Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

propozycja na dodanie mapy do mapcycle.txt


Stefan1987

Propozycja na dodanie mapy do mapcycle.txt  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co myślicie o dodaniu jeszcze de_dusta1?

    • Tak
    • Nie
    • Dlaczego nie
    • ten pomysł nie przejdzie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Idea dobra tylko dust klasyczny moim zdaniem trochę nie pasuje do takiego serwera . Inna mapa by mogła być okej (mirage, cache)

takie zestawienie map można znaleźć już naszym [FFA] ja do samego urozmaicenia piasków dodał bym klasyczną jedynkę, ale czekam na więcej komentarzy użytkowników naszej sieci :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Stefano Americano ma dobry pomysł, w cs go gram juz 2 lata i trochę ta mapa już się znudziła a na serwer wchodze bo panuje miła atmosferka, a gdyby dodano tą mapke to ja i może inni gracze wchodziliby częściej.

Stefano ma dobry pomysł widać, że angażuje się w serwer, dlatego ode mnie

 

 

WIELKIE TAK ;)

Mam nadzieję, że propozycja zostanie rozpatrzona pozytywnie ;)

Pozdrawiam, Luke !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Też jestem za. Serwerowi przydadzą się tiktaki i myślę, że całość spodoba się graczom. Jestem na tak. Byle by nie szaleć za bardzo z tymi mapami. Myślę, że DD2 nadal powinno być w jakimś stopniu mapą dominującą, a reszta tylko jako dodatek, który by się od czasu do czasu pojawiał.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Myślałem jednak tu tylko o drobnym urozmaiceniu rozgrywki mapą de_dust.

 Dodawanie map typu dd2_night  albo dd3 nie wchodzi kompletnie w grę, ewentualnie w zimę można pomyśleć o mapie dd2_snow ale to już jest zupełnie inny temat.

Skupmy się na temacie czyli moim skromnym zdaniem genialne urozmaicenie dla only de_dust2 będzie mapa de_dust i do tego chciał bym dążyć.

To jest jedyna mapa, jaka powinna zaistnieć w mapcycle tego serwera! Więcej urozmaiceń w postać map, przyniesie niepożądany efekt dla serwera. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...