Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Skarga na graczy.


Buchal

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Nick oskarżonych graczyM.A.$.T.E.R #PL , BarTeQ 100% podrabianiec , Allahu akbar [osama] , Piotr Żyła , Qbst3r#EasyB!tch , 
Mapa, na której miało zajście:awp_lego2_tower_csgo
Czas i data zajścia:2015.06.13 , ok. godz. 21.00
Demka/Screeny:http://speedy.sh/2W2nC/skarga.bmp
Minuta mapy:ok. 15 minuty
Treść skargi:[/b] Więc tak jak wyżej. Wyzywali mnie i obrażali (jak na screenie). Nikt mi nie chciał uwierzyć , że w regulaminie nie jest napisane , że mikrofon +16/mutacja. Jest napisane,,Do korzystania z mikrofonu upoważnieni są wszyscy gracze ,nie wyzywamy kolegów bez mutacji jeśli nie przeszkadzają i dają info to jest ok.". To nie jest przyjemne kiedy ktoś Ci mówi : Ej ty ! Wolisz czarne kutasy!! Wiem , że powinno się takie coś ignorować ale tego nie idzie zignorować. Jak się wejdzie na hlstats i wpisze w graczy buchal to wszystko wyskakuje i można podpatrzeć kto jaki miał nick ew. jaki ma teraz aktualnie.

 

Ps. Nicki takie jak: Buchal ,  Buchal <3 Majcia , Buchal <3 Maja , Buchal.aKa.BAJCEPS , BUCHAL x HOMOGENIZOWANY to moje nicki.

Edytowane przez device
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Dante changed the title to [Rozpatrzone] Skarga na graczy.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...