Jak kupić VIPa - klik

Ustaw naszą tapetę! (Nowa tapeta świąteczna) - klik

Yary

Admin Aren
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Yary

 • Tytuł
  Lamka

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Brzeg

Ostatnie wizyty

86 wyświetleń profilu
 1. Znajomość regulaminu - Piszesz że znajomość regulaminu jest ci w pełni znana a z tego co pamiętam dostałeś ostatnio ode mnie muta za wyzywanie innych. Ilość godzin na serwerze: - Nie kojarzę cię też zbytnio , dopiero od 3-4 dni widuje cie na serwerze. Dlaczego powinieneś zostać adminem? - Proponuje najpierw zmienić swoją postawę a dopiero później starać się o admina. Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę - trochę chyba przesadziłeś , 50 godzin w tygodniu doliczając to że pracujesz ? Również cie pozdrawiam ale jestem na NIE
 2. Już w pierwszej rundzie nie zapanował nad aimem . ODPALONY
 3. Jak się nie mylę spotkałem cię dzisiaj na serwerze jak próbowałeś sprzedać konto z GTA V , dodam że był to jedyny raz kiedy cię spotkałem . Aktualnie jestem na NIE
 4. Dzięki @BobPixel A co do skargi , jak najbardziej zgadzam się z @NoVy . Gościu gra na wh , już w pierwszych rundach jak dołączył widać jak celuję przez ściany/boxy .
 5. Szczerze , nie mam się do czego tutaj przyczepić , jak dla mnie Yberek gra czysto . Jedynie do czego ktoś mógłby się przyczepić po oglądnięciu tego demka to że w drugiej jego rundzie skanował te boxy z jego lewej strony, a jak dobrze wiemy zza tych boxów możemy strzelać więc wcale się nie dziwie jego reakcji bo gdy gram na tej mapie i nie widzę nikogo po drugiej stronie sam to robie , moim zdaniem Yberek gra po prostu z głową , do tego ta mapa nie należy do map w których musimy szukać wroga wystarczy piknąć kilka miejsc i można się domyślić gdzie może znajdować się przeciwnik . Poza tym dodam od siebie że kojarzę Yberka z grania na naszym serwerze i nigdy bym go nie podejrzewał o wh lub inne wspomagacze. Jestem za UNBANEM Dodam jeszcze tylko że nie ma tutaj demka z momentu zbanowania Yberka , gdyż został on zbanowany na mapie " am_texture2 " .
 6. Gratki mordko!
 7. Dobrze napisałeś "myślą" a to nie wystarczy do podjęcia decyzji czy ktoś ma zostać zbanowany , ja pilnuje swojego serwera ale zobaczyłem że nikt się nie interesuje tym postem więc zareagowałem , widzę że ty też jesteś adminem więc chyba nie powinieneś mnie pouczać tylko sam sprawdzić te demko skoro już interesujesz się tym postem.
 8. No to niech chłopaki się tym zajmą skoro wnieśli skargę
 9. No to na jakiej podstawie chcecie go zbanować ? Następnym razem nagraj demko jak obserwujesz kogoś 2 mapy i będzie dowód dzięki któremu można kogoś zbanować.
 10. Grałem z tym panem nie raz , nie dwa . Ma globala i bardzo dobrze gra , jak macie jakieś demko z tamtej sytuacji które można ocenić to podajcie , zobaczymy ocenimy
 11. Turuuu! Jestem na tak , ogarnięta mordka
 12. @Dzagu Jest problem z jedną mapą https://gamebanana.com/maps/197089 po wczytaniu mapy dostępna jest tylko jedna arena reszta osób siedzi na spect i nie może dołączyć do gry .
 13. Jestem na tak !! Zdążyłem go już trochę poznać , ogarnia co się dzieje na serwerze , dobrze strzela i ma wyjątkowe poczucie humoru.
 14. Gratuluję !