Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Unban


FeRn

Rekomendowane odpowiedzi

Nick ID: Fern

Admin który cię zbanował:Widar

Powód bana: zostałem zrespiony przez admina i zabiłem prowadzącego . Bana dostałem dawno temu i nadal nie mg wejść na serwer a w courcebans nic nie ma.

 

Długość bana: 1 dzień

Godzina o której dostałeś bana:nwm

Mapa na jakiej dostałeś bana:nie pamiętam

Demko z mapy:   nwm 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

3. Gracz który zostanie odrodzony przez admina musi dołączyć i nie może się zbuntować lub podnieść broni. - to za co został zbanowany 

a zbanowany został dawno bo go pamiętam nawet spoko mordka. W sb faktycznie nic nie znalazłem dla mnie ub.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@`Fuzhou ツ  Wydaje mi sie że niedoczytałeś do końca lub nie zrozumiałeś sensu wypowiedzi ferna Skoro to było dawno jak już ustliliśmy to ma prawo nie pamiętać jaka to była mapa (co za tym idzie demka też nie ma) a tymbardziej która to była godzina. Tutaj nie rozchodzi sie o to czy koleszka dostał bana słusznie czy nie słusznie tylko o to że poraz kolejny sourcebansy sie pierdolą i nie idzie sprawdzić kiedy i jak dostał bana. Chodzi tutaj również o to że gość dostał bana na 1 dzień a ma go do teraz.. Sorki ale ja pewnie za taki komentarz bym dostał warna bez kappy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...