Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Problem z serwerem JB


Widar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Jest problem z serwerem JB mianowicie nic na nim nie działa -,- Kilka dni temu dzagu bodajże we wtorek  miałeś pracować na serwerem jb naprawiłeś tylko najgorsze bugi pozostawiając serwer od tamtej pory totalnie samym tymczasem stare bugi pozostały a z dnia na dzień jest coraz gorzej. Nie tylko mi sie to podoba ale takze większości administracji (dali to znać w tym poście http://globalelite.pl/topic/1898-wniosek-administracji-jb-jak-i-sta%C5%82ych-graczy/#entry8867)i cały czas dają (już od 2 adminów słyszałem że sie zastanawiają nad odejściem)  ale opinie swoją wyrażają także stali gracze codziennie pytając sie o vipa ( i słusznie bo płacą za coś czego nie dostają - więc to jest kradzież) i powoli zaczynają odchodzić z serwera np. rozmowa dosłownie z przed chwili która skłoniła mnie do napisania tego posta :

$hOcK ♫: Widar
Widar ('ᴥ'): ?
$hOcK ♫: Ide na inny lepszy serwer jb
$hOcK ♫: Bo ten to gowno
$hOcK ♫: I nic sie nie zmieni
$hOcK ♫: Ide ze slaszerkiem i kia
$hOcK ♫: Iinnymi 3 osobami pozdro
Widar ('ᴥ'): spk
Widar ('ᴥ'): jak wolicie
 I wiele osób mówiło w te lato że trzeba zacząć coś robić albo ten serwer sie rozpadnie i właśnie sie wg mnie zaczął powoli rozpadać ponad to te bezsensowne kłótnie administracji która powinna przecież spajać tą społeczność . Podsomywując @@Dzagu ja nie wiem jak to do końca jest jestem prostym adminem ale ja to widze tak : nie da rady że ty do 23 siedzisz w robocie idziesz spać i tak w kółko i albo to jakoś ogarniesz albo zainwestuj prosze w  kogoś od FTP lub wymyśł coś lepszego (wkońcu to ty jestęś tutaj szefem nie ja) bo inaczej ten serwer sie rozpadnie a szkoda bo serwer ten jest był i bezie kolebką najlepszych adminów przecież kto tutaj miał swoje początki : gajos alpha fuzhou chińczyk risen i wielu więcej  . żeby było jasne nie chce odejść od serwera pisze tylko to co widze na serwerze / pozdro Widar 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem też strasznie zawiedziony co do pracy nad serwerem, ostatnio aż nie przyjemnie się gra. To jest wręcz smutne , tak jak napisał tam widar , zacząłeś prace nad serwerem, wziąłeś pod uwagę najgorsze bugi, które po prostu psuły całokształt trybu gry... no i tak pogrzebałeś w tej piaskownicy... i zostawiłeś, niech się bawią... a błędy się mnożą z dnia na dzień jak stado napalonych królików... Jeśli tak dalej będzie to nawet nie ma już nad czym pracować... to już nie będzie ten sam jailbreak... z dnia na dzień wszystko się pierdoli, nowe błędy, admini się między sobą zjadają, ludzie odchodzą, skargi przybywają... a my nic z tym nie możemy zrobić! @@Dzagu weś urlop, wyjdź z tej kopalni, i zacznij pracować nad serwerem! Albo znajdź ufną osobę z kompetencją do tego, ja się nie znam do czego to ma być, jakieś FTP ... czy inne te wasze ważne rzeczy do zarządzania serwerem. Jak nic nie zrobisz, to admini sami odejdą, na pewno ja się deklaruje. Moim zdaniem nie potrzebna administracja do nie działającego serwera. Mam nadzieje że przez to nasze "pierdolenie" w końcu się zmobilizujesz i zaczniesz pracować nad serwerem, wiem że masz prace, ale 24/7 chyba w kopalni się nie siedzi, no chyba że ci gdzieś tam szyb upierdolili w połowie drogi i tam wifi nie dochodzi Kappa. Może trochę zbyt wulgarnie ... no ale piszę co w tej chwili moja chora głowa zrodziła ;) Z poważaniem Casual.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Słyszałem że "rozpada" się wam serwer JailBreak.
JailBreak jest moim ulubionym trybem w CS'ie jakim to by nie był.
Lecz u was dzieje się coś więcej. Nie dziala chyba ani jeden Plugin. Na serwerach JailBreak siedzę juz jakies 3 lata. Proponuję pomoc. Nowe pomysły, zabawy, wgra się nowe mapy, zrobi się konkurs. Dlaczego konkurs? Liczy się wkład graczy serwera, gdyż w pojedynke/dwie osoby się tego nie ogarnie.

Najważniejsze co trzeba zrobić odbugować pluginy, bo nie działa ani jeden. 

Tak wiem, jestem "nowy" na GlobalElite. Przyszedłem tutaj gdyż dostałem informacje od w/w slasherka, kii, shocka, że to co tu się dzieje to jest "patola", nic nie działa (po wbiciu na serwer zauważyłem, że seryjnie nic nie działa)
Myślę że przydam się i bardzo chciałbym pomóc, lecz wszystko zależy od tego, czy zechcecie tę pomoc ode mnie przyjąć.


PS. Gadalem z adminem serwera JB Casualem, mówił że pomysł bardzo dobry. Jemu również zależy na reaktywacji JB, jak pewnie wszystkim.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosząc go nic sie nie zrobi. Miejmy nadzieje, że Dzagu wejdzie w srode na TS3. Jeżeli mogę zapytać. Też mogę wejść i pogadać na tym ts3 w środę?
Chcę pomóc, bo gracze wierni pozostali. Nie działa nic, a po 10/13 osob na serwerze siedzi dalej. Jeszcze nie wszystko stracone

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Kiedyś Dzagu powiedział mi tak:

 

- "Myślisz że jak przychodzę z pracy po 12 godzinach pracy to chce mi się cokolwiek robić"

 

Jak i jego 2 cytat :

 

- "W poprzednie wakacje serwery wytrzymały to i w te muszą wytrzymać"

 

 

Osobiście nie wiem jak na ten temat myśleć ale wydaje mi się ze jest to duża serwerownia i to już nie jest przyjemność to już są obowiązki zeby wszystko działało poprawnie.

 

PS.Każdy już traci chęci do robienia czegokolwiek, ja bylem pomocny potłumaczyłem wszystko i co nic nie jest wgrane nawet :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś Ci nie ufam, Slasherek próbował dużo osób przemycić na swój serwer gdzie gra, a Ty tak bez niczego a nie wole zostać tutaj i pomóc, co do konkursu mam taki plan od miesiąca ale plguiny nie działają więc nic nie mogę zrobić. Admiini i Dżagu mają być w środę na ts więc może się to załatwi :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łaski Nam nie robisz. Pamiętaj jedną i najważniejszą zasadę: Nie ufaj ludziom, bo Cię wyruchają, a Ty się nawet tego nie będziesz spodziewał. Jak już wspominałem, dzagu ma tutaj najwięcej do gadania, jeśli chodzi o serwery i ich urozmaicenia, hue hue hue.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...