Jak kupić VIPa - klik

Ustaw naszą tapetę! (Nowa tapeta świąteczna) - klik

NoVy

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O NoVy

 • Tytuł
  Lamka

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 1. Już naprawiłem , dzieki
 2. Mam wybranego deagle i nic , najwyżej napiszę potem do Dr albo Kuboxa
 3. Szczerze nie wiem , pierw grałem usp ale potem chciałem zmienić na deagle i nie chce działać
 4. Mam taki problem , że gdy chciał bym zagrać na deagle ale niestety dalej włącza mi się ups chociaż mam włączone deagle pomoże ktoś
 5. ja bym dał vega
 6. Fajna nutka , wpada w ucho
 7. Ja jestem na Tak. +godziny na serwie +godziny w cs +ogarnięty , miły i pomocny
 8. Chciałem się zapytać co z moim podaniem przyjęty czy odrzucony
 9. @Dante_PL na FFA i DD2 mam straszne lagi słaby pc
 10. @Deshey tylko o ile się nie mylę , to jak dostaniesz bana na jakimś serwerze za haxy to nie dostanie chyba vaca ponieważ to nie są mm . (Mogę się mylić ) A bez demka nic nie zdziałasz, ponieważ oglądało cię dwóch Adminów . I tak jak widziałem na czacie ,mogło tak być ze odpaliłeś się na serwie bo wiesz że możesz dostać tylko bana na nim .
 11. Okej Dzięki wszystkim za dodanie swojej opini proszę o zamknięcie posta
 12. @Kubox przepraszam ale musiałem nie słyszeć , szczerze mówiąc to na serwerze kojarzy mnie spora ilość osób i nawet mnie lubią . A za wszystkie błędy przepraszam ale mam dyslekcje i nic na to nie poradzę staram się pisać bez błędów .
 13. Jeśli mogę coś dodać na swoją obronę, to ranga (miałem s2 w 150h wbilem g3 ale niestety spadłem do g2 ) ( na skrzydłowy mam mg) Godziny w Cs'ie - tak mało ponieważ zacząłem grać od +/- żeby nie skłamać 20 grudnia , ponieważ wszesniej zespół mi się komputer . Co do estetyki - to nie mam zamiaru się pucować się, żeby dostać Admina ( nie dostane mówi się trudno , wtedy pozostaje tylko czekanie aż Dr albo Kuki wejdzie na serwer)