wzoru. Pozdrawiam! WZOR: Nick: UNBAN/UNMUTE: STEAM_ID: Admin ktory cie zbanowal: Powod Bana: Wyjaśnienie:
 7. Tacy jak ty tylko psują innym rozgrywkę. Nie popieramy takiej zabawy. Jak nie masz co robić z czasem, to lepiej wyjdź na dwór, siłownię, albo zrób coś dobrego dla społeczeństwa. Pozdrawiam.
 8. Dlatego też napisałem, że sam chciałbym go lepiej poznać. Brakuje nam Adminów, jednak szczerz mówiąc, są gracze, których kojarzę bardziej niż jego. Dlatego proszę o jakiś tydzień na to, abym sam mógł się przekonać.
 9. Zamykam. UB nie będzie. Pozdrawiam!
 10. @Doozleł nie zgodzę się z tobą do końca. Widzisz - ty rozumujesz na zasadzie takiej, że to gracz musi się o wszystko starać i on musi chcieć zostać Adminem. Tobie wszystko zwisa. Ja natomiast rozumuje tak, że warto czasami dać szansę komuś kto np nie złożył podania lub o tym nie myśli. Na DD2 jako Admini szukamy innych potencjalnych kolegów i jeżeli ktoś się znajdzie, pomagamy mu dopracować co trzeba. Akurat w danym przypadku również jesyem na nie. Wczoraj nawet się sam spytałem ciebie @NoVy, czy to ty pisałeś podanie, bo po prostu nie kojarzyłem cię za bardzo. Daj się lepiej poznać, pograj jeszcze trochę. Myślę, że nie będzie przeciwwskazań. Pozdrawiam.
 11. Na razie nie spełniasz wymagań. https://m.imgur.com/gallery/mkJqNsd
 12. Chyba coś ci się poknociło. Zacznijmy od nowa. Przejrzyj swój post, przeczytaj go ze zrozumieniem, a następnie popraw odkryte błędy. Czas przewidziany na to zadanie... nieograniczony. Pozdrawiam
 13. Masz możliwość żeby to jakoś nagrać? Ciężko się domyślić co znaczy „za wysoko”....
 14. Zdałeś okres próbny. Gratulacje. Witamy w gronie Administracji
 15. Wszystkie propozycje co do zmian na serwerze zamieszczamy teraz tutaj: Aktualne propozycje
 16. Od teraz wszystkie zmiany i propozycje zamieszczamy w tym temacie. Aktualne propozycje .
 17. Ja aktualnie nie ma tego problemu. Mapy wybierają się normalnie. Jak to wygląda u was? @lavish @Dr.Panic ? Trzeba jeszcze działać coś w tym kierunku?
 18. Jak tam wygląda temat z dodaniem antyrusha? @Dzagu - działamy coś w tym kierunku? Potem będzie można dodać system rang na serwerze.
 19. Również jestem za tym abyś wrócił. Byłeś dobrym adminem i nadal się nadajesz. Zachowanie bez zarzutów.
 20. Jestem na TAK.
 21. Kłaniam się serdecznie. Jak coś przeskrobiesz na arenach, będziesz miał ze mną do czynienia ^^. Do zobaczenia na serwerze
 22. Szkoda, że odchodzisz. Co prawda nie znaliśmy się za dobrze, jednak będę cię dobrze wspominać. Wpadaj do nas na Tsa