Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na karola ( na jego życzenie)


Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego admina: Karol
Mapa, na której miało zajście: de_dust2
Czas i data zajścia: 6.07.2017 godzina 21:15
Demka/Screeny:nie mam ale wiekszosc graczy potwierdzi
Minuta mapy:nie pamiętam , coś pod koniec
Treść skargi:Otóż typ lata na aimie i WH że nawet ślepy z zawiązanymi oczami to widzi , wbija Karol na specta , ogląda go - 1 runda , 2 , 3, 10 . Wkurzyłem się bo mu pisałem chyba z 4 razy ze typ ma aima , większość osób to widzi bo trudno nie zauważyć a admin dalej się zastanawia czy kręcenie się 3000 obrotów na sekunde to aim czy nie . Po wszystkim zamiast przemilczeć sprawę to napisał do mnie żebym płakał dalej bo zgłaszam cheatera ???( polecam definicję płaczu bo może admin niedouczony ) . Napisałem mu prawdę że typ się kręci a ty gówno robisz i nic nie widzisz to on mi odpisuje jak jakiś król to pisz skargę . Może Ci się pomyliło Panie Adminie ale ty nie jesteś tu królem tylko masz pomagać więc trochę mniej bezczelnie do graczy!
Nie chce dla niego kary ani nic ale niech przemyśli czy został adminem żeby się wywyższać czy pomagać graczom

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym argumentem jest fakt, że na pw chitera zgłosił mi DrunK. Drugi argument jest taki, że nie dam dla typa od razu perm bana, bo mnie wcześniej nie bylo na serwerze i nie widziałem co robił. Oglądałem go przez 3 rundy i na 3 już widziałem tego aim bota. Perm poleciał od razu. Teraz fakt, że gdy wbiłem na serwer , wbiłem na specta to od razu od Ciebie poleciał tekst "Dobry admin, zamiast banować typa to sobie na spect siedzi" Potem mówiłeś, że my admini gówno robimy, jest to na demku. Czekam, aż ktoś mi to pomoże wyciąć. Napisałem w końcu abyś nie płakał , bo ile można słuchać tego płaczu na mikrofonie. Znowu coś tam mówiłeś, nawet nie pamiętam. Wtedy ci napisałem, ze możesz napisać skargę. Tyle w temacie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy sytuacji i .... Niestety ale nie zgodzę się z Toba Mateuszu.. Przesadzasz i to bardzo,, Oglądał go max 3-4 rundy. Może w danym momencie wyłączył, może w tym momencie nie kręcił 3000 obrotow na sekunde, wiesz ? nie wiesz...

 

Zresztą Twoje narzekanie razem z Maquu, bardziej mu przeszkadzało niż pomagało. Mnie samego bardzo by to denerwowało i wręcz z wiekszą chęcią najpierw dałbym Wam bana za przeszkadzanie i irytowanie, a dopiero potem dał cheaterowi bana :) 

Zresztą każdy potrzebuje obejrzeć podejrzanego, nie bedzie dawał bana bo gracze tak mówią bo są zabijani.. 

 

Zamiast się cieszyć, że do niego napisałem i w mniej niz 5 minut wszedł i zbanował to jeszcze narzakacie ze oglądał go 3-4 rundy... Az smieszne :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat że drunk mnie nie poprze to wiedziałem , czekam na demko jeżeli 5 rund twoim zdaniem to jest cytuje ciebie jak ty mnie niby cytujesz "Dobry admin, zamiast banować typa to sobie na spect siedzi"

 

 

Nie mozesz wiedziec czy Cie popre czy nie :) 

 

Szanuje i lubie Cie,ogolnie nie mam nic do Ciebie... ale jezeli robisz problem tak naprawde z dupy no to wybacz ale Cie nie popre w takiej sytuacji. Jeżeli miałbys racje to poprałbym Cie, no ale nie masz. Gdzie byli Ci do których Ty niby pisałes? weszli ? no nie weszli. Ja napisałem do Karola i od razu wszedł, a Ty jeszcze problemu. No kurdee :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...