Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Odzyskanie konta steam


mafiu1111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i zapraszam do lektury. eyeglasses.png   Mój problem jest nieco skomplikowany i nie wiem nawet czy support steam mi z tym pomoże, ale może wy macie jakieś rady, nie wiem gdzie za bardzo się z tym zgłosić ale może tutaj ktoś ma jakiś problem. Jakieś 2 lata zapomniałem lub skradziono mi hasło do poczty WP, raczej skradziono bo zawsze miałem je zapisane w przeglądarce,( e-mail i hasło były na żółto) klikałem tylko Zaloguj i wchodziło na poczte. któregoś dnia chcę ją sprawdzić, klikam zaloguj a tu wyskakuje że hasło nie prawidłowe. Jako że tą pocztę założyłem jak dostałem pierwszy komputer i internet , z 10 lat temu pewnie, to nie pamiętam nic. tzn odzyskać konto na poczcie można jedynie poprzez sms(ze wcześniejszego numeru telefonu wpisanego) który nawet nie wiem czy był przypisany do konta e-mail, (pytanie pomocnicze, które pewnie wpisałem jakieś za dzieciaka, też nie pamiętam i e-mail pomocniczy którego też nie pamiętam,pewnie nawet nie było bo to był mój pierwszy jedyny mail). Ten e-mail był dla mnie ważny bo pracowałem wtedy w Londynie i wszystkie payslipy czyli ile dostawałem na wypłatę przychodziły mi drogą elektroniczną na e-mail. Mniejsza z tym bo powiedziałem w pracy,żeby zaczeli mi wysyłać na inny e-mail bo ten jest nieaktualny. To był jakoś rok 2013/2014 ,więc już trochę czasu minęło pamiętam,że miałem konto STEAM, login znam, wtedy nie było tak jak dzisiaj na steamie żadnych steam guardów itp ani numerów telefonów które się przypisywało do konta, albo przynajmniej ja o tym nie wiedziałem.Steam wtedy nei byłtak popularny a cs'a go wgl nei było,kupiłem w jakimś sklepie muzycznym grę pudełkową cs 1.6 instalował się w domu od razu steam i był 1.6. Grałem na tym koncie w  CS 1.6 pudełko z grą i kodem cyfrowym gry, który należał do tego konta mam do dzisiaj. Jedynie co pamiętam to nick postaci , login i to,że właśnie grałem tylko w tą grę cs 1.6, napisałem do supportu jaka jest sytuacja,(tylko nie wiem czy w dobrym dziale-tutaj link-https://help.steampo...-R8KV-PM2P-5GTP)zrobiłem zdjęcie kodu seryjnego i wysłałem im w załączniku, czy ktoś miał podobny problem? Czy jest wgl szansa na odzyskanie bardzo starego konta, po takim czasie?? Czy szkoda się łudzić? Pozdrawiam i z góry przepraszam że tak chaotycznie napisane,ale ciężko jest to wytłumaczyć, liczę na jakąś odpowiedź.


 


P.S prosiłbym również o zmianę tematu bo miało być 1.6 a nie :go


 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...