Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Propozycje nowych zabaw:


Everest

Rekomendowane odpowiedzi

1.Stolice:

Chodzi o to, że każdy po kolei jest pytany z stolicy jakiegoś państwa, jeżeli odpowie dobrze przeżyje, jeżeli źle zabijamy.

2.Zwierzęta:

Osoba w ct zaczyna udawać jakieś zwierzę np: krowe, i tt który pierwszy napisze co to za zwierzę może wybrać osobę do zabicia.

3.Piwko/batony

Zabawa polega na tym samym, ct piszę literkę na sayu i terrorysta, który napiszy pierwszy na tą literkę piwo polskie, lub baton wybiera osobę do zabicia. Np: Ct: w TT: warka.

4.Ortografie

Zabawa polegająca na tym, że Ct mówi każdemu tt po kolei jakieś trudne słowo a on musi je napisać poprawnie, jeżeli napisze poprawnie przeżyje jeżeli nie ginie.

5.Krówki:

Zabawa polegająca na tym, że Ct daje osobie, która wygrała 1 reakcje bez zabijania awp z np: jak zostało 7 graczy, daje z 6 ammo, włącza boksa i musi zabić przynajmniej jedną krówkę, jeżeli mu się nie uda ginie, tero musi biegać np przy ścianie.

6.Szkółka angielskiego:

Zabawa polegająca na tym, że ct mówi słowo po polsku i tt musi je przetłumaczyć na angielski jeżeli zrobi to dobrze przeżyje jeżeli nie ginie, można pytać tt, która klasa itp, np: Kales słówko dla Ciebie "Niebieski" Kales - red, źle buła.

7.Co mam w ręku:

W tej zabawie chodzi o to, że każdy z terro odwraca się plecami do ct i ct pyta co mam w ręku (m4, pistolet, czy nóż) jeżeli trafi przeżyje jeżeli nie ginie.

Mam jeszcze kilka zabaw ale to kiedy indziej napiszę. :)

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam również:

 

Lustro:

Polega na tym, że antyterrorysta wykonuję jakąś czynność, a więzień musi to powtórzyć, np.: Warden podskoczy raz, to terroryści też muszą, jeśli zrobią źle - giną.

 

Familiada:

Terroryści są dzieleni na dwie grupy, a następnie wydziela się po jednej osobie z drużyn i zadaje się jej pytanie. Grupa, która ma więcej pkt wygrywa, a przegrana ginie.

 

Fast Food:

Zabawa polega na tym, że wybrany więzień zaczyna serwować klawiszom śniadanie/obiad/kolacje/deser, jeżeli zaproponowane jedzenie się spodoba to terrorysta przeżywa.

 

Sąd:

Dość popularna zabawa, zwłaszcza u mnie, czyli zabawa sąd. Polega na tym, że prowadzący wybiera jednego z więźniów i oskarża go o jakieś przestępstwo. Zadaniem więźnia jest wybronienie się z danego przestępstwa. Wytłumaczenia i oskarżenia mogą być zabawne.

 

Krwawe słówka:

W regulaminie zauważyłem pewien błąd, ponieważ przyjęło się, że jeżeli ktoś napiszę dokładnie takie samo słówko, które wyznaczył Warden - ginie. A w sytuacji, gdy napisała więcej niż jedna osoba - ginie każda z nich. Chyba, że był to zamierzony błąd? Tak czy siak spotkałem się wczoraj z tym na serwerze, że od napisania takiego samego słówka zginęli wszyscy Ci co napisali to słowo, so.

 

Wieża:

Zabawa polega na tym, że więźniowie są dzieleni na mniejsze grupy i w tych grupach mają utworzyć wieżę. Grupa, która jako pierwsza ją utworzyła wygrywa.

 

Poruszająca się wieża:

Zabawa polega na tym, że więźniowie są w dwuosobowej wieżyczce i mają za zadanie dotrzeć z wyznaczonej przez wardena lini startu do lini mety, np.: z terrarium do cel. Jeżeli wieżyczka spadnie, to musi zaczynać od początku, aż któraś z wieżyczek przekroczy linie mety. Ostatnia wieżyczka ginie.

 

Baba Jaga patrzy:
CT jest baba jagą. TT i CT musi mieć pomiędzy sobą duża odległość. Na słowo wardena: "start" , TT biegnie na CT. Baba jaga stoi plecami do TT. Jeśli się odwróci i krzyknie „ Baba jaka patrzy!” TT mają bezruch, jeśli antyterrorysta zobaczy, że ktoś się rusza, ginie i tak aż ostatni zginie lub dotknie CT'ka.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...