Jak kupić VIPa - klik

Ustaw naszą tapetę! (Nowa tapeta świąteczna) - klik

Przydupas

Użytkownik
 • Zawartość

  142
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Przydupas

 • Tytuł
  Spamer

Kontakt

 • Płeć

Ostatnie wizyty

439 wyświetleń profilu
 1. Bug

  Mapa Jb_Canseris_beta3, która niedawno została wywalona z puli map aktywnych, najwyraźniej cały czas jest wpisana w poleceniach startowych serwera i uruchamia się wraz z jego restartem. Ostatnio serwa wywaliło, a ta mapa się załadowała.
 2. 1. No to ciekawe co zrobisz jak ktoś nakupuje pierdyliard fajek bądź będzie je skutecznie farmił będąc na spec praktycznie 24/7? A więc na nie 2. Blisko, blisko, ale moim zdaniem nie do końca. Ja bym to wywalił ze sklepu i dał do ruletki dla vipa.
 3. 20 map w puli - przeciw. Byłoby dużo roboty ze zmienianiem znaczącego procenta map z puli ich 20. Najprawdopodobniej nikomu nie chciałoby się szukać co ok. 3 miesiące ok. 8-9 dobrych map, co oznaczałoby albo zaniedbanie modyfikowania puli map, albo dodawanie po prostu słabych map do puli. Kosy, Skiny - A po co to komu? Jak dla mnie neutral. Paintball - Jak najbardziej za Znacznik dla Wardena - przeciw, już była podobna sytuacja z żetonami "buncicieli". W tym przypadku taki znacznik ułatwiałby w znaczący sposób bunty Auto CT Ban - Dla mnie bez różnicy. W końcu mnie to nie dotyczy, a jak jest jakiś "nieogar" w CT, zazwyczaj jest kto go swapnąć. Podsumowując może być Auto Respawn - Jest Jak dla mnie przydałoby się wgrać nowe RSy, nowe mapy wgrywacie, a RSy cały czas te same To blokowanie wywalania broni dla CT jest przynajmniej denerwujące. Jak ktoś jest nieogarnięty to i tak będzie wszystkich zabijał czy robił jakiekolwiek inne rzeczy wbrew regulaminowi. Ogarnięta osoba nie wyrzuci broni terrorystą, a czasami jest potrzeba wyrzucenia broni w ogóle, np. Przy neutralizacji zbuntowanej jednostki. Dodanie rangi "Stały Gracz" która pozwalałaby na m.in votekickowanie (dostawałoby się takową po przegraniu np. 100h na serwerze i braku uzasadnionego sprzeciwu administracji) A i @Minik121 pogrubiona czcionka w głównym poście wygląda nawet ładnie, ale pogrubioną czcionkę w odpowiedzi połączoną z twoim stylem pisania, czyta się co najmniej niesmacznie. Więc tak na przyszłość staraj się nie pisać całej odpowiedzi boldem. Edit; no widzisz @Minik121 jak nie umiesz prowadzić to faktycznie gra w 5 osób kończy dosyć szybko. Jak grasz w 15 osób to robisz takie zabawy, żeby zginęło 10 za jednym razem, jak w 5 to dostosowujesz sposób prowadzenia tak, żeby gra trwała długo.
 4. Pół roku na to czekałem 😍 Edit; Właśnie dziwnym trafem natrafiłem na serial, w którym jednym z głównych bohaterów jest "Kapitan Ross". Nazywa się "Poldark - Wichry losu"
 5. jo na tak
 6. No dokładnie popieram Dinożarła PS. Pomysł fajny
 7. Nie, nikt cię już nie kojarzy. W razie czego, w gangu "Stulejarze" jest wolne miejsce.
 8. Kucyki to najgorszy szajs! Stulejarze mają was w garści!
 9. A więc tak, plusów jest wiele: - regulamin spoko - wyluzowany - nie rzadko widywany - z tego co wiem, grałeś już wcześniej (za czasów panowania Fuza) - SM w miarę tolerancji No ale jednak nie mogę dać ci na tak z jednego prostego względu A zasada Fuza mówi jasno, że takie podania będą z automatu odrzucane. Moim zdaniem bez sensu odrzucać podanie, komuś kto się nadaje, przez taką głupotę. Ale zasady to jednak zasady.
 10. "Piszcie na mnie skargi" xD Kolego
 11. Demka na jb? Serio? Zważając na to, iż nie ma demek (a przynajmniej ja ich nie widzę), brakuję dowodów na rzekomą winę adminów. W tej sytuacji potrzeba świadków, bo bez demek sytuacja wygląda tak 2 adminów vs 1 gracz (w dodatku nawet nie stały gracz, tylko osoba która weszła raz na serwer (no chyba że demka są, chociaż ja ich nie zauważyłem)). Póki co jestem za oddaleniem skargi w przeciągu 48h (tak jak mówiłem, przydałoby się poczekać na ewentualnych świadków). Skoro admini uważają, że nie zawinili, mogliby przytoczyć nicki osób, które zdarzenie po prostu widziały. Edit; Nie zauważyłem, że @Glikus11 już wypisał osoby postronne tego zdarzenia
 12. Gościu napisał, że nie chce mu się grać w CSa, a ty mu napisałeś A co do ciebie Laminos, urlop na dłuższy, bliżej nieokreślony czas, bez wyraźnego i dobrego powodu nie ma raczej większego sensu. Po co ci ten admin skoro nie chcesz wchodzić na serwer?