Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Wyjasnienie bana Rzeszowianina


`Fuzhou ツ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Gracz/były admin DR Rzeszowianin w dniu dzisiejszym dostaje bana permanentnego na wszystkie serwery. Powodów jest wiele ale postaram się wymienić te najważniejsze:

  • Grożenie adminowi JB, który go zbanował, że dostanie bana na DR,
  • Jakieś chwalenie się opiekunem DR, wybieganie w przyszłość, planowanie adminów i banów <-- chodzi o sam fakt chwalenia się
  • Podjudzanie adminów JB do zbanowania byłego admina (@@Widar)
  • Obraza graczy, adminów
  • Prowokacja graczy do wszczęcia kłótni
  • Bardzo duży spam u@
  • Denerwowanie administracji JB
  • Prowokowanie jej
  • Zero respektu dla adminów jb 
  • Nagminne łamanie regulaminu, mass fki

Ban jest bez możliwości odwołania

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Rzeszowianin -Hmm jebie mnie to ? xDD

Pozdrawiam LizoDupa Widara , Może ci pampersa zmienić bobasku ? 
Kurwa gracz powiedział na strażnika " Grubas " po czym dostaje perma a jak ten cały strażnik wyzywa innych graczy to nic sie nie dzieje bo co ma sie kurwa mać dziać ? 
Nagminne łamanie regulaminu + mass fki otóż ludzie z JB chcą bym był w ct ponieważ ogarniam i ogarnąłem cały regulamin . Pierwszy raz gdy wbiłem na serwer JB dostałem bana za FK ponieważ nie ogarniałem regulaminu ale ty mi piszesz że kurwa nagminne ? nie ma cie na JB to skąd możesz to wiedzieć ? od Adminów ? Jak od Adminów to czego nie dostawałem masy banów na JB za fk ? dostałem 1 bana a ty mi piszesz że łamie regulamin nagminnie ? HAHAHA gościu przemyśl coś za nim to napiszesz a nie wierzysz w każdą bajkę ubzduraną przez twojego Widarka!!! Denerwowanie Administracji JB ? Hmm nie dostałem żadnego takiego bana w którym jest zawarta treść o tym iż ich denerwuje !
Nie rozumiem co chcesz powiedzieć przez "Prowokowanie jej" ?! Prowokowałem graczy do wszczęcia kłótni bardzo ciekawy temat do rozmowy. JAKICH KURWA GRACZY GOŚCIU ?! 
Ja wchodze na serwer cały czas siedzę w CT prowadze normalnie jak każdy kto ogarnia regulamin a ty mi piszesz znowu że wszczynam jakieś Kłótnie ?! XDDD znowu widzę że wierzysz we wszystko , to może wytłumaczysz mi te nagminne łamanie regulaminu , zero respektu , denerwowanie administracji , prowokacje do kłótni xDD Obraza Adminów nie graczy tylko i wyłącznie Adminów a jakich ? TYLKO I WYŁĄCZNIE WIDAR . Typ mnie nie zna , pisze w pożeganiu coś czego nie da sie wytłumaczyć to się odwdzięczam ale on liże nieźle dupsko i widać skutki tego lizania ;) Podjudzanie adminów do zbanowanie Widara tak chciałem by Ten bobas dostał bana za wyzywanie graczy od Debili itp Chłopak normalnie się odezwał a ten go zaczyna wyzywać ? Gościu coś masz nie tak z głową , chłop nie przeszedł jeszcze mutacji ty może przeszedłeś i ciśniesz po nim <--- DO WIDARA TO TYLE CO CHCIAŁEM DODAĆ ŻYCZĘ UDANEGO PROWADZENIA SERWERA DŻAGU SPOKO SIE GRAŁO OCZYWIŚCIE SERDECZNIE P.
Ps. Chciał abym to wysłał :P
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

*Przeklejam z sb jakby kogoś interesowała ta sprawa w przyszłości*

XD no to nieźle gość pokazał swoje iq na screenach co do głównych zarzutów to sami admini na ts to mówili :v a co do lizania dupy to nigdy nikomu nie lizałem do swojej pozycji doszedłem sam przez rok grania na serwerze i robienia dla tego serwera wszystko co najlepsze (wystarczy przejrzeć tematy moje propozycje , filmiki itp)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Oskar , jestem z Rzeszowa mam 16 lat i Kocham grać na serwerze Globalelite zwłaszcza DeathRun  (Podanie)

|

[LKW w.t.s.] RzeszowianiN: powiem ci tylko tyle globalelite nie obchodzi tak wiec jeden chuj czy mam tego bana czy nie

 

Coś jakaś chyba niezgodność ze słowami. Jednak takich dzentelmenów nie szkoda zalać betonem.

 

 

Ps.Sh4dy, zluzuj majty.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...