Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Kilka problemów


SancheZ

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, pierwszy częsty problem jest taki, że duzo graczy zamiast grać wybiera skiny przez calą runde, więc jesli dzagu mógłbys zablokowac wybieranie tak do 20 sekund od rozpoczęcia rundy,

 

Drugi problem, to w opisie VIPa jednym z ficzerów jest spadochron, no jest, ale tylko w opisie :)

 

Fajnie by było gdyby admni mogliby oglądać obydwie drużyny,

 

No i fajnie jakby zniknęło "Jest kosa" (lub zostalo wprowadzone cos za to) bo zacząlem zauważać ze duzo graczy to drażni 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ogolnie to srogi bump z mojej strony :v. Te w/w rzeczy naprawde potrzebuja zmian, plugin z 'jest kosa' powinien zdechnac. a te !wsy to nie wiem co z nimi zrobic, ale jak jest oblezony serwer to czasem nawet pol teamu grzebie w tych skinach co troche tiltuje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że większość gra tutaj ze względu na skiny. (Nie mówie o stałych bywalcach) Usunięcie ich było by strzałem w kolano xD Ale ograniczenie zmiany skinów do 20-30sec było by okej

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że większość gra tutaj ze względu na skiny. (Nie mówie o stałych bywalcach) Usunięcie ich było by strzałem w kolano xD Ale ograniczenie zmiany skinów do 20-30sec było by okej

Mam podobne udczucia co do tego, ale cos z tym zrobic trzeba. I na Boga, ten plugin z kosa powinien wisiec juz dawno guys... :/.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Dźwięk kosa, usunięty

- Wybór ws testowo ustawiłem na 25s.

- Admin od teraz może spectować oba teamy

Co jeszcze drodzy admini?

Brawo, doskonale zmiany, wszystko na tak :D. Ten wybor dalbym mimo wszystko jednak na max 15 sek, chyba, ze te pol minuty wypala.

 

A można dodać duela dla 2 ostatnich ? Tak jak było kiedyś? np. na noscope?

Jezeli duele to tylko opcjonalnie, za zgoda obu graczy, ja jestem na tak.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...