Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Mapa


noskillPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • VIP

Ja bym chciał z tego miejsca zaproponować przykładowo na miesiąc dodać mapę de_inferno, zobaczyć, czy ludzie by na tej mapie chętnie grali, jeśli tak to zostawić na stałe. Byłoby to lekkie urozmaicenie serwera. Jeśli nie inferno to można również wrzucać inne propozycje, pozdrawiam i zachęcam do wypowiedzi :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • VIP

Dlatego moją propozycją jest dodać mape na miesiąc, jeśli będzie mała frekwencja to zawsze można będzie z tego zrezygnować, jednak moim zdaniem warto by lekko urozmaicić. A do ffa tego nie porównuj bo tam masz dużo map więcej, gdzie gracze decydują o wyborze mapy a tutaj miałbyś tylko dwie, które by było naprzemiennie bez możliwości wcześniejszej zmiany. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Dla mnie kurcze, to zamiast zajmować się takimi problemami, których nie ma, można by było ogarnąć serwa pod kątem wydajności.

 

Przecież na moim sprzęcie, gdzie w normalnej grze mam po 400 fps na serwerze ledwo mi 100 wyciąga. Już na pełnym lokalnym serwerze botów mam więcej fps.

 

Czy nie lepiej było by zmniejszyć liczbę graczy? Albo zrobić cokolwiek, co poprawiło by wydajność serwera? Wykupić lepszą, droższą opcję hostingową kosztem zmniejszenia liczby graczy. Wtedy cena nie podskoczyła by wysoko.

 

A na dodatek problem z liczbą klatek nie był od początku zaczął się wczoraj. 

 

I to nie tylko ja się na to skarżę.

 

Co do tej mapy. Zawsze szukałem i ciągnęło mnie do gry dust2/mirage, a nigdzie takiego serwera znaleźć nie mogłem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko propozycja a poza tym ten DD2 jest wysoko w rankingu, więc jakby dodać Mirage też typową piaskowaną mapę i dać [Dust2/Mirage] mogłoby być ciekawie tak a próbę. Na moje można spróbować.

 

Dla mnie kurcze, to zamiast zajmować się takimi problemami, których nie ma, można by było ogarnąć serwa pod kątem wydajności.

 

Przecież na moim sprzęcie, gdzie w normalnej grze mam po 400 fps na serwerze ledwo mi 100 wyciąga. Już na pełnym lokalnym serwerze botów mam więcej fps.

 

Czy nie lepiej było by zmniejszyć liczbę graczy? Albo zrobić cokolwiek, co poprawiło by wydajność serwera? Wykupić lepszą, droższą opcję hostingową kosztem zmniejszenia liczby graczy. Wtedy cena nie podskoczyła by wysoko.

 

A na dodatek problem z liczbą klatek nie był od początku zaczął się wczoraj. 

 

I to nie tylko ja się na to skarżę.

 

Co do tej mapy. Zawsze szukałem i ciągnęło mnie do gry dust2/mirage, a nigdzie takiego serwera znaleźć nie mogłem.

 

Masz te swoje 400fps i spadają ci poniżej 100 ? TO nie wiem co masz z kompem ja ma medium większość i mam 200 fps a na serwie spada mi max do 150 :)

Liczba slotów jest okej. Tylko czasem choke skacze do 30 mi i tyle ale lagów nie odczuwam wielkich.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...