Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

skarga na Stefan'a


iMpresive ★ Child

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Definicja prosta wykupił abonament u jakiegoś dostawcy, pogrywa trochę MM a w międzyczasie wchodzi na serwer publiczny i kara bootków oczywiście cały czas używając wspomagaczy w postaci wallhack albo esp. 

Nie mamy pewności czy to jest jego kont główne i nigdy jej mieć nie będziemy.

Obserwowaliśmy go 5 tygodni i jesteśmy pewni po tym co widzieliśmy bezpośrednio na serwerze ze to odpał, tutaj macie krótka sytuacje do wglądu, nie rozliczyliśmy go z jednego dema tylko z ostatnich 5 tygodni jego gry na serwerze, nie dowierzasz pobieraj dema i oglądaj my się naoglądaliśmy już na żywo i temat dla nas jest zamknięty  ;)

To niezła filozofia
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Jesteś administratorem i powinieneś się wtrącać i wyjaśniać tego typu niejasności :rolleyes:

Powiedz mi ile razy siedziałeś na serwerze i oglądałeś jego grę? Ile demek przeglądałeś przed podjęciem tak pochopnej decyzji jaka jest cytuje:"on jest czysty"

Tak jak już się wypowiadałem wcześniej, godziny i ekwipunek jak i ranga nie odgrywały żadnej roli w ocenie tego gracza i nigdy nie będą brane takie rzeczy pod uwagę.

Cytując ciebie:Ciągle ta sama wymówka, że to jest ESP+WH lub ktoś używa płatnych czitów. Serio?

Powiedz mi czy stworzyli jakieś inne cheaty do gier multiplayer np. CS:GO niż "wallhack" "esp" "aimbot" "triggerbot" "aimlock" "chams" + inne są to najczęściej używane cheaty przez gracz dlatego się powtarzają.

Większość osób z takim ekwipunkiem i skinami używa płatnych kodów z racji tego ze kody sa na bieżąco aktualizowane tak wiec szybko się bana nie doczekają :(

Czym się sugerujesz pisząc ze ma talent? Rozmowa na ts3? przyjemny ma głos hym... to cie okręcił wokół palca widzę :lol::lol::lol:

To ty narzucasz graczom że oszukują i okłamują administrację, próbują coś wmówić.

 

Tak kurwa owinął wokół palca. No to dojebałeś to pieca.

Sugeruje to po rozegranych mixach ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Powiem krótko ta liga mnie kompletnie nie przekonuje, ponieważ  nie korzystają z żadnego dodatkowego zabezpieczenia, jego jedyne zabezpieczenie to klasyczny Valve Anti-Cheat.

 

Dlaczego na przykład nie wybrałeś ligi ESL odstraszył ciebie Wire Anti-Cheat?

Albo na przykład ESEA LANAntyCheat

 

Jak byś miał konto na ESEA  albo na ESL to bym ciebie przeprosił ale na chwile obecna podtrzymuje  zdanie dotyczące tego ze oszukujesz.oszustwa.jpg

Korzystasz tylko i wyłącznie z serwerów zabezpieczonych oprogramowaniem Valve Anti-Cheat.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Odpowiedz jest prosta cheat został zaktualizowany, chciałem tylko pokazać że słabe maja zabezpieczenia ;)

https://www.youtube.com/watch?v=kwtHCVC4lNg

https://gfycat.com/BruisedReasonableBlesbok    -- CS:GO | Legit Hacking "FaceIt"

Jak widać na zamieszczony filmie gracz gra z chetami i reprezentuje styl gry Legit Hacking dokładnie tak samo gra "Child" aczkolwiek nie zawsze mu to wychodzi co widać na wcześniej wklejonym demku. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie na serwerze gdyż uważałem że jest on spoko, kupiłem nawet vipa, po czym przyczepiłeś się do mnie o czity bo już nie jesteś najlepszy na serwerze i uważasz ze możesz każdemu wmówić ze czituję po kilku akcjach które mógł zrobić lepszy gracz( nie ty oczywiście, bo nie ta liga). Oczywiście jak byś miał racje to bym odpuścił i zmienił serwer bo by mi nie zależało, każdy serwer jest dobry do czitow. Jednakże fajnie mi się gra na serwerze, zostałem obwiniony o coś czego nigdy nie zrobiłem i nie zrobię bo nie jestem głupi i nie chce stracić konta na które poświeciłem tak dużo czasu i pieniędzy. A tak w ogóle to zapraszam na ts'a ,tam pogadamy sobie "od serca" :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah stefan słabo się bronisz, jak @@Komern napisał, faceit ma antycheata nowego, admini czuwają nad ligami, także on jest czysty, jest lepszy od Ciebie i masz o to ból dupy. Co do mojej znajomości cheatów to kiedy niby mówiłem że się nie znam? Plus to jak się bronisz opisuje przysłowie 'tonący brzytwy się chwyta'.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Grałem sobie na serwerze gdyż uważałem że jest on spoko, kupiłem nawet vipa, po czym przyczepiłeś się do mnie o czity bo już nie jesteś najlepszy na serwerze i uważasz ze możesz każdemu wmówić ze czituję po kilku akcjach które mógł zrobić lepszy gracz( nie ty oczywiście, bo nie ta liga). Oczywiście jak byś miał racje to bym odpuścił i zmienił serwer bo by mi nie zależało, każdy serwer jest dobry do czitow. Jednakże fajnie mi się gra na serwerze, zostałem obwiniony o coś czego nigdy nie zrobiłem i nie zrobię bo nie jestem głupi i nie chce stracić konta na które poświeciłem tak dużo czasu i pieniędzy. A tak w ogóle to zapraszam na ts'a ,tam pogadamy sobie "od serca" :)

Przypominam ze serwer nie uległ zmianie, tak wiec nadal jest często odwiedzany przez graczy, potocznie mówiąc wszystko jest jak najbardziej spoko, cieszymy się że skorzystałeś z udogodnienia jakim jest vip i wspomogłeś serwer finansowo.

Zainteresowałem się twoja osoba ponieważ byleś zgłaszany przez graczy na naszym serwerze tak wiec postanowiliśmy ciebie sprawdzić.

Nigdy nie twierdziłem ze jestem najlepszym graczem,na serwerze staram się grac zespołowo motywować zespół do gry.

Co do samych akcji, mam dowód na twoja nie uczciwą grę w postaci dema ( moje zdanie jest takie: granat dymny wyraźnie pokazał twoje wallhack i nie chodzi tu o strzał przez dym tylko o gracza który stał za brama bliżej trupa, myślałeś ze wybiega do ciebie, on po prostu wbiegał do trupa i to ciebie wydało)

Co do wymówki typu "poświeciłem na konto tak dużo pieniędzy i czasu" hym... nie bedziesz pierwszym oszustem co traci swoje bogate w ustrojstwa EQ

 

Na ts3 zawsze siedzę w tym samym miejscu, tak wiec zapraszam będę miał możliwość powtórzenia tego co opisałem powyżej ;)

 

Na sam koniec dodam nie masz nic na swoje usprawiedliwienie, konto na FACEIT mało mnie przekonuje z racji tego ze ich system zabezpieczeń jest do dupy a sami administratorzy tej organizacji się odpalali artykuł + dema http://www.hltv.org/blog/11214-faceit-admins-cheating  

 

Oprócz linku do Faceita tak naprawdę nie masz już nic na swoje usprawiedliwienie, czytając twoje posty wyżej i tłumaczenie odniesienie WH wyglądało to mniej więcej tak       ( Jestem od Stefana lepszy i nie morze się z tym pogodzić) tak wiec takie argumenty to nie argumenty na to że grasz czysto  Kappa

 

Miałeś donieść na forum jakieś dowody obciążające moja osobę!

Miałeś odpowiednia ilość czasu!

Nie doniosłeś niczego!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Cheater pójdzie cheatowac na inny serwer,czysty gracz stara sie o unbana szczegolnie tak dlugo. Ogolnie po co cheaterowi vip? :P

Własnie to robi gra na innym serwerze przy okazji starając sobie załatwić UB u nas.

Wydaje mi się ze osoby czitujace i kupujące VIPY chcą odwrócić od siebie uwagę administracji i graczy.

VIP to symbol tego że gracz już długo z nami współpracuje i jest stałym bywalcem serwera.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Hahahah stefan słabo się bronisz, jak @@Komern napisał, faceit ma antycheata nowego, admini czuwają nad ligami, także on jest czysty, jest lepszy od Ciebie i masz o to ból dupy. Co do mojej znajomości cheatów to kiedy niby mówiłem że się nie znam? Plus to jak się bronisz opisuje przysłowie 'tonący brzytwy się chwyta'.Odpowiadam na pytania 

Co do twojej osoby, to nie jest to dla nikogo tajemnica że odkąd odebrałem tobie prawa administratora wtrącasz się do każdej rozmowy która prowadzę :)

Na moje to ty własnie masz wielki ból dupy z powodu braku admina, bardzo mi przykro z tego powodu ale zasłużyłeś sobie.

Twoje serce cały czas krwawi nie możesz się z niektórymi rzeczami pogodzić możesz pora przejść się do psychologa PugChamp  

Na przyszłość nie udzielaj się w tematach o których nie masz bladego pojęcia pionku!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do twojej osoby, to nie jest to dla nikogo tajemnica że odkąd odebrałem tobie prawa administratora wtrącasz się do każdej rozmowy która prowadzę :)

Na moje to ty własnie masz wielki ból dupy z powodu braku admina, bardzo mi przykro z tego powodu ale zasłużyłeś sobie.

Twoje serce cały czas krwawi nie możesz się z niektórymi rzeczami pogodzić możesz pora przejść się do psychologa PugChamp  

Na przyszłość nie udzielaj się w tematach o których nie masz bladego pojęcia pionku!

'Pionku' powiem Ci że pionkiem to może ty jesteś bo opiekunem to raczej nie, każdy gracz ma dosyć twojego zachowania, tego jak się unosisz i co odpier*alasz. Uważasz się za pana i władcę a tak naprawdę jesteś zwykłym typkiem który ma problemy i wyżywa się na innych. Wchodzę dalej na serwer i widzę co się tam dzieje, bajzel jak zwykle ;d dzieci drą japy, typy na spectate to norma a o reklamach to już nie wspomnę. Przyznaj się, że już Sobie nie radzicie. Uważasz że D2 to najlepszy serwer, mylisz się. I to mylisz się mocno, tak że mocniej się już chyba nie da. Idź na inne serwery i zobacz jaka tam jest atmosfera, każdy się odzywa. A na d2? Tylko jak wkracza wielki (mały) pan Stefan. Co ciekawe każdy temat który jest ci nie na rękę zostaje zamknięty odrazu, tak jak i ten. Boisz się poprostu ;]

Pokazałeś to już na SB i w temacie który potem ktoś przypadkiem przeniósł do kosza :} Chwaląc się że serwer ze skinami jest ciągle pełny widzę nie znasz community :D FFA też jest pełne ciągle ^^ tyle że tam nie ma tyle dzieci co na D2. Plus ta twoja chora ambicja 'chcemy osiągnąć klimat z 1.6' najpierw osiągnij cokolwiek w temacie klimatu jaki tam panuje :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do samych akcji, mam dowód na twoja nie uczciwą grę w postaci dema ( moje zdanie jest takie: granat dymny wyraźnie pokazał twoje wallhack i nie chodzi tu o strzał przez dym tylko o gracza który stał za brama bliżej trupa, myślałeś ze wybiega do ciebie, on po prostu wbiegał do trupa i to ciebie wydało)

 

 

 

 

 

Tak tylko na tym demo widać jak gość wybiega na mida  bez x-raya nie wiem jakiego ty używasz sprzętu ale ja mam na tyle dobry refleks i spostrzegawczość że widziałem ciało w które po chwili strzeliłem, bo bylo je widac jak wychodza z bramy, i posluchaj sobie co mowia na team voice czacie... taki tip

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nadal nie rozumiem jak to możliwe że obserwowaliście go od 5 tygodni skoro gra i nas od 3

Bo to mój drogi jest właśnie wiarygodność stefana xd chciał kogoś uwalić i to zrobił, nie pomyślał że impressive się odwoła :> także śmiesznie hahahah

@ byłem na próbnym, czyli nie byłem teoretycznie adminem :D w sumie nie czuję się tak nawet hahahah zwłaszcza że nie było info na forum że odebrali mi prawa ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Więc tak moi drodzy. Zachowajcie powagę i skończmy tą dziecinadę. Na razie tak to wygląda. Nie wiem jak wy, ale ja mam dość tej dyskusji. Widzę, że nie dojdziecie do porozumienia. Stefan nie odpuści, bo zarówno on jak i ja, oraz wielu graczy wiemy co wyprawiał Child na serwerze, a wy nie dacie nam spokoju, bo już zaczęliście dyskusje i zostawienie tematu tylko was ośmieszy. Zarówno nas, jak i was. Mam rację? Nie piszę tego złośliwie, tylko taka jest prawda. Cala ta rozmowa stacza się jak gówno w rynsztoku. Nie jest to już żadna skarga, a wytykanie sobie błędów i obrażanie. Wyśmiewanie i głupie wstawki osób, które wcale nie powinny zabierać głosu. 

 

Skoro jest to SKARGA, tak jak wspomniał Stefan, powinny być przedstawione dowody na to, co on robił. My już dowód przedstawiliśmy. Dla mnie wystarczający. Nie będziemy się teraz rozpisywać na temat tego demka, tylko na temat dowodów, których brakuje z waszej strony. Wy wyszliście z argumentem, że nagrywając go tyle czasu powinniśmy mieć coś więcej niż jedno demo. Więc ja odbijam piłeczkę i czekam na waszą odpowiedź. Właściwie nie waszą, tylko ku*** na odpowiedź i dowody oskarżającego. Skoro grałeś codziennie i byłeś tak bystry, aby wyjechać nam z takim argumentem, proszę o twoje demo, dowody, screeny, cokolwiek co popiera twoje zażalenie. Nie mają bronić cię inni. Masz się wykazać sam. Daj nam nagrania, które pokazują jak stefan wyzywa innych, obraża niewinnych, oraz zakłóca atmosferę. 

 

Inna sprawa. Fuzu, może faktycznie przesadziliśmy z tym czasem 5 tygodni. Jednak jest na serwerze od około miesiąca i od samego początku był więcej lub też mniej obserwowany. Trzeba teraz robić z tego taki szum? Musisz pokazywać reszcie swoich kumpli, jaki jesteś fajny, po raz 3 pisząc to samo? Bez urazy. Chcesz znać odpowiedź, to właśnie ci jej udzielam. Śmieszy mnie tylko zachowanie całej reszty, która pisze tylko po to, by coś napisać i by wyglądało na to, że mają nie wiadomo jak dużo do powiedzenia. 

 

Nie graliście z nim tyle czasu co my i nikt mi nie wmówi, że nie wiemy co robimy. Nie mam 15 lat i mam lepsze zajęcia, niż wykłócanie się na forum. I to na dodatek w dyskusji, która do niczego nie prowadzi. 

Tak jak wspomniałem. To jest skarga. Więc rozmawiajmy o tym, co zostało poruszone w pierwszym poście. Wydaje mi się, że "lekko" zeszliśmy z tematu. Jeśli chcecie rozmawiać na temat bana, niech ktoś wam otworzy temat, który o tym banie informuje. A jeśli ktoś ma żal dupy i chce rozmawiać na temat Stefana, to niech się wygada i wyżali na ts3, lub pisze konkrety. Też w osobnym temacie. 

 

Tyle z mojej strony. Mam nadzieję, że chociaż jeden z was będzie miał jaja i pozwoli się wypowiedzieć poszkodowanemu. Umiecie prowadzić dyskusję na wysokim poziomie? Macie możliwość to udowodnić. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Nawet widzę że Sobie przypomniałem hasło do konta na forum więc wypowiem się choć trochę nie grałem ale wiem jaka jest sytuacja
1. Stefan stał się nie wiem nawet jak to ubrać w słowa więc użyje tego co kiedyś "gburem"
2.Ten typ miał hacki i wyjaśnię swoją teorię na przykładzie jego gry i wcześniejszych rzeczy które już były podobne
Pamiętacie typa z nickiem wwwwwww ? Jasne że pamiętacie . Dostał bana za esp + wh ( w które w jego przypadku akurat nie wierzę ale taka decyzja padła przez adminów ) On też miał kupionego vipa , skiny i 6kh w cs source ( gdzie ta gra jest bardziej skillowa od cs go o 2 razy Moim jak i większości zdaniem ) i jakoś dostał bana . Stefan wam przedstawia dowody , które są rzetelne . Grałem z tym graczem na serwie ( to właśnie przez Niego przez pewien okres czasu nie grałem  bo się nie dało) . Był wcelowany w mida na początku rundy , po czym ja podszedłem na walku przez tunel a on momentalnie wcelował się w mida zanim mógł widzieć mój kontur i cień ( gram najlepszą grafiką . wszystkie detale na full ) i On nie miał prawa mnie widzieć ani słyszeć (oglądałem demo z tamtej akcji jak i jego całą grę) . Takich sytuacji było kilka więc to nie był przypadek . Typ miał lepsze looki ( nie wiem jak to odmienić ) niż flusha .
Zanim ktoś coś napisze ( jak ty silver pewnie i gówno wiesz biedaku zazdrościsz jego gry ) to uprzedzam że wiem dużo o tej grze , mam dużo w nią przegrane , wiem jak ludzie zachowują się gdy hackują ,a jak gdy grają normalnie ( chodzi o movement gry ) więc Moim zdaniem to on jest na 95% jest cheaterem . A jeżeli wasz argument ma skiny , range , godziny na steam i vipa bla bla bla , to ja mając globala 4kh , skiny mogę sobie używać hacków ? No tak no przecież będę według WAS czysty..... Polecam zamknąć tą gówno dyskusje i albo zostawić bana albo go odbanować ...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...