Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Aktualizacja JB - 17.09.16


Dzagu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

dc8565oBi.png

- naprawiony spadochron

- naprawione zabawy (ffa, zombie itd)

- chwilowo nie będzie teamgames

- wraca respekt

- naprawione markery

- naprawione znaczki nad głową

- kajdanki również naprawione

- tagi graczy usunięte, jutro dodam inne

- tagi dodałem

  • ♞ Opiekun ♞
  • ✔ Admin ✔
  • ★ Strażnik ★
  • ★ VIP ★
  • ✔ Gracz ✔
- zmiana komendy ruletki na !ruletka i lekkie zmiany w tłumaczeniach.

-naprawione kajdanki

 

Jak coś mi się przypomni to tu jeszcze dodam ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 2 weeks later...
  • Legenda

Lista poprawek jest już zrobiona teraz trzeba czekać na dzaga aż się za to zabierze i jak coś odrazu mówię, będę prosił dzaga by zresetował wszystko czyli globalki / topgitow / czas więc nie miejcie pretensji jak coś do dzaga tylko do mnie, postanowiłem że serwer tak jakby musi zacząć od nowa. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

A o to lista błędów / zmian które postaramy się zniwelować

 

 

  1. „TeamGames” W pluginie jest wiele błędów bądź pliki się nie trawią, a mianowicie: Będąc w CT można zabijać CT bez włączania FriendlyFire jak również każdy CT może przydzielać do drużyn bez wiedzy warden’a jednak to nie koniec nie można wybrać gier w „TeamGames’ach”.
  2. Reset czasu / globalków / topgitow.
  3. Polowanie na kaczki zbugowane.
  4. Znaczki nad postaciami usunąć.

  5. Każde napisane zdanie zostaje (nie wiem jak to ująć ale zmodyfikowane)czyli zostaje dodana na koniec zdania liczba „2” jak i kolor tekstu pisanych przez użytkowników jest czerwony. (np. nie masz warden’a 2)

  6. Kolor pisanego przez Admina / Opiekuna tekstu na czacie.

  7. Przedłużenie czasu zabaw czyli zamiast 30 sekund na schowanie się na Hide and Seek nadać minimum 1 minutę. (PS. Na każdej zabawie polecam dać przynajmniej 1 minutę bo w 30 sek nie da się schować ani uciec)

  8. Dodanie pluginów „BanCT” jak i pluginu na teleportacje graczy w dane miejsce.

  9. Każdy CT dostaje kevlar bez hełmu.

  10. V.I.P’om troszkę zabieramy, a konkretniej hełm, i tak taki pan nie umrze na strzał w głowę z większości broni. ( (Jednak 130 hp to sporo) Lecz jeśli się da to jak V.I.P jest w CT to może wtedy i tylko wtedy mieć chełm ) 

  11. Po ugranej rundzie mogą występować problemy ze względu na to ze trzeba wpisać !uw. ( Tak jeżeli CT ugra rundę to warden zostaje nadal na tej osobie na następna rundę)

  12. Naprawa zakładki Przywileje w !sinfo. 

  13. Nie wiem czy się da ale dodanie jakiejś komendy bądź czego kolwiek by wyłączyć sobie „RoundSoundy”.

  14. Dodanie ogólnego „BanCT” każdemu i ustawienie go w taki sposób ze byłby zdjęty przez Opiekuna / Admina lub po rozegranych 30 rundach.

  15. Zmiana wyświetlanych zasad zabawy zamiast na tle CS to na czacie w którym można pisać otworzyć zobaczyć jakie są zasady.

  16. Nie wiem czy plugin jest czy jest zepsuty ale kolor wybierany przez grzaczy nie działa. ( Komendą !kolor)

  17. Nie wiem czy to już jest ale Opiekun / Admin powinien widzieć wszystkie czaty: Zmarłych, V.I.P'ów i żywych. Przykładowo admin jest żywy, a gracz obraża jako martwy, to admin nie zbanuje, bo nie widzi co ktoś napisał.​

Oczywiście nie wiem czy damy rade wszytko to zrobić lecz będziemy działać z @Dzagiem 

 

PS. Jak nie będzie komuś coś nie pasowało, to piszcie śmiało :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Powiem w ten sposób, Jak dla mnie powinny być zresetowane może nie czas ale "globalki" i "TopGitów" chciałbym, pytacie czemu ??

Ponieważ mam duże plany co do "globalków", a mianowicie zaczną się konkursy w których będzie można wygrywać "globalki" i nie tylko. :)

Moim zdaniem osoby które grały dość długo może to nie podpasywać gdyż dużo wysiłku włożyli aby się znaleźć tam gdzie są aktualnie i to jest największy ból ale chciałbym że tak to ujmę wyrównać szanse dla każdego i nie tylko.

 

PS.Jak @@Widar wróci będę z nim szykował megggga konkurs.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale po to gracze grają na serwie, żeby przegonić i starać się być lepszym od innych graczy. Co chwilę widzę, że na serwie są resety Globalków i nawet mnie to czasami wnerwia bo mój wysiłek, który zbieram na jeden wspaniały bunt, nagle "Znika" ~Puff~.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem w ten sposób, Jak dla mnie powinny być zresetowane może nie czas ale "globalki" i "TopGitów" chciałbym, pytacie czemu ??

Ponieważ mam duże plany co do "globalków", a mianowicie zaczną się konkursy w których będzie można wygrywać "globalki" i nie tylko. :)

Moim zdaniem osoby które grały dość długo może to nie podpasywać gdyż dużo wysiłku włożyli aby się znaleźć tam gdzie są aktualnie i to jest największy ból ale chciałbym że tak to ujmę wyrównać szanse dla każdego i nie tylko.

 

PS.Jak @@Widar wróci będę z nim szykował megggga konkurs.

No dobra w sumie jeśli mają być konkursy itp. to zdecydowanie jestem na tak ale myślę żeby czas pozostawić.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

No, ale po to gracze grają na serwie, żeby przegonić i starać się być lepszym od innych graczy. Co chwilę widzę, że na serwie są resety Globalków i nawet mnie to czasami wnerwia bo mój wysiłek, który zbieram na jeden wspaniały bunt, nagle "Znika" ~Puff

@@Unnamed misiaczku najlepsi gracze buntuja sie bez globalków wystarczy wiedza o mapie i skill :P A po drugie reset (z tego co zrozumiałem) ma także wyruwanać szanse miedzy nowymi a starymi graczami. Reset ten ma też swoją ideologie chcemy żeby serwer narodził się od nowa i stał się czymś wielkim - nowe zmiany cały czas dochodzą nowy regulamin nowe konkursy - powstaniemy  niczym fenix z popiołu :D 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez globalków nie umiem się buntować. Jakby to był pierwszy reset to bym był za, ale to już jest z 3-4 raz kiedy resetujecie globalki. Co do konkursu... jestem za, ale niby nie można zorganizować, kiedy gracze mają tyle globalków na ile zasłużyli? @@Widar Nie chodzi mi o zwykły bunt, chodzi mi o 1 WIELKI bunt.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...