Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie o ADMINA


STERK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze : ✪ STERK 非常

Ilość przegranych godzin na serwerze : Około 45 godzin. 

Wiek : 17

Steam ID : STEAM_0:1:195537719

Ile godzin dziennie poświęcasz na gre w CS'a : Dużo , zależy od dnia tygodnia , obowiązków i nauki , ale przeważnie jestem co najmniej 4 godziny :)

Miałeś kiedyś u nas bana : Nie miałem.

Doświadczenie w adminowaniu : Byłem adminem szkolnego turnieju CS:GO :) , poza tym "adminowałem" głównie w CoD 4 ( posiadałem wlasne serwery )

Umiejętność obsługi SourceBans : 6 / 10 , pomagałem kiedyś koledze w instalacji SB , to było pewien czas temu , ale troche komend znam , a jakby było za mało to jestem lotny więc szybko to "ogarne " :P

Dlaczego miałbyś dostać admina : Chciałbym dostać admina , ponieważ często gram na Waszych serwerach , i niejednokrotnie miałem nieprzyjemności z innymi graczami , ktoś puszcza muzykę , inny osobnik obraża cały serwer. Grając tam często dochodzilo do sytuacji , że po wyjściu admina z serwera znowu zaczynała sie jadka :) . Uważam , że posiadając admina ludzie bedą czuli respekt i rzadziej będzie dochodzilo do takich sytuacji, a że to moim zdaniem jedyny dobry serwer DM jaki znam , przebywam tam często .

Znajomość regulaminu : Od deski do deski.

Drobna pomoc pieniężna : Jak drobna to czemu nie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w CS:GO gram od 2,5 lat  mam 2000h :) i GE od roku 

https://steamcommunity.com/id/th00mas

https://steamcommunity.com/id/sterk69/ 

 

a w związku z aktywnością co ma piernik do wiatraka , że tak spytam ? Jako zwykły gracz nie miałem szczerze po co tu pisać , nie dostawałem banów , nie miałem jakiś lossów , choke , lagów . Wiedziałem o forum już od dawna ( tak samo jak ts3 na ktorym przesiedzialem tysiace godzin ) , jako admin wiadomo że byłoby innaczej z moją aktywnością , bo pisać tu nie miałem po co , jak wyżej wspomniałem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

w CS:GO gram od 2,5 lat  mam 2000h :) i GE od roku 

https://steamcommunity.com/id/th00mas

https://steamcommunity.com/id/sterk69/ 

 

a w związku z aktywnością co ma piernik do wiatraka , że tak spytam ? Jako zwykły gracz nie miałem szczerze po co tu pisać , nie dostawałem banów , nie miałem jakiś lossów , choke , lagów . Wiedziałem o forum już od dawna ( tak samo jak ts3 na ktorym przesiedzialem tysiace godzin ) , jako admin wiadomo że byłoby innaczej z moją aktywnością , bo pisać tu nie miałem po co , jak wyżej wspomniałem.

Piernik do wiatraka ma to, że wiatrak może się spierniczyć.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 2 months later...
  • Legenda

Jak patrzę na podanie twoje i innych użytkowników, to już właśnie za sam styl pisania i długość podania, powinieneś dostać szanse. Widać, że myślisz dość logicznie, chcesz coś zrobić i moim zdaniem powinieneś dostać szanse. Chłopak może być na okresie próbnym. Najwyżej go nie przejmujecie na stałe.

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...