Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

A Witam, witam.


KaszaTriceps

Rekomendowane odpowiedzi

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Witam smile.png Postanowiłem przenieść się z pewnej sieci na której grałem 3 lata i rok adminowałem na Waszą sieć i mam nadzieję, że zagoszczę tu już na stałe smile.png
Jestem Pawełek mam 16 lat, w cs:go gram 3 lata z czego 2 pod nickiem Kasza. Pochodzę z małej miejscowości która nosi nazwę Gryfice- woj. zachodniopomorskie.
Przygodę z cs'em zacząłem za młodu- Pierwszy raz cs 1.6 włączyłem w wieku 6 lat. Grałem w niego 7 lat. Kiedy cs:go stał się popularny, nie byłem co do niego przekonany ale zauważyłem że coraz więcej znajomych w niego gra, więc postanowiłem i ja spróbować. Ciężko było mi się przyzwyczaić do zupełnie innej fizyki i grafiki. Od tamtej pory PRAWIE nie grałem w nic innego niż CS:GO, jedynie gdy robiłem sobie przerwy od gry z powodu problemów w szkole/z internetem. Wracam po półrocznej przerwie na nowym koncie. Przed przerwą miałem globusa.
======================================================
Teraz coś bardziej o mnie.
======================================================

Jestem osobą specyficzną- raz robię sobie ze wszystkiego bekę, a czasami jestem bardzo poważny. Uwielbiam wszystko co związane z informatyką (W tym też złe rzeczy typu ddosy biggrin.png- Jak trzeba coś PW wink.png ) Interesuje się pisaniem stron internetowych, różnych skryptów etc. Dziewczynami, muzyką (Cypis i różnorodny trap/dubstep) oraz kick-boxingiem(Ćwiczę rok)


Mam nadzieję że w tych kilku zdaniach przedstawiłem Wam moją osobę przynajmniej w małym %.
Także witam wszystkich jeszcze raz i mam nadzieję, że zostanę pozytywnie przez Was ugoszczony smile.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S. Gram na waszym serwerze DD2 smile.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...