Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] R✪SS ;)


Ross

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: R✪SS


Wiek (min.15): 22


Ranga (min. MG1): MGE na głównym koncie (aktualnie zmieniam konto - nie smerf, a zmieniam na stałe)


Steam ID:


Wcześniej: http://steamcommunity.com/id/RossPierreDolevas/


Obecnie: http://steamcommunity.com/profiles/76561198400586527


Ilość godzin na serwerze:


Na wcześniejszym koncie 6h od czasu resetu, przed resetem miałem sporo, nie pamiętam ile (ponad 4k punktów, 2 rank)


Na obecnym koncie 10h 


Ilość godzin w CS:GO: 800h


Znajomość regulaminu: Tak


Doświadczenie w adminowaniu: W CS nie


Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie


Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: Zależy od tygodnia, ale trochę siedzę ;) Min. 3-4h dziennie, a przeważnie dużo więcej :D


Znajomość komend SourceMod: Kojarzę, nic trudnego do nauczenia (zawsze można odpalić ściągę w przeglądarce^^)


Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Szczerze? Nie ciągnie mnie do tego nic innego jak fakt, że sporo siedzę na tych arenkach i często widzę spinboty, wh strzelające przez ściany idealnie w głowy i inne takie, a nigdy nie ma wtedy osoby która zrobiłaby z tym porządek. Nic więcej mi do szczęścia nie trzeba jak brak botów na tym serwerze, bo jest to jedyna arenka na jakiej gram. Poza tym dlaczego by nie spróbować? 


Wiem, na forum nie siedziałem, bo nie miałem takiej potrzeby (często jestem na forach typu benchmark, test-gear itp, więc też bez przesady żeby śledzić każde forum w internecie ;p).


Sprawny mikrofon: Tak


Drobna pomoc pieniężna: Jeśli drobna to raczej bez problemu.


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w ogóle jakiś serwer ts3 dla administracji lub serwerowy? Bo w sumie dobrze by było się jakoś tak bliżej tutaj wprosić do Was :D

Dobra nie było pytania, znalazłem na pierwszej stronie xD

Szkoda że jeszcze nie przypisane na serwie, bo chciałem brzydkiego chama zbanować :(

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...