Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Administracja tego serwera i łapanie cheaterów XDD


raiden

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego admina:Kubox
Mapa, na której miało zajście:dd2
Czas i data zajścia:15:30 24.06
Demka/Screeny:
Minuta mapy:
Treść skargi: Grałem kiedyś na tym serwie na mainie o nicku raiden, byłem top1, dostałem perma za toxic, no chuj zdarza się. Potem wbiłem na pierwszym smurfie i zaraz dostałem bana za czity XD Teraz wbiłem na drugim smurfie o nicku KQLY i znowu ban za "multihack" od Kuboxa XD Serio nie potraficie odróżnić gry globala od czitów? No, ale tak to jest jak sie daje admina goldzikom XD

 

Edit: Wiem ze ub nie dostane, wyjebane w to. Tylko radze wam znaleźć lepszych adminów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Goldzik czy nie, gram nie od dziś. Owszem, unbana nie będzie, bo cziterom mówimy nie. Wcześniej dostałeś za coś innego, a ode mnie za czity. Tyle.

Tak na marginesie. Głupota, ale za samo multikonto juz mogłem ci dać bana. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Nie będę wdawać się w rozmowę z kimś, kto nie szanuje innych. Mogę mieć globala i co z tego? W dzisiejszych czasach, gdzie połowa jest boostowana, nic to nie znaczy. Wiem co widziałem i to mi starczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Unbana na pewno nie będzie. Widziałem akurat jak patrzałeś się w anarchię, "myślałeś", a raczej widziałeś na wh, że koleś jest koło drzwi, rozgarnąłeś się, że koleś stoi za kolejną ścianą, więc poleciałeś dalej.

Uważam, że ban słuszny, byłem przy całym zajściu, ciekawych akcji było wiele więcej. Myślę, że temat do zamknięcia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz filmik z tej akcji. Po prostu to jest smieszne ze chyba zaden admin na tym serwie nie ma rangi wyzszej niz jakies dmg i oni maja oceniac czy ktos czituje, czy nie. Impresive child tez dostal bana za czity na serwie pare miesiecy temu, vaca dalej nie ma. Boom podobnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie moj dzial, ale @@raiden jesli impresive child czy ten boom nie mieli nic za uszami mogli sie ubiegac o ub to po 1. Po drugie nie wiem czy wiesz ale taki ytber - Cebula majac platne cheaty potrafiac je obslugiwac, wiedzac za co vaca nie ma i ile gierek dziennie grac zeby owego vaca nie miec potrafi grac na haxach przez nawet miesiac, a jesli boom i impresive child grali na spolecznosciowych majac podobne ustawienia? Nic nie wiesz. Admini dobrze robia wiec nie kloc sie z nimi bo nic ci to nie da. Jesli uwazasz ze nie masz cheatow, ochlon a potem probuj sie ubiegac o ub

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubiegali sie o ub, ale go nie dostali.  "Cebula majac platne cheaty potrafiac je obslugiwac, wiedzac za co vaca nie ma i ile gierek dziennie grac zeby owego vaca nie miec potrafi grac na haxach przez nawet miesiac" Wiesz, miesiac, a 3,5k-4k godzin to delikatna różnica. Ja jakoś na mainie mam 3k godzin i vaca ani nic nie mam, na stronkach 1v1 i innych tez jakos banow nie mam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie przy banie, ale godzinę przed banem byłem na serwerze i z ciekawości sobie popatrzyłem jak grasz. Niestety musiałem uznać, że to zwykłe szczęście, mimo podejrzanego zachowania, bo nie miałem wystarczających dowodów, ale cieszę się, że moje odczucia sprawdziły się. A odnośnie systemu VAC, dobrze wiemy, że jest bardzo wolny i w ogóle słabo działa, ludzie nawet na spinbotach dostają TYLKO overwatch'a. 

 

A odnośnie rang w administracji, nie trzeba mieć ogromnego skilla, żeby zobaczyć, że ktoś gra nienaturalnie/ze wspomagaczami, kwestia czasu, a każdy wpadnie. 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz filmik z tej akcji. Po prostu to jest smieszne ze chyba zaden admin na tym serwie nie ma rangi wyzszej niz jakies dmg i oni maja oceniac czy ktos czituje, czy nie. Impresive child tez dostal bana za czity na serwie pare miesiecy temu, vaca dalej nie ma. Boom podobnie.

 

Za przeproszeniem, czy Ty chcesz porównywać ludzi po rangach ? No to życzę powodzenia.

 

To, że ktoś ma golda czy globala nie świadczy o tym, że nie potrafi ogarnać cheaterków.. Ranga odnosi się w pewnym stopniu do skilla danej osoby a nie do jego wiedzy o cheatach.

 

 

Jeżeli kierujesz się tą  teorią to zalecam zejdź ze sceny CS-a i wyjdź na podwórko poznawać ludzi.

 

A po drugie Panie raiden.. :) Godziny nie zaliczają się do statusu "skilla czy rangi". Możesz mieć i 6k godzin przegranych w grze ale to o niczym nie świadczy.

 

Bydą hejty :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nick oskarżonego admina:Kubox

Mapa, na której miało zajście:dd2

Czas i data zajścia:15:30 24.06

Demka/Screeny:

Minuta mapy:

Treść skargi: Grałem kiedyś na tym serwie na mainie o nicku raiden, byłem top1, dostałem perma za toxic, no chuj zdarza się. Potem wbiłem na pierwszym smurfie i zaraz dostałem bana za czity XD Teraz wbiłem na drugim smurfie o nicku KQLY i znowu ban za "multihack" od Kuboxa XD Serio nie potraficie odróżnić gry globala od czitów? No, ale tak to jest jak sie daje admina goldzikom XD

 

Edit: Wiem ze ub nie dostane, wyjebane w to. Tylko radze wam znaleźć lepszych adminów.

Bez znaczenia, perm na jednym koncie = perm na wszystkich kontach. Temat zamykam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...