Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie na opiekuna DD2 Stefan


Stefan1987

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Nazwa serwera: globalelite de_dust2

ImięStefan

Wiek: 29
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 5/6h to bardziej zależy od godzin pracy.
Staż na serwerze:3 msc wydaje mi się że tyle już zleciało 
Znajomośc sourcemoda (1-10): 10/10
Zaufanie wobec graczy (1-10): 10/10 

Dlaczego akurat Ty: Na chwile obecna prowadzę funkcje administracyjne na serwerze, widzę że poprzedni opiekun zrezygnował, tak wiec jestem gotowy by spróbować odnaleźć się na tym stanowisku, doskonale odnajduje sie na stanowisku kierowniczym w logistyce wiec nie powinienem mieć problemu z opiekunem.

 
Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: Regulamin serwerowy, regulamin podań administracyjnych, chciałbym osobiście wybierać kandydatów na administracje, dopracować samą rozgrywkę na serwerze, pomagać w dopracowywaniu pluginów serwerowych, prowadzić szkolenia na ts3 odnośnie cheatów, admini muszą wiedzieć z czym walczą, bez takiej wiedzy administrator nie powinien w ogóle mieć możliwości ban pernamentny. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jak najbardziej na TAK. Osoba odpowiednia na to stanowisko. Wie co robi. Dobrze wywiązuje się z roli Administratora. Duże zaufanie ze strony graczy. Jest znany i szanowany.  Serwer jest codziennie oblegany i potrzebuje kogoś, kto się o niego zatroszczy. Myślę, że Stefan się nada.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Jestem na TAK

Stefan to osoba, która moim zdaniem dobrze zajmie się serwerem... Wie czego potrzeba serwerowi jest świetnym adminem i nadaje się na opiekuna. Angażuje się w życie serwera i wkłada w niego dużo pracy. Jeśli ktoś spośród obecnej administracji ma być opiekunem to moim zdaniem nie ma innej możliwości niż wybór Stefana.

Z chęcią posiedziałbym na takim szkoleniu, ponieważ po tych wszystkich demkach wiesz i haxach bardzo dużo :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszej osoby od Stefana na ten moment. :D

No i ja tutaj muszę się zgodzić w 100%. Stefan jest obecnie najbardziej odpowiednią osobą na to stanowisko. 

 

Człowiek jest ogarnięty, spokojny i nawet podczas większych ataków w jego stronę zachowuje kamienna twarz i ton głosu. Ja bym walił w mordę, a on nie. JESTEM NA TAK.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę , iż Administrator Stefan1987 spełni się w roli Opiekuna serwera DD2. Na serwerze Only DD2 grywałem przez jakiś czas , później przerzuciłem się na serwer DeathRun lecz stwierdzam , że Ten Administrator Będzie jednym z lepszych odkąd wystartował ten serwer. Jak najbardziej na Tak i życzę powodzenia ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...