Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Darmowe $ na Twojego STEAMA (działa)


Pasta

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!
 
W poniższym poradniku podzielę się z wami moją metodą na darmowe Skiny (w moim przypadku) lub gry na steam.
Metoda sprawdzona osobiście.
 
A wiec zaczynajmy , bo szkoda czasu.
 
1. Rejestrujecie się na stronie reflink - ważne ,aby email był prawdziwy bo trzeba potwierdzić rejestracje :)
 
(strona jest w języku angielskim wiec ,jak ktoś nie zna języka polecam instalacje dodatku (tłumacz) do chroma)
 
 
Macie tam 3 główne metody zarobienia swojej kasy na STEAM:
1. Zakładka View_Ads - klikamy w aktywne reklamy ,a po ich wyswietlemu dostajemy kasę do naszego salda (Banał!)
2. Zakładka Surveys - Codziennie pojawia się kilka anonimowych ankiet do wypełnienia ,w języku polskim. Wypełniamy i zgarniamy hajs do puli.(Najlepiej płatne,polecam)
3. Zakładka ClixGrid - Wyświetlony zostaje obrazek, na którym klikamy w wybrane przez nas kwadraty. Każdy kwadrat to szansa na bonus 10$, codziennie mamy po 30 szans. 
 
Na moje pierwsze doładowane zbierałem tydzień, poświęcając 25 min w przerwie od cs'a
 
Zgromadzone środki można spokojnie przelać na paypal z którego doładowuje steam.
 
Metoda sprawdzona i nie wymagająca duża szczęścia jak w przypadku ruletek lub jackpotów :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...