Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie na opiekuna [FFA] [Saurafel]


Saurafel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Nazwa serwera: FFA

Imię: Grzesiek

Wiek: 19 lat

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: od godziny do dwunastu.

Staż na serwerze: ponad 50h, na serwerze widnieje od niedawna, jednak wśród graczy FFA stałem się już dość rozpoznawalny

Znajomośc sourcemoda (1-10): Z tego co zdążyłem się przekonać jest to 5/10, wystarczy mi umiejętności żeby wyczaić gościa bez nicku.

Zaufanie wobec graczy (1-10): Myślę że wystarczająco duże, dużo osób mnie kojarzy, postrzega mnie w sposób pozytywny, jednak nie siedzę w głowie każdego więc nue mogę powiedzieć co każdy myśli.

Dlaczego akurat Ty: Jestem komunikatywną osobą, większość serwera posiada mnie w znajonych, przez co mają ułatwiony kontakt ze mną, na prywatne wiadomości odpisuje w ciągu max godziny, w ciągu 5 dni, mój czas gry na serwerze zmienił się z 35h na ponad 52h, myślę że moge z czystym sumieniem powiedzieć że aktualnie jestem najaktywnjejszym członkiem administracji ffa, lubie zadania związane z administracją, chciałbym pomóc w rozwoju serwera ffa. Fuzhou czy dzagu nie są w stanie ocenić zachowania na serwerze pretendenta na admina - ja z czystym sumieniem mogę. Znam graczy, znam ich zachowania, jestem obiektywny, wszelakie sprawy staram rozwiązywać tak jak powinienem czyli jako osoba neutralna, przy skargach nie trzymam niczyjej strony. Myślę że pasuje do gustu osobom z serwera co można wnioskować po 3 oststnich komentarzach u mnie w profilu steam.

Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: Napewno nie potrzebuje dostępu do plików, poprostu jest mi to nie potrzebne, zacząłbym od czystki administracji ffa, chyba że ktoś z jasnych powodów nie może być. Nie dopuściłbym do akcji gdzie admin na moim serwerze ma admina na innym. Jeżeli decydujesz się na administracje na serwerze, skup się na jednym, Odnośnie ffa, jako skryptu, zastrzeżeń nie mam, wnosiłbym tylko o naprawienie topki o którą tak często dopytują się mnie gracze. Stworzyłbym zgraną ekipę administracji, która żyłaby na tym serwerze. Dostałem sznasę jako admin, za co dziękuję, teraz mam ochotę pomóc jak najbardziej mogę i odciążyć "czerwonych" od porzuconego serwera, i pomóc nieść Wam ten krzyż. Proszę o obiektywną ocene i szczerę wypowiedzi, przynajmniej będę wiedział co mogę zmienić w swoim zachowaniu czy postawie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Właściciel

Zaledwie pięć dni temu dostałeś admina na tym serwerze, trochę za wcześnie na opiekuna. Generalnie każda osoba która jest albo była na stanowisku opiekuna miała większy staż na sieci, jeśli dalej będziesz aktywny na forum/serwerze to myślę że niebawem będziesz całkiem mocnym kandydatem na to stanowisko.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...