Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

URLOP | KUBOX | DD2


Kubox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Od dnia: 24.10

Do dnia: 30.10

Powód: jadę na urlop i nie zabieram ze sobą laptopa. Będę dostępny na forum, oraz mobilnie na Steamie. 
W tym tygodniu mam też dość mało czasu, więc moja obecność na BF2 jest mniejsza. Jeżeli znajdę wolną chwilę, to oczywiście wpadnę, jednak może być ciężko. 

 

Pozdrawiam - Kubox

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 1 month later...
  • Legenda

Szykuje się kolejny tydzień, który nie pozwoli ma pełne korzystanie z komputera. Mam w domu znajomych, którzy śpią i przesiadują w moim pokoju, więc nie będzie łatwo. Wieczory raczej odpadają. Myślę, że będę wpadać, jednak godziny mogą być różne. Dlatego chciałem ostrzec, że może mnie w tym tygodniu brakować. Wiem, że będzie wam ciężko bez najlepszego gracza na serwerze, ale musicie sobie jakoś poradzić  Keppo

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 5 months later...
  • Legenda

Możliwe, że jutro nie zajrzę na serwery. W czwartek jedziemy do znajomych pracować w ogrodzie, a potem chciałem zrobić reinstal systemu, więc zanim wrócę do normy, może trochę potrwać. Tylko jeden dzień, ale mimo to chciałem uprzedzić. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 2 months later...
  • 4 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...