Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Propozycje na temat serwera oDD2


sar3Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Gram tutaj od paru dni i chciałbym zapytać/dowiedzieć się/zaproponować kilka zmian dotyczących serwera.

 

1. Takowy !nb/!noblock jest to tylko odblokowanie się w razie zablokowania, ale to jest głupie jak jeden wejdzie a reszta specjalnie blokuje gracza który ma mało hp i chce uciec a jakiś troll czeka aż dostane nade pod nogi i potem leci wiązanka wiadomo jaka  210 Wiadomo można zgłosić sprawę adminowi na u@, ale często go brakuje itd więc to chyba tak lekko lepsza opcja  Piateczka

Moim zdaniem lepiej jakby takowy !noblock była to komenda gdzie po wpisaniu gracze przenikają przez siebie to byłaby o wiele lepsza komenda niż pierwotna, ale oczywiście to zalezy od was  ;)

 

2. Koniec mapy po końcu mapy następuje tylko mały restart zamiast tego raczej moim i paru innych skromnym zdaniem zrobić że mapa się wczytuje, bo nie zawsze ktoś na czas dołączy i jakaś rozgrzewka 10-15 sekund by się przydała zawsze :) I wtedy byłoby wszystko okej co do tych spraw z mapą. 

 

To tyle odnośnie propozycji.

Illuminati  EloHG  Pozdro600

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Karambaaa

Witam.

Popieram pomysł kolegi, noblock powinien być cały czas/ Przy takiej liczbie graczy nie trudno o zblokowanie się o kogoś innego. Przenikanie od początku rundy cały czas, jak dla mnie świetne rozwiązanie :D

Gracze nawet nie muszą blokować specjalnie a np. uciekając w popłochu bo ktoś rzucił flasha :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Legenda

Witajcie, nie chce zakładać kolejnego tematu, więc propozycje zmian zamieszę tutaj.

 

Chciałbym zaproponować zmianę muzyki, która jest słyszalna na koniec rundy. Kawałki nie były zmieniane już dawno. Słyszałem to od kilku graczy, a sam tez jestem tego zdania, że przyda się powiew świeżości. 

 

Dodałbym plugin, który umożliwia obstawianie rund. Nawet jako vip dostaje dość mało pieniędzy, więc zastrzyk gotówki nie będzie złym pomysłem. 

 

Na chwilę obecną to chyba wszystko. Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 4 weeks later...
  • Legenda

witam 

 

Gracze strasznie się skarżą na plugin od statystyk co wyświetla się jak już padniesz, moim zdaniem faktycznie jest on niepotrzebny, mi on osobiście przeszkadza strasznie(zasłania cały ekran)  :( warto by się było zastanowić nad zmianą tego plugin u na coś już konkretnego np. HLstatsX:CE i zostawię jeszcze link do poradnika instalacyjnego w pliku pdf.https://mega.nz/#!lFknlahL!RvNdBIxxRuRTTrgwaMRNcZbhZ2n4QYBTYg7nkxD6f8E morze się kiedyś komuś przyda ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodał bym jeszcze coś w stylu anty-flash widziałem go na innym serwerze i naprawdę działa dla nie wtajemniczonych tłumacze:

gdy rzucam flasha i oślepie swojego dostaje upomnienie po 3 upomnieniach wywala mnie z gry 

 

Myślę że plugin przydatny bo dużo jest skarg na ludzi którzy specjalnie rzucają innym flasha pod celownik a takie coś na pewno ograniczyło by tego typu akcje

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie ma co przesadzać już z tymi plugin-ami! serwer i tak jest już mocno obciążany samy faktem ze ma tyle slotów, każdy plugin wpływa negatywnie na prace serwera, stosunkowo odradzam nawet odchudził bym trochę serwer z niepotrzebnych plugin-ów.

Masz admina zacznij dawać upomnienia  po to jest admin :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to co napisze było przerabiane dużo razy ale jeszcze raz nie zaszkodzi otóż czy nie dałoby rade usunąć taga Admin przed nickiem ? Jak dla mnie wyszło by to na + ponieważ kiedy są osoby podejrzane i któryś z adminów chce na tą osobę popatrzeć wówczas dany typ widzi że admin siedzi na obserwatorze i bardziej się kryje albo wgl. na czas obserwowania wyłącza czita i też nie chodzi tu o podglądanie typa ale o innego typu sprawy ... .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Wiem że to co napisze było przerabiane dużo razy ale jeszcze raz nie zaszkodzi otóż czy nie dałoby rade usunąć taga Admin przed nickiem ? Jak dla mnie wyszło by to na + ponieważ kiedy są osoby podejrzane i któryś z adminów chce na tą osobę popatrzeć wówczas dany typ widzi że admin siedzi na obserwatorze i bardziej się kryje albo wgl. na czas obserwowania wyłącza czita i też nie chodzi tu o podglądanie typa ale o innego typu sprawy ... .

Musze poprzeć przedmówce, ten tag Admina utrudnia prace administratorowi, dam mały przykład ( jak jedziesz autkiem więcej niż możesz i widzisz policje w lusterku, to zwalniasz ) tu wygląda podobnie ADMIN to policjant a haxor to oszust, jak haxor widzi tag admin a zależy mu na grze na naszym serwerze, bo widzi ze fajnie się gra to haxy da na off albo będzie jeszcze lepiej udawał, a my nic z tym nie zrobimy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja pluginu do sourcemoda aniteamflash, czyli flesze ze swojej druzyny nie oslepieja.

 

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=274226

Addone z początku byłem za ale po chwilowej rozkminie jednak nie bo zobacz typy np. wbijaja longiem a Twoj kumpel rzuca im flesha maja bialo na mordzie nie wiedza co sie dzieje strzelaja wszedzie dzieci placza a Ty normalnie sluchaj tego bijesz jak do kaczek bo Cb flesh nie tyka wiec dla mnie bez sensu 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jakby ktos nie zauwazyl rank nie dziala znaczy sie niby dziala ale na zasadzie ze punkty ktore zdobedziesz przechodza na kolejnego gracza 

Tak ranking nie działa prawidłowo to prawda, nie orientuję się czy bany już zaczęły prawidłowo działać bo wcześniej był z tym problem, skiny do broni same się zmieniały co rundę wiec tez coś z plugin em się stało i trzeba by było to poprawić albo całość usunąć, błąd był w tekście odpowiedzialnym za strefę raszu "terrorysci nie mogą Raszowic" a powinno być  "anty terrorysci" co do pluginu odpowiadającego za flesze myślę ze nie ma takiej potrzeby aby go dodawać od tego są admini. I nie wiem czy prawidłowo działa plugin odpowiedzialny za przeniesienie drużyny po 15 rundach, no i trzeba by było sprawdzić ten bug co przydziela większa ilość gotówki w pierwszej rundzie, bo puki co to osoby co korzystają z buga na serwerze są banowane na 30 minut, na dobra sprawę są pluginy co blokują przychód gotówki wystarczy poszukać, moim zdanie to sa najważniejsze problemy na de_dust2.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dołączyć do rozmowy, grywam często. Pierwszy problem to samoistne zmienianie się skinów każdej broni jak i typu kosy jakiej mamy. Jest to bardzo irytujące, co przeładowanie mapy są inne skiny. Występuje też bug z kasą w pierwszej rundzie. Kolejnym problemem jest betowanie, chodzi o to że działa dobrze ale nie wyświetla wartości jakie postawiliśmy, ile wygramy oraz jaki procent jest.  Naprawcie to proszę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • Właściciel

To co z tym Team Balance ? 

 

Przydałby by się dobry plugin bo naprawde, często jest jedno stronna gra i ludzie się wku***ają ...

Na dniach będzie.

 

Prosiłbym o dodanie zimowej wersji/odsłony mapy. Już było mówione o tym jakiś czas temu. Stefan wyraził zgodę.

Nie dodam innej mapy. Już raz próbowaliśmy i był spory spadek graczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Alvin unpinned this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...