Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na furzy


Bh0p

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem ban za uwaga to jak dasz mi ??

Powiedziałem ze nie podam mu linka do maina bo nie musze i dostalem takiego bana lol ;(

 

Bh0p ♥ MyServ Steam ID STEAM_1:0:200023422 Steam3 ID [u:1:400046844] Steam Community 76561198360312572 IP address pl.gif 83.238.138.14 Invoked on 02-01-17 19:56 Banlength 30 min Expires on 02-01-17 20:26 Reason to jak dasz mi ? Banned by Admin [FFA] furzy Banned from GLOBALELITE.pl - ZAJEBISTY FFA [GAMMA/SKINY/KOSY... Total Bans No previous bans Blocked (0) never
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz uważany za czitera wśród społeczności servera ffa. Spytałem się go czy może mi podać linka do swojego "maina" konta głownego, ponieważ się przechwalał że jaki on to nie jest dobry. Pózniej próbował używać innych metod żeby zamydlić oczy a tym swoim main koncie. Zakładał hipotetyczną sytuacje że to własnie jego profil z mała ilością godzin jest jego mainem. Chciałem tylko dostać link do jego maina a przez oburzenie jak dostałem od niego dałęm mu bana na ochłodę i przemyślenie całej sytuacji. gracz wszedł na server po skończynym banie i znowu zaczał ciągnać temat jego konta. Zdziwonym głosem spytał : "Dlaczego jeszcze nie opowiedziałeś na skargę" jakbym siedział na forum 24/7 to bym odpowiedział. Ucieszyłem się bardzo, ponieważ jest to moja pierwsza skarga nikt jeszcze się nie skarżył na mnie dlatego nie ma ucieńca tematu. Wnosze o przedłuzenie bana do bana permamentnego o haxy za dużo ludzi skarży się na Cb. Włąsnie w tej chwili piszą do mnie 3 osoby i własnie w tej chwili daje Ci perma za haxy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...