Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant CKEDITOR_PLUGINROOT - assumed 'CKEDITOR_PLUGINROOT' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 17 - File: inc/plugins/ckeditor.php PHP 7.2.28-4+0~20200224.38+debian9~1.gbp1ca010 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/ckeditor.php 17 errorHandler->error
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 239 pluginSystem->load
/global.php 20 require_once
/tag.php 17 require_onceTags
Author: Dzagu - Replies: 6 - Views: 743
Nowość na forum - Trofea i Medale

Siemanko, właśnie dodałem możliwość nagradzania osób medalami. Aktualnie jedyną osobą która posiada medal jest <a contenteditable="false" data-ipshover="" data-ipshover-target="<___base_url___>/profile/2592-noskillpl/?do=hovercard" data-mentionid="2592" href="<___base_url___>/profile/2592-noskillpl/">noskillPL</a>, możecie zobaczyć jak to wygląda w jego profilu i tematach.

Author: `Fuzhou ツ - Replies: 18 - Views: 2129
[Nowość] Sprawdzenie adminów incognito
Siemano.
Jako że odstąpiłem Krzyśkowi opiekuna serwera i nie mam co robić to wpadłem na pewien pomysł. Otóż będę lub osoba prywatna wyznaczona przeze mnie grała na naszych wszystkich serwerach, będziemy sprawdzać administrację i ich faktyczne zachowanie. Będą leciały degradację za nieznajomość regulaminu, łamanie regulaminu, kulture itd....
Nie chcę wam zrobić na złość tylko chce zadbać o graczy i o poziom administracji. Więc uważajcie czy wśród graczy nie ma head admina lub osoby pośredniej.
A