Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na stefan'a


Dzk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Ciekawe co byś zrobił jak bym nagrał twoje wypociny z wczoraj jaki to @@Dzagu nie jest chujowy i ta cała serwerownia ile to ty tutaj problemów nie zgłosiłeś i ze nic się tutaj nie zmieniło powiem krótko widocznie wszyscy cie maja w dupie i nikt ciebie nie słucha ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co byś zrobił jak bym nagrał twoje wypociny z wczoraj jaki to @@Dzagu nie jest chujowy i ta cała serwerownia :)

Ale po co ty człowieku kłamiesz? równie dobrze mogłem sam nagrywać te twoje wypociny i sam żałuję że tego nie robiłem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy punkt regulaminu serwera FFA:
1.1 Każdy ma obowiązek wykonywać cele mapy.

Admin miał prawo do usunięcia gry z Ciebie jak i gościa który stał patrzył na pakę zamiast ją defować. 
W sumie co się dziwić jacy admini taki serwer, przykładem jest Kaziu wystarczy posłuchać na demku tego pana i można powiedzieć że nie jest to odpowiednia osoba na stanowisko admina.
Od razu uprzedzę odpowiedzi typu "ale Stefan też przeklina",
 racja przeklina ale tylko jakaś krótka "kurwa" poleci,  a pan Kaziu dosłownie się wydziera, lub wyzywa przeciwnika gdy ten go zabije.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest kurwa do chuja stefan ? wpierdalasz się w admina ffa i niszczysz cała atmosferę. To nie jest DD2 na którym robiłeś jakieś wywody. Wytyczasz jakieś regulamin które naprawdę mało kiedy były potrzebne. To jest server Free for all a nie kurwa turniejów-ka.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Co jest kurwa do chuja stefan ? wpierdalasz się w admina ffa i niszczysz cała atmosferę. To nie jest DD2 na którym robiłeś jakieś wywody. Wytyczasz jakieś regulamin które naprawdę mało kiedy były potrzebne. To jest server Free for all a nie kurwa turniejów-ka.

Po pierwsze jak czegoś nie rozumiesz to lepiej nic nie pisz. Komu niszczę atmosferę tobie? Gram dopiero drugi dzień na serwerze i powiem ci szczerze, że puki co to widzę ze miedzy godzina 15:00 a 17:00 dzieci w wieku 11 lat wyzywają od cweli ludzie piszą i wypowiadają się na głos cytuje „jaka tu patola gra” a ty mi wmawiasz, że przez 2 dni zniszczyłem całą atmosferę na tym serwerze. To jest skarga mam prawo się wypowiedzieć i wyrazić swoje zdanie ;)  Regulamin został wytyczony już dawno temu nie moja wina, że nie czujesz potrzeby, by go przestrzegać, wchodząc na serwer widać gołym okiem ze nikt regulaminu nie przestrzega pewnie dlatego ze administracja nie czuła potrzeby, by kogokolwiek upominać o na przykład: barku kultury, Obraza cele mapy ale to już nie tutaj o tym...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

 jacy admini taki serwer

Weź ty idź do działów dd2, bo zaraz mnie odpalisz i powiem Ci kilka słów. Co do "Atmosfery" na ffa, u nas gra jest luźnejsza, jeżeli masz mutacje, nie ma problemu, wyzywamy się, gracze-gracze, admini-admini, gracze-admini i odwrotnie. I co z tego? znamy się na tyle że możemy sobie na to pozwolić, bo MAMY DO SIEBIE DYSTANS. A nie banujemy bo powiedział "ciota" na niego. Nam akurat nie rośnie ego od tego że jesteśmy adminami i możemy więcej niż inni gracze, raczej sami jesteśmy też graczami którzy pomagają utrzymać ogarnięty serwer. Jak się nie rozumie atmosfery w danym miejscu to się najlepiej tam nie pchać. Grałem z Dzk wiele razy, nigdy nie miałem z nim problemu, a nawet lepiej, można z nim nawet normalnie porozmawiać jak dorośli ludzie a nie tylko obrzucać się gnojem ;)

 

 

A co do dzieci, ja osobiście mutuje na np. 10080 i mam spokój na jakiś czas

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

 

Przy okazji jakby demka działały to problem sam by się rozwiązał w kilka map z dowodami ale po co je naprawić, skoro na FFA są cele mapy to zmiencie ten serwer z FFA na TeamPlay bo każdy gracz który wchodzi na serwer

ffa nie będzie grał team playowo. Ciekawe, że kiedy stacha nie było nigdy nie było nawet jednej spiny związanej z administracją skargi etc. Ja rozumiem, że chce dobrze ale typie to jest FFA a nie jakiś DD2, ffa rządzi się innymi

prawami niż dd2 ja rozumiem jakbym no nw trollowałbym ci przez cały mecz i no nw latał z paką po t spawnie ale typie ja zabijałem tam a ty kicknołeś mnie tylko i wyłącznie dlatego bo nie plantuje paki przy 40sekundach

jeśli chcesz se pograć team playowo to idź se faceita grać a nie oczekujesz od ffa bóg wie czego. KTO NORMALNY ZROBIŁ REGULAMIN CELE MAPY NA SERWERZE FFA? WTF WTF ? FUCK LOGIC

 

+ nie rozumiem tego dlaczego ty mutujesz dzieciaki od razu z automatu zamiast powiedzieć im, żeby nic nie gadały lub mówiły tylko info ja rozumiem, że cie to wkurwia ale mutujesz nawet dzieciaki które zapłaciły za owego vipa

i chcą istnieć na serwerze.

 

Albo te twoje podejście do kultury gdzie sam przeklinasz. Typie jak ktoś padnie to ma prawo się zdenerwować ale jak ktoś nazwie kogoś "jebanym fartem" to nie znaczy, że dany ktoś go od razu dissuję i jedzie po nim jak chce

mnie jakoś wiele razy ktoś na chacie obraża w tym nawet ty nazwałeś mnie ciotą na nuku i jakoś nie robię do tego spiny bo sam obrażam od fartów typów ale to jest normalne. Ja rozumiem jakbym jechał o to, że ktoś je kasze jaglaną lub o 7 maje z przedszkola odbiera albo cokolwiek innego. NIE MÓW MI O KULTURZE SKORO SAM JEJ NIE MASZ.

 

I tak wiem jaką mam kulturę, że przeklinam itd. ale typie jakoś nikt o to nie ma pretensji i jakby wejść na serwer na kilka minut to nawet 5 letni tomek z piwnicy zacznie ci przeklinać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

de_nuke_gle 19:00-21:00

inferno(te nowe) 3dni temu 23:00

Poprosił bym o jakiś krótki opis sytuacji... napisz czy przeklinałem obrażałem czy nadużywałem admina.  

 

Wiec tak na samym początku, zapraszam do przeczytania regulaminu. http://globalelite.pl/topic/1280-regulamin-serwera-ffa/

 

Złamałeś regulamin podpunktu pierwszego!

 

 

 1.1 Każdy ma obowiązek wykonywać cele mapy. 

 

Jeżeli sytuacja się powtórzy dostaniesz bana. 

 

Utrudnianie gry: Kick >Ban 10-30 min

Kłócenie się z administracją: Ban 10 min

Obrażanie administracji: Ban 2h-2 dni

 

Druga kwestia jest tak, że nie ty tutaj ustalasz zasady nie zapominaj o tym. Masz przestrzegać regulaminu na serwerze czy ci się to podoba, czy nie jak uważasz, że postępuję źle zmień serwer na twoje miejsce przyjdą mądrzejsze osoby!

 

Zapoznaj się z tym: 

 

2. Zasady zachowania na serwerze

 

2.1 Zakazane jest obrażanie graczy/używanie wulgaryzmów na serwerze

2.2 Puszczanie muzyki, śmiesznych tekstów itp. przez mikro jest zakazane

2.3 Zabronione jest prowokowanie do różnych typu kłótni oraz sporów

2.4 Zakazane jest nadużywanie mikrofonu oraz spamowanie.

2.5 Zabronione jest używanie nicków obraźliwych, reklamujących, wulgarnych, tematyce rasistowskiej itp

2.6 Jeśli nie mamy mutacji, bądź skończonych 16-stu lat nie nadużywamy mikrofonu. 

2.7 Zabronione jest kłócenie się z administracją 

2.8 Admin chat służy tylko i wyłącznie do informowania o cheaterach lub o graczach którzy w jakiś sposób łamią regulamin. (patrz punkt 1.8)

 

Dodam na koniec również przeklinam zdarzy mi się. Ale jak ktoś ginie, bo dostał dziwnego HEDA i powie kurwa to nic złego, dziwi mnie jedynie przeklinanie na czacie i obrażanie od cweli na to na pewno nie pozwolę nikomu. Sytuacje, które opisałeś są bardzo łagodne i za coś takiego nigdy nikogo nie karałem!

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dobra chłopaki bo widzę, że nigdy to tu tutaj obrzucanie się nawzajem nie skończy. Każdego z was poniosły trochę emocje. Regulamin został jednak po coś napisany i ma swoje funkcje, jednak z drugiej strony nie chcę aby u mnie na serwerze panowały aż tak drakońskie zasady. Zawsze byłem zdania że FFA jest po to aby gracz mógł przyjść sobie pograć na spokojnie, pogadać. Rozumiem każdemu zdarzy się słaba chwila że poleci jakąś "kurwą" czy coś w tym stylu, ale czy to jest powód aby aż tak ostro reagować ? Nie sądzę. Dla mnie wystarczyło by zwykłe upomnienie i by było myślę po sprawię. Zawsze na FFA chciałem żeby panowała luźna atmosfera żeby nikt nie czuł się tak, że zaraz może dostać bana i bał się użycia mikrofonu. Zdarzają się trudne przypadki ale to wiadomo bez takich nasza praca nie miała by sensu. Sam piętnuje zachowanie jak ktoś ma problem z tym że ktoś nie umie grać albo dopiero się uczy. Dlatego z dniem dzisiejszym zabieram admina Stefanowi z powodu nie znania dokładnie struktur FFA i społeczności która na niej gra, myślę że jeśli Stefan po przebywa trochę dłużej na serwerze i pozna co i jak to pomyślimy o przyznaniu uprawnień ponownie. Tyle ode mnie. Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...