Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Dzagu

   Nowe forum   2018.03.08

   Jak podoba wam się nowe forum? Propozycje poprawek proszę zgłaszać w temacie:   

Kubox

Head Admin
 • Zawartość

  427
 • Postów na shoutboxie

  104
 • Donacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  29

Zawartość dodana przez Kubox

 1. Zapraszać, ja chętnie się dołączę: Kuboxx
 2. Czyli wychodzi na to, że chyba najwięcej osób jest za surfem, dm, oraz Basebuilderem
 3. Dziękujemy za współpracę. Bądź nadal z nami i wpadaj!
 4. Ja jestem za dobrym DM. Sam chętnie bym spędzał na nim czas. Do tego rozszerzyć lub postawić nowy HAS z przedmiotami. W to naprawdę fajnie się gra. Co do reszty trybów - nie przepadam za nimi. Więc się nie wypowiem. Jednak się wypowiem Z doświadczenia na tej sieci wiem, że serwery BaseBuilder itd. stały puste. Mieliśmy je u nas na sieci i też wszyscy się na nie napalali jak na promocję torebek w Lidlu. Jak co do czego doszło, to grali 5 minut i wychodzili, bo jednak nie chcieli spędzać na nim swojego czasu. Dlatego proponuję dobrze się zastanowić czy postawimy kilka takich trybów. Ja na początku był zaczął z jednym i zobaczył, czy będzie obstawa. Nie mamy tyle czasu, żeby potem zmieniać coś, co nie będzie działać.
 5. Wybacz, ale jest zbyt wiele powodów, dla których muszę odmówić. Niestety nie spełniasz wymagań. Inna sprawa to wiek - sory, ale zatrudnianie dzieci jest nielegalne. Fajnie, że udzielasz się na serwerze, jesteś znany, jednak na Admina trochę za szybko. Może w przyszłości. Pozdrawiam!
 6. Grałem z nią już w csa i nie miałem przykrych wspomnień: na TAK wiek sympatyczna spokojna znajomość regulaminu
 7. Jak to koło poznania to może i nawet ja się skuszę Maciek - możemy spać razem. Oczywiście #nohomo. Jedyny problem to to, że się mocze w nocy. Ale ty chyba już przyzwyczajony...
 8. Ja też jestem za wyłączeniem tej opcji. Pomoże to w zachowaniu porządku i stylistyki.
 9. Brak wzoru. Kosz.
 10. Siemka
 11. Ze względu na brak czasu w ostatnim okresie i kilka projektów związanych z serwerownią, jestem zmuszony zrezygnować z miana opiekuna DD2. Alvin jako mój współpracownik przejmie dowodzenie. Ja skupię się na innych rzeczach. Nie chce być Opiekunem tylko na papierze. Musze pokazywać aktywność, a ostatnio trochę z tym ciężko. Także Alvin -- DD2 w twoich rękach. Wiesz co robić! @Alvin
 12. Gratulacje!
 13. @Dante dodaj mu w wolnej chwili muta na 3 miesiące. Skargę przyjmuje i zamykam. Z opiekunem FFA pogadamy osobiście.
 14. Gratuluje. Jednak ostrzegam, że w przypadku braku aktywności będzie to twoja ostatnia kadencja bez możliwości powrotu. Pozdrawiam!
 15. Permisje dodane
 16. Sam ci proponowałem jełopie( @Enzo ) to nie chciałeś Ja daje TAK. Wchodzi regularnie, zna się na rzeczy. Przyda się, a i czas znajdzie.
 17. Podanie odrzucam. Nie znamy cię, nie za bardzo ogarniasz. Do tego masz aktualnie admina na innych serwerach. Myślę, że nie pogodzisz 3 serwerów na raz. Dziękujemy za chęci. Pozdrawiam!
 18. Jestem na TAK. Karol był wcześniej Adminem na DD2. Spełniał dobrze swoje obowiązki. Wchodził regularnie i dawał z siebie ile mógł. Jedyną wadą jest właśnie jego zachowanie, którego czasami nie kontroluje i wdaje się niepotrzebne dyskusje. Jednak nie jest to osoba, która pod wpływem emocji mogłaby zbanować pół serwera. Ufam mu
 19. @BobPixel @Dzagu z chęcią zobaczę demo.
 20. Zrobi się Pomyślimy jeszcze nad innymi deskrypcjami. Pogadamy z Krzysiem
×