Jak kupić VIPa - klik

Ustaw naszą tapetę! (Nowa tapeta świąteczna) - klik

grzechZrana

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana grzechZrana w Rankingu w dniu 25 Grudzień 2017

grzechZrana posiada najczęściej lubianą zawartość!

Media społecznościowe

1 obserwujący

O grzechZrana

 • Tytuł
  Lamka

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Kędzierzyn - Koźle
 1. dante

  Jestem graczem serwera Kamil. Przeszkadza coś? Nie można się wypowiedzieć? Forum tylko dla administracji?
 2. dante

  @Dante_PL niestety ale prawda jest taka, że sprawy na Facebook'u to sprawy prywatne i nie powinno się tego przekładać na publiczne forum społeczności owego serwera. Aczkolwiek rozumiem, że mogło cię to urazić bądź w jakikolwiek sposób oczernić. Ale nie powinno się banować kogoś za "kampienie" bo to też jest jakiś styl gry oraz za wyzwiska. Każdemu się zdarza, rozumiem gdyby wyzwiska leciały na okrągło, ale w tym przypadku tego nie zauważam.
 3. dante

  「кamil」 tu się z tobą zgodzę.
 4. dante

  Nie rozumiem twojego toku myślenia. Mówisz, że L6 jest, cytuję "toksyczny", a potem sam odpowiadasz, że rzadko się odzywa itd. Wyzywanie na fb? Pragnęlibyśmy dostać dowody w postaci zdjęć, filmików, ss'ów. Bo coś średnio wierzę w prawdziwość twoich słów. Bywam często na serwerze i jakoś strasznie kusi cię L6. Zawsze tylko na niego skargi za obelgi i inne teksty oczerniające drugą osobę. A co z resztą graczy?
 5. dante

  Pragnę to wyjaśnić tu i teraz, aby nie potrzebnie wrzucać screen shotów które ktoś może uznać za podrobione. Temat jak i odpowiedzi w temacie można usunąć co może pomóc w nie zaśmiecaniu forum.
 6. dante

  Czyli mam rozumieć, że mapy AWP są stworzone do rushowania? Coś mi tu nie pasuje, snajperka jest chyba trochę od tego, nie prawda?
 7. dante

  Jestem naocznym świadkiem kick'ów L6 oraz pragnę zauważyć, że L6 nigdy nie odzywa się na serwerze.
 8. Wyzwał od „śmiecia” i uznał że nie ma sensu pamiętać głupich sytuacji, które nie ukrywajmy często się zdarzają na różnych serwerach. Radziłbym tobie na przyszłość też tego skosztować. Zapomnienie złego na pewno zmieni twój pogląd na społeczność CS:GO. Co do „może poskarżysz się mamusi?” napisałem to specjalnie, nie ukrywam, że w celu lekkiego ośmieszenia, ale też w celu ujawnienia poziomu rozumu osoby z którą mam przyjemność prowadzić konwersację chociaż bardziej podchodzi to pod lekką kłótnię. Jak widać twój poziom stoi na wysokim szczeblu. Ale i tak wszystko sprowadza się do jednego (według mnie) werdyktu. Ta skarga jest bez sensu. Pamiętajmy że każdemu się zdarza powiedzieć coś nie na miejscu co może ośmieszyć lub oczernić osobę. Kończąc temat mam nadzieję, że @L666666 jak i ty @Dante_PL dostaliście lekcję życia, nie wszystko powinniście brać zbyt poważnie ani nie wszczynać konfliktów bez w miarę konkretnego powodu. Pozdrawiam.
 9. Po pierwsze, co z tego że mam jeden post? Nie mogę się udzielić gdy ktoś praktycznie z głupiego powodu chce ubić na serwerze? Szkoda bo myślałem że administracja jest ogarnięta. Po drugie, nie jest to multi-konto tylko zrobiłem nowe konto (pierwsze). Nick: 1tap | pvpro.com żeby nie było, sprawdź na serwerze jak nie wierzysz. I na pewno mi nie powiesz że nigdy nikogo nie obraziłeś na serwie. Hah śmienszy jest ten temat. Denerwujesz się o to że ktoś cię obraża, może poskarżysz się jeszcze mamusi? Proszę cię, zachowaj powagę i ingnoruj takie zachowania. Przy okazji, jest taka opcja wycisz gracza lub mute. Dziękuje, dobranoc.
 10. Moim zdaniem sytuacja wygląda tak. Oskarżony @L666666 nie napisał życzeń specjalnie, a w formie żartu. Po rozmowie z oskarżonym dowiedziałem się że osoba oskarżająca, jak to ujął @L666666, denerwowała i przeszkadzała w rozgrywce. Nie każdemu zawsze udaje się wygrać i nie zawsze udaje się nam powstrzymać emocji, dlatego zdarzy się nam powiedzieć coś złego, obrażającego drugą osobę. Branie takich rzeczy na poważnie nie powinno mieć miejsca. Tak jak wcześniej wspomniałem, życzenia były napisane w formie żartu. @L666666 chciał wszystkim życzyć wesołych świąt oraz oskarżającemu wszystkiego najlepszego w dniu jego urodzin, również podkreśla, że wie co zrobił i nie powinien tego robić i mówi tobie „I’m really sorry”. Mam nadzieję że sprawa się wyjaśni i nikt nie zostany ukarany. Dziękuje i wesołych świąt.