Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o unbana


immortalis

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: formo wracaj :c, czasem เ๓๓๏гtคlเร
Steam ID: STEAM_1:0:68440179
Admin: Elis
Powód bana: wallhack
Długość bana: perm
Godzina: 14:16 (30.12.2016r)
Mapa: chyba mirage ale nie jestem pewny bo dostałem bana jak nie było mnie na serwerze
Demko: chyba to: http://dema.globalelite.pl/demkaffa/classic-1/auto-20161230-1410-de_mirage.dem.bz2
Generalnie bardzo lubię ten serwer i bardzo chciałbym móc grać na nim dalej, nie jestem dzieciakiem i nie będę tutaj płakał, ale zarzekam się że nigdy nie używałem żadnych wspomagaczy gdyż psuje to rozgrywkę sobie oraz innym. W razie wątpliwości miałem supreme oraz globala więc jakiś poziom reprezentuję :) Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

         

                                                                                                                                                                                                                                                                                    Z poważaniem administracji

                                                                                                                                                                                                                                                                                              gracz immortalis

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...