Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

UnBan


WiEsŁaW??? YEE

Rekomendowane odpowiedzi

Nie prosiłem nikogo o porady dotyczące mojej gry. Mam słabsze i gorsze dni. Czasami myślę jak gram, czasami gram chaotycznie. Na dd2 gram nie od dziś i też znam większość kamp, więc nie raz, nie dwa poleci skan. Nie czepiłem się akcji na longu. 

Chodziło mi o mida. Koleś patrzy w bramę i daje scana. Normalny gracz, trafiając przeciwnika i znając jego pozycje, oddaje strzał w to samo miejsce lub obok, aby wykończyć gracza, który zapewne będzie uciekać. Jednak on, spokojnie czekał. Dopiero jak istniało zagrożenie, że przeciwnik ucieknie, wiesiu go zabił, oczywiście idealnym skanem. 

 

Jak podejmiecie decyzje o unbanie, to tak będzie. Wiesiu nigdy nie traci formy. Gra 24/7 idealnie, nie ma gorszych dni. To maszyna. Dla mnie śmierdzi, ale co ja mogę wiedzieć. Przecież każdy wypowiadający się w tym temacie to spec i pro gamer, a ja to zwykły gracz, który nic nie ogrania. Powiem wam tylko tyle, że co się odwlecze, nie uciecze. Nie tacy tutaj wpadli. Kwestia czasu. 

 

Co do reszty. Komentowanie nie na temat możecie sobie odpuścić. Nie trzeba zbędnego spamu.

"Normalny gracz, trafiając przeciwnika i znając jego pozycje, oddaje strzał w to samo miejsce lub obok, aby wykończyć gracza, który zapewne będzie uciekać. Jednak on, spokojnie czekał." Proszę się przyjrzeć. Nie trafiłem go za pierwszym razem, gdybym go trafił zapewne strzelał bym resztę magazynku w tym kierunku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Moim zdaniem, zarówno na całym demku jak i na momencie o którym mówi Kubox, nie jest widoczne cokolwiek, co by mogło wskazywać na jakieś wspomagacze. Całego demka nie będę opisywał, gdyż nie ma takiej potrzeby, moi poprzednicy już to zrobili, widziałem tam wiele akcje, przykładowo co wychylał z shorta, jeśli by widział przez wh 2 przeciwników, którzy stoją obok siebie na longu to by za uja nie wychylał w taki sposób, tak samo sytuacja na longu co wychylił ze smoke'a, zdobył normalnego fraga po czym usłyszał strzały dobiegające ze smoke'a i również zdobył fraga, a jeśli chodzi o tą jedną akcję to ja tam widzę 2 randomowe strzały, gdzie jeden z nich zabił przeciwnika. 

 

Nie wiem, czy znajdzie się tu ktoś jeszcze, kto się pod tym podpiszę, ale wnoszę o UB dla @[member=WiEsŁaW??? YEE]

 

Tak, wiem... gówno wiem o tej grze i się nie znam na haxach -----> uprzedzając wypowiedź, która się zapewne pojawi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...