Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie o Administratora / Moderatora ( DeathRun )


MikoLoczko

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: MikoLoczko

2. Imię: Mikołaj

3. Wiek: 15

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak ( Razer Kraken 7.1 Chroma )

6. Składka (tak/nie): nie

7. Link do swojego Gametrackera:---

8. Parę słów o sobie: Zapalony gracz Cs'a , Battlefield i innych shooterów ;].  

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Zależy mi na utrzymaniu dobrej atmosfery , którą zakłócają pewni gracze , a dzięki uprawnienią Administratora będę mógł ją zachować :]


11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 6/8 godzin dziennie. 

12. W jakich godzinach grasz? Dni robocze: 15/22 , weekedny :cały dzięń :D

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 750+ godzin w Cs:Go oraz kilkaset w cs 1.6

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Oczywiście :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Może grasz dobrych parę miesięcy ale zdecydowanie grasz za mało, załóżmy ze grasz 2 miesiące na Gametracker masz 9 godzin, ja się pytam po co tobie admin? Bo na pewno nie do łapania haxów czy pilnowania porządku na serwerze,  2 miesiące to 8 tygodni wychodzi na to że grasz w jednym tygodniu jedną godzinę, ja tobie proponuje kup sobie na samym początku VIPA jak masz jakiś problem to pisz na forum albo na PV-steam do admina.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morze grasz dobrych parę miesięcy ale zdecydowanie grasz za mało, załóżmy ze grasz 2 miesiące na Gametracker masz 9 godzin, ja się pytam po co tobie admin? Bo na pewno nie do łapania haxów czy pilnowania porządku na serwerze,  2 miesiące to 8 tygodni wychodzi na to że grasz w jednym tygodniu jedną godzinę, ja tobie proponuje kup sobie na samym początku VIPA jak masz jakiś problem to pisz na forum albo na PV-steam do admina.

Okej, zgadzam się z twoją opinią , przynajmniej poradziłeś mi coś , a nie jedziesz mnie jak reszta . Spróbuję za kilka miesięcy , może wtedy się uda :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Okej, zgadzam się z twoją opinią , przynajmniej poradziłeś mi coś , a nie jedziesz mnie jak reszta . Spróbuję za kilka miesięcy , może wtedy się uda :D

Nikt cie nie obraził w tym temacie, ale jak poczułeś się w jakiś sposób urażony przez odpowiedzi wyżej, to z góry przepraszam  w imieniu całego zespołu globalelite i zapraszamy za parę miesięcy ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...