Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Opiekun DD2/MIR/NUK


Kacperitta

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa serwera: DD2/MIR/NUK
Imię: Kacper
Wiek:  16 Grudnia kończę 17
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: W wolnych chwilach.
Staż na serwerze: Od czasu tivolta . Trochę czasu minęło.
Znajomość sourcemoda (1-10): 10
Zaufanie wobec graczy (1-10): 7
Dlaczego akurat Ty: Ponieważ spędzam dużo czasu przed komputerem grając w gry lecz nie zawsze na naszych serwerach. Kilku zaufanych graczy z serwera mam na steam jak coś się dzieje to staram się wejść jak najszybciej. Większość graczy kojarzy mnie z serwera.
Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: Chciałbym zdegradować adminów którzy od dłuższego czasu nie wchodzą na nasz serwer. Wprowadzić nowe rozgrzewki np. knife , only deagle , Flash i 1hp . itp . Myślę że urozmaiciło by to grę i na pewno dało by wiele frajdy , szczególnie na flashe :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Jestem na Tak! Kacperitta to aktywny, ogarnięty gracz który poradzi sobie w adminowaniu, znajomość source moda świadczy o dużym doświadczeniu.

   Uważam że te zmiany które powyżej opisał przyniosą wiele korzyści. 

  •  Sam mógłbym podsunąć parę pomysłów na ulepszenie servera.
  • Dodanie mapy dust2 night.  
  • Dodać bonus za rejestrację na forum.
  • Nowe rozgrzewki (pomysł Kacperitty) 
  • Gracze bez mutacji głosu powinni ograniczać korzystanie z mikrofonu do minimum.
  • Na serverze powinien wyświetlać się komunikat odnośnie kupna vipa (chodzi mi o + tej rangi np. możliwość korzystania ze skinów !knife darmowa kamizelka i granaty po rozpoczęciu nowej rundy. 
  • Degradacja nieaktywnych adminów. (pomysł Kacperitta). O server trzeba dbać ! Zachęcać graczy do grania regularnie na naszym serverze! 
  •                                                             Ogólnie to tyle. Pozdrawiam wszystkich członków forum :)!

 

 

 

 https://www.youtube.com/watch?v=Rbm6GXllBiw

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ja też jestem na tak , długo jesteś już na sieci a poza tym komentarze ww. mówią same za siebie   B) 

Jutro ogarniemy Ci rangę i może możliwość dodawania adminów czy coś takiego. :ph34r:  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...