Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

bezsensowny ban


Sungmistrz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick, na który dostałeś bana: Sungmistrz
SteamID, na które dostałeś bana: STEAM_1:0:150085980 
Admin, który cię zbanował: White
Powód bana: "Zjebany cheater kabluje na innych a sam ma" AIM
Długośc bana: Premamentny
Dlaczego miałbyś dostać UnBana: Ponieważ nigdy nie używałem wspomagaczy na tym serwerze. Lekko trząsłem celownikiem dla zabawy i dostałem bana za aimbota. Więc to taki troche niesłuszny ban.

 

Edit Eliś :)

 

DOSTAŁEM BANA BO JESTEM IDIOTĄ I NIE POTRAFIĘ POPRAWNIE KONFIGUROWAĆ HAKSÓW.

 

O właśnie tak powinno wyglądać Twoje podanie o UB. 

HeheszkoXD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Chciałeś być śmieszny

*NIE ŻYJE* Sungmistrz : Download new version! EZFRAGS.CO.UK,
a dostałeś bana. Nawet mi ciebie nie szkoda. Teoretycznie reklama czitów to jest, wiec ban zasłużony. Zakładam, że za to dostałeś bana bo to była twoja ostatnia runda na serwerze.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałeś być śmieszny

*NIE ŻYJE* Sungmistrz : Download new version! EZFRAGS.CO.UK,
a dostałeś bana. Nawet mi ciebie nie szkoda. Teoretycznie reklama czitów to jest, wiec ban zasłużony. Zakładam, że za to dostałeś bana bo to była twoja ostatnia runda na serwerze.

 

Dokładnie za to, każdy admin na serwerze tak robi, że gdy tylko widzi taki tekst to od razu banuje za AIMA! Tak czy siak to była reklama, a co gorsze reklama cheatów. Twój score mnie mało interesuje bo to nie o niego chodzi tylko o treści jakie podałeś na serwerze. Wytłumacz mi czemu jesteś pierwszą( chyba) osobą która się odwołuje od takiego tekstu "Download new version! EZFRAGS.CO.UK" Wg. mnie ban był słuszny ( niesłusznego bym nie dał ;p).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej 90% grających na serwerze zna tą stronę bo już milion razy się przewinęła przez chat. Przyznaję się do błędu, chociaż na serwerze nie ma regulaminu co może wpływać na takowe sytuacje. Gdyby był na serwerze wgrany regulamin np. !regulamin to raczej nie "reklamowałbym" cheatów. To już wasza decyzja czy dostanę unbana czy nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...