Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Admina


BoBeReQ

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek:11
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): Slow
Nick Oskarżyciela:  BoBeReQ
SteamID oskarżonego: nie wiem
Gdzie to się wydarzyło: na serwerze jb :)
Data zdarzenia: 16.06.2017
Opis Sytuacji: Slow Daje niesłuszne Perm muty , Perm ct bany. Daje nawet osobom ogarniętym i z mutacją takim jak : Visho .

Tomek dostał perm muta chociaż nie ma mikrofonu . więc o co chodzi ?! Wczoraj czyli 16.06.2017 porozdawał takich mute'ów bardzo dużo i niesłusznie !
Dowody: Świadkowie/Ofiary Slowa Zmutowane za nic 
Czego oczekujesz: Degrada / Unmute'a / LUB UPOMNIENIA SLOWA

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@@BoBeReQ może zacznijmy od tego ile razy ja Ciebie upominałam, żebyś mikrofonu nie nadużywał. To, że nie dostałeś tego muta ode mnie to moja dobra wola, slow podszedł po prostu konkretniej do sprawy. Wszystkie osoby, które zalapaly muta, nie miały mutacji. Nie ma mutow za nic. Visho również nie ma mutacji. Być może faktycznie slow trochę szaleje z tymi mutami, ale wciąż nie są one bezpodstawne. Podszkol się z regulaminu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Po pierwsze od kiedy Vish0 ma mutacje po drugie slow ctbany oraz muty daje nie ogarniętym graczom ,oraz tym co się pchają do CT bez mutacji i znajomości regulaminu ,tylko jedna rzecz mnie tu dziwi czemu Tomek dostał muta skoro niema mikrofonu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze zdziwilem sie troche jak Visho dostal perm mute'a bo wedlug mnie jego glos nie jest az tak irytujacy zeby dawac mu perma poza tym Tomek mikra nie ma wiec jak on perm mute'a dostal XD

 

A ty bobereq naduzywasz mikrofonu, spamisz na pw jak i na chacie wiec tu slusznie slow zrobil ze ci dal perm mute'a

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze zdziwilem sie troche jak Visho dostal perm mute'a bo wedlug mnie jego glos nie jest az tak irytujacy zeby dawac mu perma poza tym Tomek mikra nie ma wiec jak on perm mute'a dostal XD

A ty bobereq naduzywasz mikrofonu, spamisz na pw jak i na chacie wiec tu slusznie slow zrobil ze ci dal perm mute'a

nawet jeśli bobereq dostał perm muta to i tak dziś już go niema #SUPER SOURCEMOD
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że on dopiero teraz ma tego CTbana/Muta?

 

Czy nie przypadkiem:

"1. Zanim wejdziesz do CT upewnij sie że masz w pełni sprawny, działający mikrofon i jesteś po mutacji. (OSOBY BEZ MUTACJI PERM MUTE / PERM CTBAN)"

??

 

 

Opis Sytuacji: Slow Daje niesłuszne Perm muty , Perm ct bany. Daje nawet osobom ogarniętym i z mutacją takim jak : Visho .

 

Czyli sam jednak potwierdzasz, że jesteś nie ogarniętym i bez mutacji typem, który bezpodstawnie oskarża innych.

 

Co do SteamID, tak trudno zmarnować 1-2 min. na to, żeby odnaleźć SteamID?!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...