Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga


raiden

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego admina: sar3thunder
Mapa, na której miało zajście:dd2
Czas i data zajścia:06.04 kolo 17:05
Demka/Screeny:
Minuta mapy:
Treść skargi:Admin sarthunder kickuje mnie za nic, przykładowa sytuacja: padłem, czekam aż rozpocznie się nowa runda i dostaje kicka za nic. Gdy napisałem za co ten kick to dostałem bana na 2 godziny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kłam dalej będziesz mieć nosek jak Pinokio :)

2. Wykonuj cele a nie bawisz sie w prosa i siedzisz przy 7v5 dla was na b jak paka leży na bs a :)

3. Nie pisz mi na u@ po tym jak ci dałem kicka za cele że "dalej masz ból dupy bo nie dorastasz mi do pięt ?"

 

XD weź idź gościu i nie ośmieszaj się, wnoszę na perm bana dla tego klauna  Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. kek

2. Chyba nie ogarniasz co się wokół ciebie  dzieje, bo napisałem o innej sytuacji. Byłem po stronie tt, padłem na midzie około 1:30 i nagle dostaje kicka bez powodu. A co do tamtej sytuacji to było jakieś 4vs8 i mój cały team save'ował, ale kicka oczywiście dostałem tylko ja, ciekawe dlaczego.

3. No cóż, prawda boli?

Pozdro poćwicz

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrze to mnie troche smieszy nadużycie admina bo za spam na u@ pierw powienien być kick lub upomnienie , rozumiem że raidena nikt nie lubi i w sumie nie dziwie się ale musimy być równi dla wszystkich :)

Nie wypowiem się na temat bana itp bo to nie moja sprawa ale żeby nie zakładać nowego tematu chciałbym coś dodać od siebie.

Dawno temu byłem adminem na pewnym serwerze i czegoś takiego tam nie było:

Dlaczego na waszym serwerze sytuacja miedzy adminami jest tak napięta razem staracie się utrzymać porządek na serwerach a jeden drugiemu obrabia tyłek na forum wytyka błędy mówi że nadużywa Admina.

Macie chyba coś takiego jak prywatny dział gdzie powinniście załatwiać tam takie sprawy a nie tutaj bo tu powinniście pokazywać że potraficie między sobą współpracować a nie oczerniać siebie nawzajem i bez różnicy czy jest to Admin DD2/FFA czy innego serwera a tutaj Admin DD2 wypowie się w temacie serwera FFA i jest od razu jechany że to nie jego serwer i niech spada na DD2 i łatwo przytoczyć sytuacje ze Stefanem na którego tak łatwo admini FFA naskoczyli śmiech na sali albo wszyscy powinniście nauczyć się współpracować albo część z was powinna zrezygnować z bycia Adminem bo bez współpracy nic nie zdziałacie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Ja powiem tak... Są 2 typy graczy, tacy co dostają kicka / bana czasowego, wracają i się ogarniają, wracają spokojniejsi i mniej zaczepni. Ten drugi typ to typ taki jak gracz o nicku raiden, łącznie był banowany ok. 11x, nie wnikam dokładnie z jakich powodów, ale od czasu jak go poznałem, jest to osoba, która lubi zarówno prowokować swoim zachowaniem, jak i obrażać innych oraz podpuszczać. Co prawda, ostatnimi czasy, nie byłem świadkiem takich akcji, aczkolwiek raiden się nigdy nie zmieni. Wnoszę tutaj o ukaranie raidena na stałe w postaci ( bana? hm... myślę, że to trochę za dużo ) zarówno perm muta jak i perm gag, myślę, że to w zupełności rozwiąże problemy. Decyzję ostateczną pozostawiam opiekunowi serwera. Raiden jest chyba rekordzistą serwera, z tego co widziałem, to nikt nie był banowany tyle razy do raiden, jest to dowód na to, że nie ma zamiaru się ogarnąć i wiecznie, prędzej czy później na tego gracza będą pojawiać sie skargi i pretensje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Perm mute i gag nie pomógł, spami na u@ i dalej będzie to robić , dalej będzie prowokował Administracje na u@. Moim skromnym zdaniem należy się temu osobnikowi w końcu perm ban. Nie zależnie czy ktoś go lubi czy nie. Powinien zostać ukarany. Wcześniej poszliśmy mu na rękę i daliśmy perm muta i gaga. Nie pomogło, to trzeba się rozstać. Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...