Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Nowy szablon forum [Beta]


Dzagu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Siemanko, właśnie udostępniam Wam nowy szablon, na samym dole forum jest opcja zmień styl.

Szablon jest jeszcze cały czas modyfikowany, pod tematem zgłaszajcie wszelkie bugi i problemy.

Po wyeliminowaniu ewentualnych bugów ustawię ten styl jako domyślny.

 

Podgląd:

 

qWA1h8Q.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Właściciel

Zmiany:

- zmienione tło ogłoszeń

- zmieniona ikonka top posterów

5clckNI.png

 

@@Mohamed kolorystyka grup w wersji finalnej zostanie zmieniona wraz z obrazkami grup. Aktualnie zostawiłem takie jakie są bo działamy na dwóch szablonach.

 

Zmieniłem separator z legendy grup z X na ,

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

I ogólnie trzeba by było usunąć informacje o nowym szablonie na nowym szablonie.

 

PS. Wiem moje zdanie może nie mieć sensu, chodzi mi o takie zdjęcie człowieczka które przekierowuje na temat z nowym szablonem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jeżeli chodzi o mnie, trzeba by dużo poprawić, jeśli miałbym się całkowicie przerzucić.

 

  1. Szablon jest za wąski. Krzysiu już o tym wspomniał. Mnie to strasznie irytuje. Lubie jak mam wykorzystaną całą przestrzeń, a nie tylko pół ekranu. Za dużo wolnego miejsca. 
  2. Kolory nicków do poprawy
  3. Choć nie zwracam za bardzo uwagi na reputację, jakoś się do tego przyzwyczaiłem i brakuje mi tego pod avatarem. 
  4. Jak dla mnie górna cześć forum - ta gdzie znajduje się migające logo, oraz pole tekstowe, jest po prostu za duża. Można by to troszkę pomniejszyć. 
  5. Brakuje mi opcji przeniesienia do najnowszych tematów. Tak, aby otworzyła się zupełnie nowa strona. Nie poprzez "TOP 10" najnowszych tematów.
  6. Profile użytkownika nie są dostosowane do nowego szablonu. W moim przypadku najpierw pokazuje się moja stara tapeta profilowa, a dopiero potem profil, który i tak zawiera inną standardowa. 
  7. W nowym szablonie ciężko teraz stwierdzić, czy w danym dziale zostały napisane nowe posty czy też nie. Stary styl pokazywał to poprzez pogrubienie nazwy danego działu. Od razu można wywnioskować, czy ktoś coś napisał.  Tutaj mi tego brakuje.  Chyba, że jest to pokazane poprzez tego niebieskiego ludzika po lewej stronie, który ma oznaczać otwarte tematy :D
  8. Pole edycji posta, lub nie tylko edycji, ale również to małe standardowe pod każdym tematem, jest lekko nieczytelne. Moim zdaniem do poprawy. Tak, aby ikonki i polecenia były czytelne. 
  9. Każdy osobny post wygląda tak samo jak tło strony. Dałoby się lekko odróżnić posta od całego tła oraz pozostałej strony?

Wiem, masa rzeczy jest tylko moją osobistą opinią i moimi zachciankami. Brakuje mi rzeczy, do których przywykłem. Warto wziąć pod uwagę, że to dopiero nowy szablon i wymaga poprawek. Ja jednak na chwilę obecną zostaje przy starym. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...