Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Propozycje na temat serwera oDD2


sar3Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Na serwerze dalej występuje kilka błędów m.in:

 

1. Balans drużyn jest tragiczny. 80% meczy to wygrana do max 5 rund drużyny przeciwnej.

2. Błędy w pluginie na betowanie:
 

2lksllx.jpg

2zj9lhd.jpg

 

3. Informacja o komendach które nie działają:
11jvnso.jpg

A szczerze mówiąc po wieczorach by się to przydało.

 

4. Po wpisaniu komendy !vip okienko informacji otwiera strone z vipem na FFA...

 

5. Moją następną propozycją jest wyłączenie możliwości kupowania auto-lamy. Podczas gdy na serwerze jest po 15 osób z czego zakładamy po 5 vipów w drużynie, którzy dzięki przywilejom nie mają co robić z kasą, zaczyna się rozróba. Gra jest praktycznie niegrywalna. Na dodatek tego dochodzi ten balans graczy.

 

6. Polecam dodać TEN mały plugin, który nie pogorszy wydajności serwera, a na dodatek oczyści czat z niepotrzebnych komend. 

 

7. Przydałby się też nie za duży plugin na kampienie- KLIK

 

8. Anty flash - Wiem, że temat tego pluginu był już tutaj poruszany, ale jak już mówiłem, kiedy jest 15 osób w drużynie adminowi ciężko jest upominać lub kickować wszystkich, którzy źle rzucają granaty błyskowe. Pomogło by to w poprawieniu grywalnośći nie obciążając zbytnio serwera. Nie są to kosmicznie duże i złożone pluginy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Balans drużyn jest tragiczny. 80% meczy to wygrana do max 5 rund drużyny przeciwnej.

VIP ma immunitet na przenoszenie więc wiesz, jak kupujesz to wymagasz czegoś więcej niż tylko kamizelka i granat :)

5. Moją następną propozycją jest wyłączenie możliwości kupowania auto-lamy. Podczas gdy na serwerze jest po 15 osób z czego zakładamy po 5 vipów w drużynie, którzy dzięki przywilejom nie mają co robić z kasą, zaczyna się rozróba. Gra jest praktycznie niegrywalna. Na dodatek tego dochodzi ten balans graczy.

Za tym jestem najbardziej na TAK, bo to jest trochę głupie kupi ci 4 to coś, aby inaczej nie napisać i nie można przejść na B mając mniej niz 50hp chyba, że ktoś ślepy jest a akurat z tego łatwo trafić.

6. Polecam dodać TEN mały plugin, który nie pogorszy wydajności serwera, a na dodatek oczyści czat z niepotrzebnych komend. 

Również dobra opcja, przyda się, bo ciągle na czacie widać: !ws !knife !gloves i nic więcej a to akurat wyczyściłoby czat.

7. Przydałby się też nie za duży plugin na kampienie- KLIK

Od tego jesteśmy MY admini, aby takich biwakowiczów wypędzać z respa.

 

 

Ja od Siebie te chcę dodać, aby gdy ktoś pisze na czacie i ma VIP to byłoby przed nickiem tak samo z Adminem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Balans drużyn jest tragiczny. 80% meczy to wygrana do max 5 rund drużyny przeciwnej.

VIP ma immunitet na przenoszenie więc wiesz, jak kupujesz to wymagasz czegoś więcej niż tylko kamizelka i granat  :)

 

No dobrze, ale chodziło mi o naprawienie bądź poprawienie pluginu, który odpowiada za balans drużyn. Gdy w CT mamy 4 graczy ze statami ok. 25/6, a w t najlepszy gracz osiąga wynik 8 fragów, to coś tu jest nie tak. Wtedy gra jest niegrywalna dla przegrywającej z drużyn.

 

Ja od Siebie te chcę dodać, aby gdy ktoś pisze na czacie i ma VIP to byłoby przed nickiem tak samo z Adminem.

 

To też już było. Prefix vipa można dodać. Natomiast z adminem lepiej jest gdy "oszust" nie wiem ze admin jest na serwerze. Wtedy nie będzie kryć się starannie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, tak jak napisał Ser3t z rangami to byłby dobry pomysł. Nagłowek  VIP <-- w tym kolorze, byłby fajny. Co do Admina, gdyby jakowy "oszust" wiedział, że jest Administrator na serverze to raczej nie chciałby cheatować. Jak zerknąłem na server AWP Only , tam HeadAdmin na czacie ma zagłówek w kolorze. Administrator , który już przeszedł okres próbny mógłby mieć kolor Admin , Albo podobny do tego. Dobra byłaby też ranga, jeżeli Admin ma okres próbny. Ale wszystko zależy od Dzaga lub Fuza.  Piateczka  Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dopisek ADMIN obok nicku był długi, długi czas. Za zgodą Administracji został usunięty. Był to lepszy sposób. Złapaliśmy wielu cwaniaków, bo myśleli, że nie ma nikogo z Adminów na serwerze. Nie jest to potrzebne. Zostawiłbym tak jak jest. 

Co do VIPA - możecie zrobić go jeszcze bardziej widocznym. Jeżeli wszystkim tak bardzo zależy na tym, aby być widocznym... to czemu nie. Ludzie mają grać, a nie patrzeć na kolory. Jak dla mnie, im więcej dodatków w postaci kolorów i dopisków tym gorzej. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Dopisek ADMIN obok nicku był długi, długi czas. Za zgodą Administracji został usunięty. Był to lepszy sposób. Złapaliśmy wielu cwaniaków, bo myśleli, że nie ma nikogo z Adminów na serwerze. Nie jest to potrzebne. Zostawiłbym tak jak jest. 

Co do VIPA - możecie zrobić go jeszcze bardziej widocznym. Jeżeli wszystkim tak bardzo zależy na tym, aby być widocznym... to czemu nie. Ludzie mają grać, a nie patrzeć na kolory. Jak dla mnie, im więcej dodatków w postaci kolorów i dopisków tym gorzej. 

Nic dodać nic ująć Okejka  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

1. Błędy w pluginie na betowanie:

2lksllx.jpg
2zj9lhd.jpg

2. Informacja o komendach które nie działają:
11jvnso.jpg

A szczerze mówiąc po wieczorach by się to przydało.
 

3. Po wpisaniu komendy !vip okienko informacji otwiera strone z vipem na FFA...

 

4. Bugowanie się broni podczas rozgrzewki ( nie ma celownika, nie można zmieniać broni, nie da się uderzyć kosą.

 

5. Po wejściu na serwer VIP nie może dołączyć do żadnej z drużyn, gdy w każdej jest po 15 osób. Proponuje umożliwienie vipowi korzystania z /ct /t.

Edytowane przez Wernex
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Alvin unpinned this temat
  • 5 months later...

Witam,

Przejrzałem forum wydaje mi się(!) w miarę dokładnie w poszukiwaniu tematu związanym z pokazywaniem zadanych obrażeń podczas gry i związku z tym mam pytanie (nie chce zakładać nowego tematu) czy ta sprawa była już badana i jeśli tak to jaka jest ostateczna decyzja? Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nikt nigdy nie narzekał na ten plugin :p Jedyne problemy jakie sprawia to to, że czasami się zbuguje i nie pokazuje niektórym graczom (jednym pokazuje jednym nie) jest to losowe, ale to wtedy trzeba się przelogować i wszystko gra :p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...