Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie Dropcio


Dropcio

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Dropcio

 

Wiek (min.15): 17

 

Ranga (min. MG1): LE

 

Steam ID: STEAM_0:1:124889975

 

Ilość godzin na serwerze: 15h

 

Ilość godzin w CS:GO: 2600h

 

Znajomość regulaminu: Tak, jak najbardziej.

 

Doświadczenie w adminowaniu: Byłem administratprem serwera, na początku moje przygody z CS:GO.

 

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie miałem.

 

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: W tygodniu, myślę, że mogę poświęcić około 40.

 

Znajomość komend SourceMod: Kojarzę, natomiast nic trudnego się nauczyć. Zawsze mogę skorzystać z pomocy.

 

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Dużo siedzię na serwerach społeczności - najczęściej na arenach. Nic tak nie wprawia człowieka w nerwicę, jak 13-letnie dziecko wyzywające nasze matki, ot chcę zostać Administratorem. Wiem, że na serwerach są przydzieleni administratorzy, natomiast nie ma ich wtedy, kiedy są potrzebni. Niekiedy zdarzy się również osoba, o nadzwyczaj nieprzeciętnych umiejętnościach trafiania nam głowy nim wyjdziemy zza boxa, czy osoba mająca info od samego Boga ;P, wtedy trzeba ją odpowiednio spacyfikować.

Tak na poważnie, to serwer potrzebuje Administratorów, którzy będą reagowali na tego typu zdarzenia odpowiednio szybko, nim ludzie zaczną z nich odchodzić. Mogę poświęcić dużo czasu na grę, umilając przy tym klikanie innym. Nie udzielałem się zbytnio na forum, wiem i to jest mój błąd, natomiast myślę, że nadrobię to w niedługim czasie. Dobrze pracuje mi się w grupie i raczej nie jestem konfliktowy, ani nie mieszam się w konflikty innych - pozostaję bezstronny, no chyba, że jedna ze stron ma bezapelaacjną rację.

 

Sprawny mikrofon: Posiadam.

 

Drobna pomoc pieniężna: Oczywiście, ale drobna.

 

 

Pozdrawiam,

Michał

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...