Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Optymalizacja łącza internetowego


Wernex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ostatnio grając na serwerze DD2 zacząłem odczuwać lagi podczas rozgrywki.

 

Problemem okazał się ping i obciążenie serwera(Na które nie można nic poradzić) (sv: ~16 +- 3.5ms var: ~2ms). 

Więc zacząłem szukać rozwiązania.

 

Na ping pomógł mi program TCP Optimizer skonfigurowany według tych poradników:

 

Windows 10

 

Windows 7

 

Dodatkowo producent TCP szczegółowo na swojej stronie TU i TU opisał możliwości "podkręcania" naszego internetu.

 

Natomiast TU mamy opisane ustawienia karty sieciowej, która po odpowiedniej konfiguracji może zacząć działać lepiej.

 

Polecam również wyłączenie niepotrzebnych rzeczy w Centrum sieci i udostępniania>Zmień ustawienia karty sieciowej>Właściwości.

 

29wk390.jpg

 

Do poprawnego działania internetu należy również skonfigurować opcje w cs:go - KLIK

 

Podczas gry należy wyłączyć wszystkie zbędne programy, które korzystają z łącza internetowego.

 

Niektóre źródła podają też program cfosspeed jako godny zaufania.

Teoretycznie ma on zarządzać ruchem internetowym celem, jak pisze producent, przyspieszenia internetu. W praktyce program wygląda na zrobiony bardzo starannie i ze szczegółami, natomiast po jego konfiguracji i po testach (w moim przypadku) nie wyrządził on żadnych szkód, jak również nie wpłynął na mój internet.  

 

Co do obciążenia serwera, ostatnio zauważyłem że zaczyna on pracować stabilnie przy max. 24 os

 

Nie odpowiadam za szkody wyrządzone nieumiejetnym korzystaniem z powyższych informacji! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Sam ostatnio dostaje szału przy tych lagach na serie. Ping poniżej 40 i stałe 300 fpsów a cofki i tak są.

 

Leci plusik, nawet jeżeli nic nie pomoże :)

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Poradnik na pewno kilku osobą pomoże. Dobrze skonfigurowany sprzęt jest dosyć ważny. Ja mam jednak takie podejście, że przy odrobinie czasu i chęci, wszystko można ustawić bez żadnych programów trzecich (przynajmniej w tym wypadku).

No ale i tak leci plusik za dobrą robotę, mi może nie pomogłeś, ale komuś być może to pomoże.

 

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...