Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

skarga na Stefan'a


iMpresive ★ Child

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jestem administratorem DD2 i popieram decyzję o banie Tego gracza ponieważ :

-Widziałem demka związane z tym graczem i widoczne było na nich iż ten gracz używa wspomagaczy

-Gracz ten gdy byli administratorzy starał się to ukrywać i grał słabo a gdy nie było administracji to zaczynał szaleć

 

A teraz sprawa do innych:

-Nie wiem dlaczego wypowiadają się tutaj osoby niezwiązane z tematem które nie widziały demka ani gry tej osoby

-Stworzyliście gówno burzę i sami siebie ośmieszacie

-Napisałbym coś jeszcze do niektórych osób ale  nie chcę się zniżać do waszego poziomu

 

                                                                                                                                                                                                              Pozdrawiam Serdecznie:   ✯ کhirō.                         

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
Wniosłeś na mnie skargę dlatego proszę cię o przedstawienie dowodów. 

 

Dodam, że masz na to 7 dni roboczych tyle powinno ci czasu wystarczyć, aby donieść obciążające moja osobę materiały.

Po 7 dniach roboczych jak dostarczysz materiał obciążające moją osobę podejmiemy się dalszej rozmowy, jeżeli jednak nie będziesz miał dowodów zamykamy temat.

 

Nie będziemy rozmawiać na tak zwanym boku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Temat zamykam!

Powód prosty, praktycznie brak dowodów obciążających Stefana.

 

Większość osób, o ile nie wszyscy którzy się tu wypowiadają włącznie z Fuzem to osoby nie grające na co dzień na serwerze DD2! Nie znacie sytuacji na serwerze więc po co się tu wypowiadacie?

Skoro wszyscy admini z serwera DD2 twierdzą że iMpresive ★ Child łamie regulamin, to chyba jednak coś w tym jest? No chyba że powinienem zdegradować wszystkich adminów, bo jeśli Stefan by go nie zbanował zrobiłby to ktoś inny?

 

I tak przy okazji i od serca do tych którzy wchodzą na profil danego gracza i po cyferkach (ilość godzin etc) wiedzą czy gracz gra czysto czy nie, zastanówcie się dwa razy zanim coś napiszecie bo będą lecieć permy i degrady!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...