Jak kupić VIPa - klik

Ustaw naszą tapetę! (Nowa tapeta świąteczna) - klik

Kierik

Admin DD2
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez Kierik

 1. No nie powiedziałbym.
 2. Chyba to twój ostatni post :/ Eloooo
 3. @Ewel No tak ładnie prosi, dajcie mu UB.
 4. Heeeeeejkaaaaaa

  Kiedy gramy w gta?
  Czekam na Ciebie już cały dzień.

  Pozdrawiam serdecznie, twój Kierik.

 5. Trzymaj się!
 6. Od dnia: 24.12 Do dnia: 01.01 Powód: Wyjazd do rodziny. No, to eldo. Wesołych
 7. Takiego Rysia, to ja rozumiem. Richard na prezydenta.
 8. Zapraszamy spowrotem na serwery globalelite.pl
 9. Kolego, kogo próbujesz oszukać? Ten LEM też nabijany na cheatach? 24 runda, kolego, ty masz aimlocka i wh. Obejrzałem sobie kolejne rundki i powiem tak, ban słuszny. Skoro masz też drugie konto, to liczę na banicję na ip, chyba że już taki jest nadany. Pozdrawiam cieplutko.
 10. Długo się na serwerze nie spotkaliśmy, ale złych wspomnień z Tobą nie mam, więc czemu nie. Na tak.
 11. No to akcję widziałem, strzelanko było fajne i już miałem lecieć po popcorn. Procent trafionych strzałów oscylował na poziomie 100%, jeśli nie był dokładnie taki, oczywiście mowa o AWP. Słyszałem też sztuczne wymówki, typu "No tak se rzuciłem flashbanga, bo se pomyślałem, że tam będzie i nagle on se tam był i flash'a na ryj dostał". Ta wymówka o sprzedanym koncie też nie przemawia do mnie. Moim zdaniem banik słuszny i powinien zostać, to nie była gra bez wspomagaczy.
 12. Po takiej prośbie dałbym unbana, tak ładnie prosi. A ty kubox byś nabrał doświadczenia.(hehe) Zastosuj się do wzoru, to podanie może zostanie rozpatrzone pozytywnie(jeśli w ogóle rozpatrzone po takim czymś). No i skończ z atakowaniem admina, kozaka z siebie nie robisz, co najwyżej możesz bana na forum wyłapać. Uspokój się, wejdź na bany, zobacz, że powód jest i wróć tutaj. Po drodze meliske wypij, żebyś przypadkiem znowu nie zwyzywał sobie kogoś i napisz to konkretnie, bo robisz z siebie barana, który uważa, że mu się wszystko należy.
 13. Poszukujemy(Ja, David i Alvin) graczy do wspólnej gry w Warface'a. Jeśli jest ktoś chętny niech wypowie się pod tematem/napisze na steamie do kogokolwiek z wyżej wymienionych.
 14. Odpoczywaj, trzeba mieć energię na łapanie cheaterów!
 15. Z jednej strony nie chciałeś zaczepiać brata, podczas gdy po banie wchodzisz na swoim koncie. Albo to ja niedospałem, albo coś tu jest nie tak jak powinno.
 16. Baw się dobrze!
 17. Działa chyba w miarę dobrze, a przynajmniej stara się. W ciągu 14 rund(10:4) zauważyłem dwie aktywności plugin'a.
 18. Baw się dobrze
 19. Od dnia: 10.07.2017 Do dnia: 31.08.2017 Powód: Sporo wyjazdów. Termin do dnia 31.08, ponieważ jak będę już się pojawiał w domu, to na kilka dni, jak nie jeden-dwa. Jak będę miał możliwość i pozwoli mi na to łącze, to będę się pojawiał wieczorami(jednak z łapaniem cheaterów może być ciężko ze względu na ping). Pozdrawiam serdecznie. edit. Termin wyjazdu uległ zmianie, jestem osiągalny i mam możliwość grania do środy.
 20. Lepiej niech pozostanie jak jest. Łatwiej jest wyłapać cheatera/osobę niekulturalną/itp. A jeśli ktoś potrzebuje pomocy, to zawsze może napisać na u@(jeśli dobrze pamiętam, jak nie to mnie poprawcie) o co chodzi/z czym ma problem i tyle.
 21. Dzień dobry, powodem bana jest multicheat. Skoro prosisz, to rozpiszę Ci parę rund. Runda pierwsza, na B kill normalny, ale na midzie jak zszedłeś, to pierwszy kill jest w miarę ok. Potem zabijasz Cytrynowego strzałem w głowę z bardzo szybką reakcją, tej akcji przed banem nie widziałem, ale śmiem Cię tutaj już podejrzewać o któreś z powyższych, jak nie oba, bo potem patrzysz dosłownie chwilkę i lecisz po kolejne fragi. Potem strzelasz headshota graczowi, którego nie widzisz przez skrzynkę nawet w nią nie celując. Następnie strzelasz szybkiego headshota, którego można uznać za w miarę czystego/w granicach normy. Druga runda, pierwszy kill jest OK. Potem mogę się przyczepić do drugiego fraga. Oczywiście nie mogę Ci nic udowodnić, mimo iż nie celowałeś w głowę Cytrynowego, jednakże może być to zwykłe szczęście spowodowane rozrzutem broni. Potem na gali zabiłeś gracza, który był na dwa strzały z dowolnego karabinu, nie mam do czego się przyczepić. Trzecia runda i headshot na Wiesławie, celownik przeciągnąłeś na jego głowę dopiero po headshocie, wierzę w szczęście, ale nie aż tak wielkie. Czwarta runda, Cytrynowego zabiłeś w miarę normalnie i nie mam do czego się przyczepić. Piąta runda, stoisz na respie paręnaście sekund, potem patrzysz się bez sensu w ścianę i w praktyce nic nie robisz całą rundę. Szósta runda, znowu stoisz chwilę na respie. Na midzie strzelasz przez bramę do gracza, którego raczej nie mogłeś widzieć, ponieważ leżał smoke. Znowu wpatrujesz się w ścianę, tym razem na galę. Gracz przebiega między drzwiami i znowu masz jakiś nieludzki refleks. Siódma runda, znowu stoisz na respie. Potem na longu jestem pewny, że jeden z tych strzałów na sojusznika to aimlock. Z mojej strony to tyle, czekam na resztę administratorów. Pozdrawiam serdecznie.
 22. Nie było mnie przy banie, ale godzinę przed banem byłem na serwerze i z ciekawości sobie popatrzyłem jak grasz. Niestety musiałem uznać, że to zwykłe szczęście, mimo podejrzanego zachowania, bo nie miałem wystarczających dowodów, ale cieszę się, że moje odczucia sprawdziły się. A odnośnie systemu VAC, dobrze wiemy, że jest bardzo wolny i w ogóle słabo działa, ludzie nawet na spinbotach dostają TYLKO overwatch'a. A odnośnie rang w administracji, nie trzeba mieć ogromnego skilla, żeby zobaczyć, że ktoś gra nienaturalnie/ze wspomagaczami, kwestia czasu, a każdy wpadnie. Pozdrawiam serdecznie.
 23. Narazie! Baw się dobrze!