Jak kupić VIPa - klik

Ustaw naszą tapetę! (Nowa tapeta świąteczna) - klik

Przydupas

Użytkownik
 • Zawartość

  142
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Przydupas

 1. Bug

  Mapa Jb_Canseris_beta3, która niedawno została wywalona z puli map aktywnych, najwyraźniej cały czas jest wpisana w poleceniach startowych serwera i uruchamia się wraz z jego restartem. Ostatnio serwa wywaliło, a ta mapa się załadowała.
 2. 1. No to ciekawe co zrobisz jak ktoś nakupuje pierdyliard fajek bądź będzie je skutecznie farmił będąc na spec praktycznie 24/7? A więc na nie 2. Blisko, blisko, ale moim zdaniem nie do końca. Ja bym to wywalił ze sklepu i dał do ruletki dla vipa.
 3. 20 map w puli - przeciw. Byłoby dużo roboty ze zmienianiem znaczącego procenta map z puli ich 20. Najprawdopodobniej nikomu nie chciałoby się szukać co ok. 3 miesiące ok. 8-9 dobrych map, co oznaczałoby albo zaniedbanie modyfikowania puli map, albo dodawanie po prostu słabych map do puli. Kosy, Skiny - A po co to komu? Jak dla mnie neutral. Paintball - Jak najbardziej za Znacznik dla Wardena - przeciw, już była podobna sytuacja z żetonami "buncicieli". W tym przypadku taki znacznik ułatwiałby w znaczący sposób bunty Auto CT Ban - Dla mnie bez różnicy. W końcu mnie to nie dotyczy, a jak jest jakiś "nieogar" w CT, zazwyczaj jest kto go swapnąć. Podsumowując może być Auto Respawn - Jest Jak dla mnie przydałoby się wgrać nowe RSy, nowe mapy wgrywacie, a RSy cały czas te same To blokowanie wywalania broni dla CT jest przynajmniej denerwujące. Jak ktoś jest nieogarnięty to i tak będzie wszystkich zabijał czy robił jakiekolwiek inne rzeczy wbrew regulaminowi. Ogarnięta osoba nie wyrzuci broni terrorystą, a czasami jest potrzeba wyrzucenia broni w ogóle, np. Przy neutralizacji zbuntowanej jednostki. Dodanie rangi "Stały Gracz" która pozwalałaby na m.in votekickowanie (dostawałoby się takową po przegraniu np. 100h na serwerze i braku uzasadnionego sprzeciwu administracji) A i @Minik121 pogrubiona czcionka w głównym poście wygląda nawet ładnie, ale pogrubioną czcionkę w odpowiedzi połączoną z twoim stylem pisania, czyta się co najmniej niesmacznie. Więc tak na przyszłość staraj się nie pisać całej odpowiedzi boldem. Edit; no widzisz @Minik121 jak nie umiesz prowadzić to faktycznie gra w 5 osób kończy dosyć szybko. Jak grasz w 15 osób to robisz takie zabawy, żeby zginęło 10 za jednym razem, jak w 5 to dostosowujesz sposób prowadzenia tak, żeby gra trwała długo.
 4. Pół roku na to czekałem 😍 Edit; Właśnie dziwnym trafem natrafiłem na serial, w którym jednym z głównych bohaterów jest "Kapitan Ross". Nazywa się "Poldark - Wichry losu"
 5. jo na tak
 6. No dokładnie popieram Dinożarła PS. Pomysł fajny
 7. Nie, nikt cię już nie kojarzy. W razie czego, w gangu "Stulejarze" jest wolne miejsce.
 8. Kucyki to najgorszy szajs! Stulejarze mają was w garści!
 9. A więc tak, plusów jest wiele: - regulamin spoko - wyluzowany - nie rzadko widywany - z tego co wiem, grałeś już wcześniej (za czasów panowania Fuza) - SM w miarę tolerancji No ale jednak nie mogę dać ci na tak z jednego prostego względu A zasada Fuza mówi jasno, że takie podania będą z automatu odrzucane. Moim zdaniem bez sensu odrzucać podanie, komuś kto się nadaje, przez taką głupotę. Ale zasady to jednak zasady.
 10. "Piszcie na mnie skargi" xD Kolego
 11. Demka na jb? Serio? Zważając na to, iż nie ma demek (a przynajmniej ja ich nie widzę), brakuję dowodów na rzekomą winę adminów. W tej sytuacji potrzeba świadków, bo bez demek sytuacja wygląda tak 2 adminów vs 1 gracz (w dodatku nawet nie stały gracz, tylko osoba która weszła raz na serwer (no chyba że demka są, chociaż ja ich nie zauważyłem)). Póki co jestem za oddaleniem skargi w przeciągu 48h (tak jak mówiłem, przydałoby się poczekać na ewentualnych świadków). Skoro admini uważają, że nie zawinili, mogliby przytoczyć nicki osób, które zdarzenie po prostu widziały. Edit; Nie zauważyłem, że @Glikus11 już wypisał osoby postronne tego zdarzenia
 12. Gościu napisał, że nie chce mu się grać w CSa, a ty mu napisałeś A co do ciebie Laminos, urlop na dłuższy, bliżej nieokreślony czas, bez wyraźnego i dobrego powodu nie ma raczej większego sensu. Po co ci ten admin skoro nie chcesz wchodzić na serwer?
 13. ALE BĘDZIE SAN FRANCISCO Pole pole łyse pole
 14. Taki plugin nie zbuguje się czasami po nowym roku? Chodzi mi o coś takiego "❊❉❋ Nowy Rok Bedzie Za: 0d. 0h. -2m -43sec."?
 15. Koniecznie wymień dysk w tym czasie!
 16. Czy wybije się na Gwincie? Jakoś mikrofonu spowodowana jest tym, że użyłem jakże chujowych słuchawek od Sony dodawanych do Plejaka (przy zwykłych słuchawkach nie mam mikrofonu (mam studyjny), a po podłączeniu takich telefonowych z mikrofonem, plejak nie obsługiwał mikrofonu w nich wbudowanego, innymi słowem podłączenie tego gówna było najprostszym rozwiązaniem) Edit; Teraz zauważyłem że wygenerowali mi napisy po Hiszpańsku xD
 17. Zostaw suba i kliknij w dzwonek by być na bieżąco! Ewentualnie specjalnie dla takich zapaleńców jak ty mogę stworzyć fanpage, gdzie będę informował o najnowszych filmach zanim pojawią się na tubach. Ty no nie wiem, w sumie to to może nie wypalić bo mam wersję PSową i wiem, że w teorii mogę pobrać se na Peceta, ale jednak karty, deck i level mam przypisane do tego konta z PSNem i musiałbym zacząć od nowa. Niby kiedyś grałem na pececie, ale to już było dość dawno temu i po 1 mam karty i deck który kiedyś był może dobry, a dzisiaj niekoniecznie 2 nie wiem czy czasami nie mogli skasować mi tego konta, zwłaszcza że ostatnio logowałem się gdzieś w maju. Ale jeżeli multiplayer faktycznie jest multiplatformowy, to spoko można zagrać. Tylko nie ciesz się za bardzo jak wygrasz, bo tak jak mówię grałem w to dość dawno temu i nie znam wszystkich zmian (przykładowo ostatnio się zdziwiłem jak typ zniszczył mi Geralta pożogą). Na tych pierwszych levelach to jakoś daje radę, ale żeby faktycznie dobrze grać, muszę się jeszcze poduczyć nowych zagrywek.
 18. 14:00 - Gram se z Dinożarłem 15:30 - Dinożarł left the game (Disconnect) 16:00 - "Ej Przydupas, coś z laptopem" 19:00 - "Płyta główna i karta graficzna poszły się jebać XD"
 19. Normalnie informatyk level Hedzio
 20. Jakby była z bickiem dzaga to nawet bym kupił Edit: Ciekawe co by w szkole powiedzieli, gdybym wbił z koszulką z napisem "Przydupas"
 21. Z tego co się orientuję, Adobe Premiere ma trial na 7 dni
 22. Nick na serwerze: Przydupas e-Mail (może być prywatnie podany): igor.hanczaruk@gmail.com Screen z ilością godzin na serwerze (komenda !czas): na wszystkich nickach około 180 Wiek: 15 Steam ID: STEAM_0:0:103539392 Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: róznie bywa w tygodniu od godziny do trzech, w weekendy do pięciu Miałeś kiedyś u nas bana: Na tej edycji jeszcze nie. Doświadczenie w adminowaniu: Dosyć duże (głównie od strony technicznej), były admin tutaj, technik na innej serwerowni, własny serwer (prywatny) Umiejętność obsługi komend SourceMod: 10/10 Dlaczego miałbyś dostać admina: Karać winnych, ogarniać spory, odpowiadać na pytania graczy, to co admin ma w zwyczaju. W tygodniu na serwerze najczęściej jest tak: opcja 1- jest tylko ewel opcja 2- jest totalny burdel. Nie mówię tu oczywiście, że admini się opierdalają, bo w weekend wszystko wraca do normy, a ewentualne braki czasu w tygodniu jak najbardziej rozumiem, jednakże mam ostatnio trochę czasu i chciałbym zapobiegać takim sytuacjom. Mówię zupełnie serio, komenda sm_ban @me dla mnie już nie istnieje, chcę tylko pomóc. Do tego dodam, że jestem osobą dosyć sprawnie posługującą się SourceModem, nie mam z tym żadnych problemów i w razie czego mogę pomóc tym co jeszcze raczkują w tym temacie. Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nie Znajomość Regulaminu: zawsze i wszędzie ᕦ(♥ᴥ♥)ᕥ Drobna pomoc pieniężna: Skoro drobna, to luz.