Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na admina "david"


Maqu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego admina: david
Mapa, na której miało zajście: DD2
Czas i data zajścia: 04.07.2017 godzina +/- 21:23:58
Demka/Screeny: klik
Minuta mapy: Pozostało 4 rundy, więc strzelam, że jakieś 8 minut do końca XD
Treść skargi: Wszystko widać na załączonych screenach, jakiś przygłup (bo inaczej owego 'admina' nie mogę nazwać) postanowił się pobawić i przerzucił wszystkich graczy do drużyny CT. Tego typu zachowania nie przystoją adminowi oraz negatywnie wpływają na opinie o serwerze. Mam nadzieję, że owy śmieszek zostanie wyrzucony z grona administracji lub co najmniej zawieszony w swoich prawach..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chociaż w takim momencie powinieneś przeprosić graczy i spróbować jakkolwiek to odkręcić. A Ty nie wiem czy spanikowałeś czy uciekłeś.. po prostu wyglądało to tak jakbyś wszedł sobie na serwer, stwierdził hehe będzie fajnie jak im zepsuję rozgrywkę i sobie wyjdę..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie przy tej sytuacji, ale chciałbym powiedzieć , że admin David jest dziś pierwszy dzień na okresie próbnym i nie zna jeszcze wszystkich komend idealnie. Zrobił błąd, zdarza się jak się tego nie robiło, albo robiło to się bardzo dawno. Powinieneś zwrócić mu uwagę, zapytać co zrobił, co sie stało i trochę przymknąć na to oko. Ale dobrze, że jako gracz pilnujesz porządku. Lecz jak mówiłem, pierwszy dzień jest najgorszy, tak samo w pierwszej pracy. Ode mnie tyle.  Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Druga sprawa, że ten panel cały !admin jest zbugowany. Szczególnie jeśli chodzi o komendy !move. Także może akurat david trafił na kolejny bug albo po prostu źle kliknął. Zdarza się

Nie ma co płakać i się wydzierać :P

@@gajos. @@Dzagu @fuzhou Można zamknąć myślę ten temacik :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój pierwszy dzień i jeszcze wszystkiego nie ogarniam w 100%.Jestem pewny że klikałem żeby przeniosło 1 gracze atu wywaliło całe terro.Nie wiem jak to się stało ale mogę obiecać tyle że to się nie powtórzy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...